Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antrakapalka

Wierzycie w UFO?

Polecane posty

Gość Antrakapalka

Jak w temacie.Co sądzicie o tym?Pytam dlatego bo mój facet jest tak ogarnięty tym tematem,że przechodzi to na mnie.Pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ufo, czyli niezidentyfikowany obiekt latający, dla mnie to był lampion chiński (dopóki nie odkryłam co to), więc istnieją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest uso? niezidentyfikowany obiekt pływający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwodne ufo.widziane kilka razy i nawet dobrze sfilmowane na YT.Nie trzeba w to wierzyć to jest po prostu już faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy widzę UFO zawsze pod nie natychmiast wale konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość redrum
Pytanie jak zwykle zadane zupełnie bezmyślnie. UFO to niezidentyfikowane obiekty latające. Czyli pytasz o to, czy wierzymy w istnienie niezidentyfikowanych obiektów latających? W to nie trzeba wierzyć, bo obiekty takie są opisywane przez pilotów, astronomów, nie mówiąc o zwykłych ludziach. Wiem, że tobie nie o to chodziło. Ja nie wierzę w wizyty obcych cywilizacji na Ziemi. To znaczy, nie ma na to żadnych przekonujących, nawet nie dowodów, ale poszlak. To wszystko czego pełen jest net, to albo kłamstwa, albo pomyłki, albo wynik paranoi. Nie jestem uprzedzony, bo sporo o tym czytałem i lubię sf. Obce cywilizacje pewnie istnieją, ale jeśli są dość rozwinięte, to mogą nas obserwować, zupełnie bez śladu. A poza tym, nie sądzę, abyśmy byli tak ciekawi, żeby nas oglądać i badać. Ile trzeba porwać ludzi, żeby sprawdzić, jak działa ludzki organizm? To są brednie. Taka współczesna mitologia, którą zresztą lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na hooj wchodziłam na kafe ? :o nie dość ze wieje masakrycznie to teraz na dobranoc kosmici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o tym.....za kilkaset lat ludzkość osiągnie taki poziom,że będzie latać wśród gwiazd (załóżmy).Zachce nam sie sklonować na nasze podobienstwo istotki...i osiedlimy je na planecie gdzie warunki do zycia są sprzyjajace.Bedziemy ich badac,odwiedzac,kontrolowac i nauczać.A oni,bo jeszcze glupi będą nas nazywać Bogami i na swój sposób opisywać w swych rycinach nasze odwiedziny.Czy nie tak z nami też było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma poszlak:D a to dobre. a można wiedzieć skad taka informacja, ze nie ma dowodów i poszlak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilkaset lat ludzkość osiągnie poziom średniowiecza zarówno moralnie jak i dla większości technologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tę bajkę już znamy. Wyobrażalne ale czy warto to robić? Gdy się przyjrzeć działalności człowieka, to zdecydowana większość naszych wyczynów, wynikała z żądzy zysku, władzy i ciekawości. I ta ciekawość była raczej na końcu. Dlaczego? Wystarczy przyglądnąć się historii wyprawy Kolumba. On kawał życia chodził po prośbie, po ówczesnych politykach i zamożnych ludziach. Nie chcieli dać ani pieniędzy, ani pozwolenia, czy też przyzwolenia, nie chcieli tego firmować. W końcu, gdy zdobył przychylność Izabeli i Ferdynanda, musiał przyjąć liczne warunki o charakterze politycznym. I tak naprawdę nic z tego nie miał, bo sława przyszła po śmierci. Kasę zrobili inni. I dla kasy i sławy potem podbijano Ameryki. Uczeni mają ciekawość, ale pieniądze dostają ze względu na możliwość zastosowania ich pomysłów. I za te kilkaset lat, może więcej, też będą takie ograniczenia. Pytani, kto będzie chciał i dlaczego dać takie środki? Względy ideologiczne, religijne? Może. Stawiam jednak na to, że prędzej kasa pójdzie na to, żeby stworzyć lepszą broń... Chyba, że byłoby to pole doświadczeń dla broni... Ja tego nie chcę ciągnąć, dobrej nocy, mam dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego skończ sie mądrzyć bo akurat historyjki to są te które ty opowiadasz. wszyscy jeznają i lubią bo po to je wymyslono.kolumb tralala piertolenie o shopenie a ty sie możesz pochwalić jaki jesteś w dooope mądry i oczytany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bardzo przepraszam średniowiecze miało wysoki poziom moralny z pewnością wyższy niż na dworze oświeconych monarchów wieku 18 gdzie ruja i porubstwo były takie że trzeba było skutki chorób wenerycznych maskować pudrem i perukami :D średniowiecze jest bardzo fałszywie przedstawiane jako wieki ciemne głównie na skutek pracy usilnej oświeceniowych filozofów i ich lewackich następców w wiekach późniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover dziś nie jestem kolegą paranoika który wierzy w bredni, które jakiś cwaniak wlewa do jego pustej głowy ty nie znasz żadnych historyjek poza pierotleniem o iluminatach wszystko co nie jest opisem ich spisków masz za nudy boś sam nudny i bezmyślny więc musisz mieć dodatkowe ekscytacje nie wysilaj się na odpowiedź bo nawet jej nie przeczytam znam ją z góry :D paranoiku żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×