Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierze że bogiem może być jakas energia ale śmiać mi się chce z religii katolick

Polecane posty

Gość gość

:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna dusza z ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie chce smiac z takich ograniczonych ludzi jak autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a co w tym widzisz złego? Sadzisz ze Bóg jest materialny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sadze ze jest materialny. W biblii tez nie piszą ze jest materialny. Wiec o co ci chodzi. Nie rozumiem co smiesznego jest w religii katolickiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np to ze macie posrednikow przed bogiem ,modlicie się do świętych chodź w dekalogu jest"Nie będziesz miał Bogów cudzych przede Mną",czczicie jakieś kawałki drewna z rzekomego krzyża itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
energia to prad wiatr czyli bez rozumu a bóg ma inteligencje tak samo jak aniołowie czy demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nakazujecie przynależność do kościoła nieświadomym dzieciom nie pozostawiajac im wyboru :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak czasem myślę, że Bóg to może być energia i ogólnie nasza dusza to energia, katoliczką też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ubzdurali sobie biblię bo jest popularna . A gdyby ją przeczytali że zrozumieniem dawno by ją odrzucili. Biblia to bankowe przypowieści na poziomie ludzi starożytnych nie ma w niej nic uniwersalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie ze ja czytaja biblia i nauki wcielaja w zycie wiele diet jest opartych na bibli nauki jezusa wykozystywane w psycholigi nawet technika Joseph F. Blumrich. Kiedyś był kierownikiem zespołu badań konstrukcyjnych w NA- SA w Huntsville. Jest autorem licznych patentów w dziedzinie budowy wielkich rakiet, laureatem medalu NASA Exceptional Service. W swojej książce 'Otworzyły się niebiosa' przedstawia techniczny dowód, że statek kosmiczny opisany przez proroka Ezechiela istniał naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblia nie jest jest sprzeczna z nauką, lecz nasze interpretacje i wyobrażenia, które sobie sami dorobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałym produktem ubocznym badań Blumricha było skonstruowane według opisu Ezechiela koło, mogące się poruszać we wszystkich kierunkach - za projekt ten inżynier otrzymał 5 lutego 1974 roku patent USA nr 3789947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym dlaczego ulubieńcami boga katolickiego jest naród izraelski ? Czyżby nie dlatego że to oni byli jego twórcami ? :D katolicy jak czujecie się z tym że wasz bog szczególnie umiłował sobie jeden naród ? :) i jak to sobie tlumaczycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opis smigłowca przez eziechiela moze nie ufo ale ktos wynalazł wechikuł czasu i cofnoł sie w czasie pierwszą, najstarszą wersję - widział i opisał jakiś twór techniczny, który nagle spłynął z chmur i wprawił go ze zrozumiałych względów w ogromne zdumienie. Mocarz słowa zaczął się jąkać. Jeszcze nigdy nie widział takiej maszyny, nie potrafił więc zrozumieć funkcji kół i skrzydeł: były to dlań członki "istoty żywej" - ponieważ się poruszały. Oczywiście "cztery skrzydła" - łopaty wirnika - opuś- ciły się, gdy śmigłowiec wylądował, co warunkują prawa fizyki. Naoczny świadek podziwiał koła i obręcze, dziwiąc się, że wznosiły się one nad ziemię razem z "żywą istotą". Cechą śmigłowców jest to że nie chowają podwozia po starcie. Reporter Ezechiel usłyszał nieznany huk. Żeby przedstawić ten niesamowity hałas, przyszło mu do głowy jedynie użycie na- stępujących określeń: "jak wrzawa wojska", "jak szum wielkich wód". W ten sposób ludzie mogą wyobrazić sobie ten hałas. Przyglądał się uważnie, widział nawet pilota siedzącego na czymś "w kształcie tronu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala Księga Ezechiela jest pełną opisów jak dla mnie spotkań 3 stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak by opisał samochód albo motor narud izraela został przeklety sami siebie przekleli zabijając jezusa i krzyczac jego krew na nas i na nasze dzieci to przeklenstwo sami na siebie zucili i dla tego tułali sie przez 2 tys lat i w koncu bóg nad nimi sie zlitował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podejzewam ze ktos wynalazł wechikuł czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowadniasz bajki innymi bajkami :O a że jakies pojedyncze cytaty z bibli da się podciagnac pod obecna wiedzę i naukę to tak naprawdę o niczym nie świadczy. Dieta z koranu czy thory jest tak samo zdrową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Starym Testamencie bylo o cofaniu czasu,tzn.Bog kogos cofnal w czasie,ale nie pamietam kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia dom
By zrozumiec Biblie trzeba miec otwarte serce.(przed czytaniem konieczna jest modlitwa).Tam jest wszystko,odpowiedz na kazde nasze pytanie.... Bez otwarcia serca pozostanie Ksiega zamknieta i niezrozumiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta z koranu czy thory jest tak samo zdrową . X Zgadnij w jakiego boga wierzą Ci od tych ksiąg . I o jakich bajkach mówisz ? Twierdzisz ze to co tam jest napisane ma nic uniwersalnego,a spójrz ile tam jest napisane o tym jak np należy spożywać i przyrządzać pokarmy,kiedyś ludzie nie mieli pojęcia o zarazkach a przestrzegajac tych wskazówek mogli uchronić zdrowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz moze za 100 lat wynajda wechikuł czasu i sie cofna w czasie przypominam ze Joseph F. Blumrich. dostał patent było skonstruowane według opisu Ezechiela koło, mogące się poruszać we wszystkich kierunkach - za projekt ten inżynier otrzymał 5 lutego 1974 roku patent USA nr 3789947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat koran to mix religi zydowskiej i chzescijanstwa i filozofi grecckiej to udowodnili naukowcy a modla sie do ksiezyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam teraz ta wasza pozal się biblię i natrafiłam na kawałek który mówi o czymś przeciwnym niż wy tutaj :O w którym jezus nauczał że mycie rąk i pokarmów NIE jest konieczne ponieważ pokarmy nie są nieczyste. Nieczystości mogą pochodzić jedynie od człowieka :o "ew wg marka 7, 1-5 " zapewne powiecie że źle zrozumiałam więc poproszę o cytat z bibli w którym jest mowa o tym że należy myć ręce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak święcie w Biblie nie wierze bo księża ją przerabiali przez wieki na swoj użytek, dlatego jedno przeczy drugiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc właściwie nie jesteś katoliczka.. W biblię nie wierzysz księdzom nie wierzysz.. Na czym opierasz swoją wiarę ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Więc właściwie nie jesteś katoliczka.. W biblię nie wierzysz księdzom nie wierzysz.. Na czym opierasz swoją wiarę ? pechowiec.gif x po pierwsze to czemu niby bierzesz czyjeś posty za moje? napisałam tylko jeden, myśle że ja katoliczką raczej jestem bo wierze w trojce świeta, nie lubie kk ale jak będe miala ochote to i sobie pójde do koscioła, to że księża to w większości pedały to nie znaczy że dko kościoła nie można iść, zresztą są i normalni ksieza ludzccy, po prostu wiem że Biblia była przerabiana i to jest fakt wiec nie ma pewnosci do wszystkiego co tam opisane bo jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie ty tam wyczytalas ze nie należy myc? X Ksiega Powtórzonego Prawa 23:12-14 12 I masz mieć ustronne miejsce poza obozem, i tam będziesz wychodził. 13 A wśród swych przyborów masz mieć kołek i gdy przykucniesz na zewnątrz, wykopiesz nim dołek i się odwrócisz, i przykryjesz swoje odchody. 14 Bo Jehowa, twój Bóg, przechadza się po twoim obozie, by cię wyzwolić i wydać ci twoich nieprzyjaciół; i twój obóz ma być święty, żeby nie widział on u ciebie nic nieprzyzwoitego i się nie odwrócił, i nie przestał ci towarzyszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×