Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

własne zaczelamurlop i jest mi bardzo smutno

Polecane posty

Gość gość

bo nigdzie nie wyjade i spedze go nudzac sie w domu. w pracy wszyscy gdzie jada albo juz byli. mnie tez pytano o plany urlopowe wiec powiedzialam ,ze jade nad morze.ale jak wroce z urlopu to nie bede ic opowiadac to sie domysla ze klamalam :-(a ja od kilku lat spedzam urlop w domu,bo nie mam z kim wyjechac :-( w pracy ciagle gadaja o wyjazadach ,wycieczkach zagranicznych itp itd a ja sie ne odzywam bo w swoim prawie40letnim zyciu bylam tylko 2 razy nad morzem i 2 razy w gorach. i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..ToJećNaSfojomRodzinnomWiocheBÓrokiPlewić i dziabaćDziabkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moRzewTychBÓrokachCieKtoPrzeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie sama jezdzic, nie ma do kogo ust otworzyc.bylam kiedys sama na wakacjach i zle wspominnam. a 2 kwestie finansowe- pokoje 1-osobowe sa drozsze, a ja kokosow nie zarabiam. nie stac mnie na jakies wycieczki z biura podrozy. marzy mi sie kilkudniowy wyjazd nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz:D Ja mam meza i dzieci, ale od wielu lat - oprocz wspolnego wyjazdu - co roku jezdze sama nad morze. Potrzebuje oderwac sie od rodziny i ludzi w ogole. I uwielbiam te chwile samotnosci. Wiem, ze kazdy jest inny. Ale czasami trzeba sie troszke sprezyc i jednak cos dla siebie zrobic. Sa wyjazdy dla samotnych, i stacjonarne, i wycieczkowe. Skoro pracujesz i zarabiasz, to z pewnoscia moglabys sobie na taki wyjazd pozwolic. Glowa do gory! Naprawde nie musisz siedziec sama w domu, tylko trzeba sie troszke rozejrzec. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie smuć się . Serio można coś wymyślić. Samemu wyjechać albo poszukać w necie osob do towarzystwa wyjazdowego. I faktycznie są wyjazdy dla singli albo można wyjechać na jakiś obóz fitnessowy , tam można jechać samemu i poznac tam ludzi i mieć spędzać z kim czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką sytuację jak Ty, pięć lat nie bylam na wakacjach. Z taką różnicą,ze ja mam partnera,ale z jakichś przyczyn nie potrafimy się zorganizować i wyjechać.Samej też nie chcę no i koszty.Nawet wiek zbliżony. Może zapisz na portal randkowy i w wszystko żeby,jak nie w tym roku to w następnym na pewno z kimś pojechać nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też po samotnym urlopie w domu i też nie lubie sama wyjeżdżać dzisiaj samotny weekend i tak od lat, nie mam znajomych, a znajomości które dobrze się zapowiadały szlak trafił, koleżanki powychodziły za mąż i zapomniały o moim istnieniu chociaż ja starałam się podtrzymać a pozostałe znajomości okazały wydmuszką, byłam dobra gdy mogłam pomóc, wesprzeć a gdy to ja potrzebowałam wsparcia nie było nikogo, niestety ale chyba wolę już samotność niż towarzystwo fałszywych przyjaciół choć często przykre to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos ma meza dzieci to normalne ze marzy mu sie samotny wyjazd . taka chwila samotnosci jest dobra dla rownowagi emocjonalnej.ale ja jestem caly czas samotna i ta samotnosc mi doskwiera. jestem naportalach randkowych ale z mizernym skutkiem. biura podrozy organizuja takie wycieczki objazdowe ale akurat na taki wyazd mnie nie stac. mam okrojone fundusze,bo przeciez z jednej pensji trudno sie utrzymac oplacic mieszkanie itp. jak sa 2 pensje to latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu pojechałabym sama na kilka dnia. Polskie morze jest tak piękne, że nikogo do szczęścia nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nad morze mam dosc daleko a sama nie lubie podrozowac pociagiem tak daleko(auta nie posiadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja, tez zaczelam urlop i nie mam z kim jechac,a poza tym brak pieniedzy. Ale postanowilam,ze w nastepnym tygodniu jade sama nad morze, jeden dzien aby nie myslec za duzo tylko sie zrelaksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź na woodstock :) Zaczyna się od środy. To nie tylko chlanie i koncerty, ale mnóstwo ciekawych zajęć i warsztatów i wszystko bez płacenia ;) Ludzie w różnym wieku się umawiają na wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woodstock to nie moja bajka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ten na Woodstock sie nie nadaje,dlatego wybralam morze. Najpierw pozwiedzam a nastepnie chwile na plazy sie zatrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zmień plany urlopowe i zaszalej, naucz się nowej rzeczy, np. jazdy konnej albo zapisz na jakiś kurs, zastanów się co chciałabyś robić zawsze możesz zagrać spontaniczną osobę i stwierdzić, że chciałaś zrobić coś innego, bo morze i góry już widziałaś;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nad morze mam kilka godzin jazdy pociagiem wiec na jeden dzien to nie da rady. musiaabym miec jakis nocleg. tak z 3-4 dni to byloby warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sa pokoje nawet za 15 zl od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryanair lata z Modlina za 29zł. do Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 zl od osoby ale chyba za kilkuosobowy pokoj .jadac samemu trzeba miec jedynke i to najlepiej w hotelu czy jakims pensjonacie a to koszt ok. 70 zl za dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zycie to wegetacja,coraz czescie mysle czy nie lepiej je zakonczyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak potrzebujesz hotelu, to faktycznie... W jakiejś kwaterze prywatnej spokojnie znajdziesz nocleg za 25-40 zł, zależy gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty przestań bzdury pisac ok ? Życie jest piękne i może masz teraz dołek, ale piekne chwile jeszcze nadejdą. W życiu nie zawsze jest jak w bajce, inni mają gorzej od ciebie i pchają ten wózek zwany życiem... Więc ty także dasz radę, my łatwo też nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotność jest straszna. w wieku 40 lat nie mam juz żadnych szans na normalna rodzine. wiec po co zyc? prywatne kwatery oferuja zazwyczaj pokoje 2-3-4 osobowe.ciezko znalezc jakas jedynke.wiem bo trochę szukalam ale juz odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×