Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dendes

witam problemowych forumowiczow:)

Polecane posty

Gość gość
świetnie, jedze sama w domu i jestem samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszka ty szmato w*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego półrocznego doświadczania życia bez związku mogę powiedzieć, że jedynym plusem jest to, że mam wiecej czasu dla siebie, nic wiecej nie przychodzi mi do głowy dendes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemasz bladasku masz ladną buzke,wolna,jesteś czy masz kochasia?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie nabrac na jakis projekt znudzonego kafeteryjnego no lifa ktory udaje ze nie wie kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dendes odwiedzasz to forum aby lepiej przygotować sie do swojej przyszłej pracy psychologa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :) szczególnie ci ludzie z problemami na forum są wyjątkowo ciekawi :D w realnym życiu rzadko takich spotykam chyba że się dobrze maskują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neptyk, każdy ma jakies osobiste problemy, ja je mam, ty je masz, i inni je mają - tak to już jest, lecz na tym forum przebywaja osoby chore ( tak, chore ) stąd tutaj taki problem z kulturą wystarczy, że człowiek sie zarejestruje tak jak ja ostatnio, a juz od razu zostałem oskarzony o jakies podszywki itd, to nie jest normalne :) i siema tak w ogole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny no tak wiemy że na tym forum większość to osoby zaburzone, i zakładane przez nich tematy przechodzą ludzkie pojęcie, ciekawi mnie wiec dlaczego mimo wszystko siedzimy tu, to czytamy i nawet sie udzielamy :) dendes jakieś pomysły ? :D też coś z nami nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dendes, tutaj nie trzeba być naukowcem aby szybko wyciagnac wnioski :D ona są widoczne po 10min przebywania tutaj. Niby forum kobiecie a tak na prawdę to 95% to "faceci" , "3% przelotni normalni faceci" "2% kobiety" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dendes pewnie pomyślała że też jesteś świr patrząc na tego grubasa w awatarze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahhahah ! w sumie masz racje, bo to moze robic takie wrazenie, ale to jej sprawa, choc w sumie to watpie bo jak jest normalna to nie ocenia ludzi po jakism avku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dendes oni za chwile minete zrobią:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×