Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiedziałem! Moja była dziewczyna okazała się biseksualistką

Polecane posty

Gość gość

coś mnie tknęło i zajrzałem na jej profil na pintereście (bo coś ostatnio na facebooku lajkuje często lesbijski stuff). Na pintereście ma masę polajkowanych zdjęć całujących się kobiet (całujących się kobiet i mężczyzn też, ale znacznie mniej) i teksty typu "I'm 100% bi" itp. Wiem, że przecież nie jesteśmy teraz razem to jakie to ma znaczenie, ale zastanawia mnie mocno czy w takim razie przez ten czas byłem chociaż dla niej atrakcyjny, bo być może sama siebie oszukiwała, a przy okazji mnie. :( Niby była początkowo mną zachwycona i zauroczona mówiąc, że jestem niczym bohater z książek, które czytała itp. ale dziś mi się nie chce wierzyć, że tak kiedyś naprawdę było. Kiedy to odkryłem to faktycznie wszystko zaczęło się układać w całość, chociażby to, że wolała się całować normalnie a z języczkiem już sporo rzadziej. Byliśmy ze sobą krótko, ale zawróciła mi ostro w głowie. Niestety to apodyktyczna i toksyczna osoba, która wywyższa się ponad innymi a do tego agresywna feministka (nie żeby coś, szanuję bardzo feministki, które faktycznie dawniej walczyły o swoje prawa, ale to co ona robiła to bardziej szukanie na siłę konfliktu płciowego). Nie wiem co mam o tym myśleć, jestem zmieszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze tych tematów założysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up To jest dopiero mój drugi, i dla Twojej wiadomości ostatni. Wcześniej założyłem temat o tym, że lajkuje lesbijskie rzeczy, a ten jest drugi. Jeżeli tak bardzo Ci przeszkadza to po prostu go pomiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wałkujesz temat, zamiast sie cieszyć, ze nie jest z toksyczna. Nie masz swojego zycia? A jesli tak Cie to meczy to zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, ostatni. Juz z nia nie jesteś, wiec po co jestes zmieszany?? Ona Cie olała, bywa i tak, daj sobie spokój. Widać, ze jestes mięczakiem, co obcym opowiada jak Cie baba skrzywdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię tak załamalo? Przecież to twoja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up Bo przez czas kiedy z nią byłem mogłem w rzeczywistości nigdy nie być dla niej w pełni atrakcyjnym. W prawdzie miała przede mną chłopaka, umawiała się też z jakimiś randomami, ale sądząc po facebooku i pintereście to ona w rzeczywistości może bardziej pociągać bycie z kobietą. Wiem, że to teraz zapewne bez znaczenia, ale po prostu to co robiłem i kim byłem przez ten czas dla niej może być w rzeczywistości niczym ważnym, a to dla mnie po prostu bardzo przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, to ile znaczyła dla niej wasza relacja nie ma nic wspólnego z twoimi genitaliami. Jeżeli nie byłeś dla niej ważny to po prostu ty jako osoba nie byłeś jej bliski i płeć nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez sie za robotę, ludzie maja poważne problemy, a nie męczysz bule. Najśmieszniejsze rozwiązywanie problemów na forum, zamiast zapytać tej łaski co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×