Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość34

Wierzycie w Reinkarnację?

Polecane posty

Gość gość34

Wierzycie w reinkarnacje? Spotkałem się z wieloma opiniami na ten temat. Kiedyś dostałem od znajomego stronę, na której wyszło mi że podczas II wojny światowej, byłem Niemieckim naukowcem. Ja urodziłem się w 1982, więc aż tak stary nie jestem żeby żyć w tamtych czasach ale mam pewne "pociągi" co do wynalazków. Bardzo lubię majsterkować w piwnicy czy przy swoim aucie po powrocie z pracy. Chcecie zobaczyć swoje poprzednie wcielenie? Ogarnijcie tą stronę: http://ie4.pl/r/2z5kim-lub-czym-bedziesz-w-przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w to wierzę bo na prawdę coś musi być w tym. Zaraz wejdę i sprawdzę. Dzięki za stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kollla
Tez się zastanawiam. nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nie wiem czy w to wierzyć bo to troszkę kłóci się z religią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziałam się dzieki tej strony że w poprzednim wcieleniu byłam myszą hehehe. Ciekawa ta strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie pisze że swoje wcielenie sprawdziło już 87916 osób. Aż tyle osób wierzy w reinkarnacje i życie po śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam wierzyć na poważnie od momentu, gdy mój synek zaczął mówić z sensem. Czasem upiera się, że ma na nazwisko S........ski (to moje panieńskie, na pewno je słyszał), a na imię Staś. Każe tak się do siebie zwracać. Tak nazywał się mój dziadek, który zmarł z 15 lat temu. Opowiada mi, że naprawiał pociągi. Dziadek pracował na kolei, ale nie rozmawiałam z nim o tym. Syn ma 2.5 roku, nigdy nie byłam z nim w mieście, w którym żył dziadek, ani na cmentarzu, boje się, że coś się potwierdzi. A, i do mojego taty potrafi się zwrócić "synku". Nie pokazywałam mu też zdjęć dziadka. ale chyba coś tu musi być na rzeczy. Nie ciągle, ale czasem mu sie taki film włącza. Może to dziecięca fantazja, bo nie zastanawiam się, jak mówi, ze jest lisem, albo lwem. Ale trochę przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei byłam jakimś Francuskim Pilotem w latach 1904-1918 roku hehehe ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIstrz Ciętej Riposty - :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to dla mnie wiarygodne, kiedys dużo czytałam o reinkarnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22:45 - -ty tak na serio?? nie wierzę, że ludzie sa aż tak głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22.51 tak, ja tak na serio. Przykro mi, że jesteś tak ograniczony ze swoją "wiarą". Łatwo oceniać i wyzywać, jeśli nie miałeś takiej sytuacji. A ten sms z linka kosztuje, miesięcznie nawet ponad 60 zł, więc uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wyzywać potraficie i tyle jest warto to całe forum a temat reinkarnacji jest tematem śliskim tak na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 22:54. Jakoś ja weszłam i żadnych kosztów nie poniosłam. Dziwny jakiś jesteś i nie kłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ludzi oświeconych - katolik jest dla nich ciemnogrodem ale wróżki, bioenergoterapia, horoskopy i reinkarnacja - to już jest wszystko jaśnie oświecone. B***h please....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reinkarnacja istnieje i są na to naukowe dowody. Między innymi uczucie Deja vu. Jak to wytłumaczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22.54 a akceptowałaś regulamin? Przeczytałaś go? to fragment: Koszt usługi to 4,92 zł brutto za każdy SMS otrzymany w ramach subskrypcji. W ramach usługi użytkownik otrzymuje maksymalnie 3 SMS/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji. Łączny koszt usługi w okresie miesiąca to: 63,96 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Akceptowałam. Przyszedł SMS z PINEM, wpisałam na stronie a na koncie jak było 33.81 tak jest nadal. Więc nie wiem skąd Ty wziąłeś te koszty? Nie chcesz to się nie wypowiadaj w tym temacie ale nie siej tutaj fermentu, którego nie ma. Jaki masz w tym cel w ogóle? Nie ogarniam Cię w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszty są z regulaminu usługi, który zaakceptowałaś, żeby dostać smsa z kodem. Ostrzegam zainteresowanych. Nie zamierzam wdawać się w te dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
massacra nie, ale dzięki, chętnie obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało miarodajny test, dużo odpowiedzi nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 23,03 ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę w reinkarnację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje reinkarnacja ale przypadkowa. kiedy tracisz obecna świadomość. możesz narodzić się po raz kolejny w innej. ale o wcześniejszej nie będziesz pamiętał. tak jak nie pamiętasz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda. Popieram poprzednika mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i teraz zastanowcie się jeśli traficie na reinkarnacje w kurczaka stworzonego tylko na mięso. najpierw stloczenie w ciasnych klatkach strach i śmierć. całe szczęście że może nie bedzie trwało to zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×