Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie że UFO istnieje?

Polecane posty

Gość gość

tak / nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak odkąd uwieczniłem na zdjeciu taki obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ufo to nie kolejny bożek tylko fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle zadane pytanie :o UFO to niezidentyfikowany obiekt latający wiec cos co leci a nie wiesz co ,może samolot ,może balon,może rakieta a może statek obcej cywilizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłocimy się tu o pierdoły a oni od lat na nas eksperymentują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś na wakacjach nad Bałtykiem widziałem UFO. Metaliczny obiekt w kształcie spodka wisiał dość nisko nad wodą. Był bardzo duży i nagle odleciał w góre niewyobrażalnie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, eksperymentują w twojej łepetynie. Kosmos jest przeolbrzymi i nie wątpię że kiedyś może zachaczyli o ziemię ale kiedy zobaczyli jakie prymitywy ją zamieszkują to odlecieli w pierony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nic takiego nie widziałam, ale wszechświat jest zbyt duży, bysmy byli w nim sami :P ale wątpie, czy kiedykolwiek spotkamy inne cywilizacje. Nie wierze, że przylatuja na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wątpię że kiedyś może zachaczyli o ziemię ale kiedy zobaczyli jakie prymitywy ją zamieszkują to odlecieli w pierony x Kiedy ludzie zobaczyli małpy tez zwiali? Kiedy Kolumb zobaczył indian zwial? Jesteśmy dla nich jak te mrówki w akfarium,obserwują nas cos nam podłoża i patrzą jak to wykorzystany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe po co by tu przylatywali od tylu lat skoro nic nie robia na naszej planecie? Musza coś robić. Ja zrobilem zdjecie UFO jak wyzej pisalem i wierze w to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufam żadnym rzekomym nagraniom ani zdjęciom. Takie rzeczy niesłychanie łatwo zmanipulować. Widziałam już mnóstwo naprawdę wiarygodnie wyglądających materiałów, które okazały sie bardzo sprytną podróbką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil, w necie jest pełno stronek ufologicznych, tam takich fotek masz do wyboru do koloru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz ze wszyscy świadkowie kłamią? A byli oficerowie,ministrowie itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innemedium.pl to przykład takiej stronki o różnych tajemniczych zjawiskach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Wielu "oficerów, ministrów" okazywało się nigdy nie istnieć, lub podszywać się np. pod gostka z NASA, podczas, gdy koleś nie miał nawet wykształcenia wymaganego ani nigdy nie był zatrudniony w NASA itd itd. 2. Wiele materiałów było fałszywie przetłumaczonych, gdzie rzekomo się przyznawali do czegoś, a tak naprawdę to bulls**t albo wyrwane z kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://m.youtube.com/watch?v=5ZxjHaQBYgg uwielbiam ta muzyczne :) Innemedium :o no czasami cos tam godnego uwagi napisza najczęściej to powtarzanie fałszywych bredni z innych portali :( polecam infre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemożliwe, by ufo miało z nami kontakt, nie udałoby się tego utrzymać w tajemnicy przed miliardami ludzi... Naprawdę kiedys sie tym interesowałam, ale z czasem zobaczyłam, ile to wszystko jest warte - tania sensacja i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam infrę, innemedium, strefetajemnic i dziesiątki innych portali. Na żadnym z nich nigdy nie trafiłam na nic, co byłoby choć trochę wiarygodne... A nawet, jeśli było, to po jakimś czasie okazywało się fejkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówiąc już o czasopismach i książkach, jakie zbierałam, ah fajna rozrywka, ale nie da się tego poważnie traktować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem ze byli fałszywi :) ale tak działa dezinformacja :( żeby zrobić nas w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ja znam przypadek gościa który twierdził że UFO go odwiedzało. Mówił bardzo sensownie że są mniej materialni od nas. Wręcz przezroczyści i wcale nie musimy ich widzieć nawet jak są wśród nas. Ich obiekty także potrafią się maskowac. Twierdziłże chcieli go zabrać bo to już jego czas ale on nie chcial wiec obiecali mu że dadza u jeszcze troche czasu i co ciekawe niedlugo potem zmarł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oglądał ktoś z was serie starożytni kosmici? Co do ukrywania faktów o ich istnieniu ,może z jakiś powodów oni nie chcą byśmy wiedzieli ,bo ze rządy nie chcą to jasne wyobrazacie sobie reakcje ludzi? Ładna religie,panika i generalnie niezły haos sobie wyobrazam gdyby pewnego dnia oficjalnie nam taka wiadomosc podano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×