Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smark fon

Windows czy Android ?

Polecane posty

Gość smark fon

Co lepiej spisuje się w smarkfonach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stac Cie na cos drozszego to android. Jak nie masz kasy to windows Winda po prostu lepiej dziala na telefonach ktore maja slabsze parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Mam zamiar wziąć Philipska 309 lub Lumię 532/435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
To co brać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko iPhone reszta to śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
osobiście. Nigdy androida. To typowy program szpiegowski. Mogą ci tak ot sobie np. włączyć kamerę i nawet niebędziesz o tym wiedzieć. O esakach i rozmowach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na telefonie mam winde, na tablecie androida. moze to kwestia przyzwyczajenia, bo z androidem znamy sie od lat... ale winda ssie po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iOS chyba wygrywa. Nie wpuści ci syfu, nie złapiesz wirusa bo nie pobierzesz apek spoza sklepu, tym samym na niego nie natrafisz. Na windowsie jest to samo, ale apek jest malutko - nie ma nawet snapchata. iOS łączy cechy jednego z drugim, a iphony nie musza być horrendalnie drogie - rozejrzyj sie za modelami od 4s w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Co to jest iOS? Co to jest snapchat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ios to oprogramowanie dla technicznych debili. Ryzyka nie ma bo zwyczajnie użytkownik nic nie moze zrobic :D tez mi zaleta niczym blokada rodzicielska. Parametrowo apple na swoja cenę tez ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i w Twoim przypadku wzielabym lumie majac taki wybor. Ten Philips kiepsko na androidzie bedzie funkcjonowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Windows to szajs! Nie można podpiąć mp3 na dzwonek, nie można zapisywać kontaktów na SIM, problemy z MMS-ami itp. itd. Syf malaria!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program szpiegowski buehehe jaka znawczyni, jak cos moga zrobic na androidzie to zrobia to tez na windowsie czy innym gownie a ty nie bedziesz o tym wiedziec tylko po co podlagac jakas gruba swinie czy czytac czyjes smsy :D trzeba byc niezlym przyglupem. Ja gdybym mial takie umiejetnosci to na pewno bym nie tracil czasu na jakichs szaraczkow ale widac maja mniemanie o sobie nie z tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj asus zenfone 2 niszczy, telefon idealny za taka cene okolo 1000zl, super szybki, wyswietlacz przepiekny, i co? Android jest najlepszy i najbardziej popularny, przed wirusami mozesz chronic sie antywirem i spokoj, nie wymyslajcie pier/dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za 300-350 nie kupi dobrego smartfona na androidzie. Wiec lepiej miec porzadny tel, z mniejsza iloscia aplikacji itd niz wieszajacy sie szajs. A o tym mp3 ze nie da sie jako dzwonka ustawic to pierwszy raz slysze Pytanie czego sie oczekuje od tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myphone cube albo myphone luna POLECAM te telefony Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem lepiej wziac nawet slabszy telfon alez lepszym oprogramowaniem. bedzie sie nim oolugiwac na codzien, a telefon... za rok gora dwa wymienina nowy, dwa lata przetrwa nawet kiepski fon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu hejty, hejty hejty hejty... Odezwali sie specjalisci. Ech buraki lepiej sie nie wypowiadajcie w dodatku zle - typowa polaczkowość. Widac, ze użytkownik jest początkującym, a wpajacie mu zwyczajny syf nie mający pokrycia z prawda. Tak jakby wpajać dziecku, ze islam to jedyna prawdziwa religia. Zastanówcie sie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przeciez na Windows mozna odpalac aplikacja na Androida - sa poradniki w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
A co sądzicie o takich telefonach jak Manta czy inne z Auchana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wciąż twierdzę, że jak nie masz kasy/nie chcesz szaleć to bierz Lumię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bron boze Windowsa na telefony, juz kilka miesiecy nie moga wypuscic nowej wersji ciagle przekladaja date premiery a to co jest teraz to niedorobiony bubel, kilka lat zajelo Microsoftowi zeby doscignac funkcjonalnoscia starsze wersje Androida, ubili Nokie wydali miliony a Windows Phone to praktycznie trup z 2-3% udzialem na rynku. Flagowce z tym systemem kosztuja niewiele mniej niz flagowce z Andkiem czy iPhone'y a sprobuj potem sprzedac takiego smartfona z WP, to dostaniesz marne grosze bo kazdy wie ze ten system nie ma przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam mante i goclever ten drugi porażka wieszal się co chwile aparat jaj w starych telefonach ogólnie odradzam Manta nawet ok teraz mam Sony Xperia z androidem i sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Spróbuję jakąś Lumię kupić w licytacji. Może się uda za nieduże pieniądze. Celuję w model 532.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt winodows phone to porażka, jeżeli już to Android lub iOS, ale ten ostatni to tragedia, bo Apple nie wypuścił jeszcze dualsima, a bateria w tym smartfonie to tragedia. Poza tym, mam nadzieję, że rozwinie się sprawa z Tizenem lub czymkolwiek co nie będzie z USA, czyli nie dla iOS, Win, Android. W tej chwili z braku wyboru pewnie będę miał Androida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andek. Wirusy... Jakie wirusy. To nie pc, żeby jakiś wirus narobił szkody na miarę cih95 :P. Nie potrzebny jest jakiś zapychacz typu antywirus, a ja z przezorności i tak nie wchodzę na swoje konta bankowe przez tel. WP ma w sobie coś co może zauroczyć, zwłaszcza osoby, które chcą mieć telefon do pisania i dzwonienia, a nie do katowania benchmarków. Moja mama miała WP i nie wiem jak jest teraz, ale wtedy (z rok czy dwa temu, wp7.coś) to była porażka. To nawet stare nokie były bardziej funkcjonalne. Muzyki nie wygrałeś bez jakiegoś syfiatego zuna czy chmury MS, dzwonków własnych ustawić nie mogłeś bez dodatkowych ideologii. Mało ciekawych gier czy programów. iOs nie znam, ale płacisz za logo moim zdaniem. Nowa reklama 6 mnie powaliła, bo chwalą się jakimiś innowacjami, które już średniej klasy telefony z andkiem sto lat temu oferowały, a kosztuje pewnie ze 2k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smark fon
Ciężko znaleźć Lumię za niską cenę jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×