Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wmawiajcie sobie co chcecie i sie oklamujcie, ale jednak dzieci sa sensem zycia.

Polecane posty

Gość gość

Przekazanie naszych genow w potomkach i tym samym zapewnienie im niesmiertelnosci jest podstawowym i jedynym zadaniem jakie mamy. Zapewnienie niesmiertelnosci genetycznej to jest sens zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie ja mam inny sens życia niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, czesc tato. jeszcze raz = NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęscie zbliża się epoka transhumanizmu, za 50 lat bedziemy cyborgami polączonymi z komputerem, do tego czasu musimy jednak zniszczyć religie typu chrześcijanstwo, islam bo ta zaraza stoi na drodze do rozwoju, oczywiscie obowiązkowy Rząd Swiatowy :) bachory bedą dla pedo i wariatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie dociera do.ciebie ze nie.są? Każdy ma prawo wyboru dla jednego szczęściem bedzie wolontariat dla innego rodZina a dla innego podrozowanie jak mozna miec tak waskie horyzonty myślowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak już się machnie dzieci i dajmy na to, odda do domu dziecka/do adopcji, to już można hulać duszą czy nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:28 w tym wypadku nie ma wyboru, to jest narzucone przez nature. Tak samo jak nie masz wyboru czy rodzisz sie z zielonymi czy czarnymi oczami. Ale jak napisalem oklamujcie sie dalej, to wy bezdzietni bedziecie nieszczesliwi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można okłamywać się tak, że sobie się wmówi, że się jest szczęśliwym i dzięki temu odczuwa się szczęście pomimo tego, że jego źródłem jest kłamstwo? Jeśli tak, to od dziś zaczynam tkać tę iluzję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi sie nie chce dzieckiem zajmowac, to jeszcze gorsze jak wszystko inne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się zajmować, autorka/autor wspomina tylko o rozpłodzie, przekazywaniu genów, nie o wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wyrocznia :D. Jakbym swoją koleżankę słyszała, tylko dzieci i dzieci. Potrafię to zrozumieć, bo dla każdego jest ważne co innego. Tylko to wmawianie innym, co jest dla nich najlepsze jest głupie. Dla mnie dziecko byłoby katastrofą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obecnych czasach niezwykle ważną rolę odgrywa edukacja. Bez wiedzy nasze dzieci nie znajdą bowiem dobrze płatnej pracy i nie będą miały wykształcenia. Chcąc tego uniknąć musimy dopilnować, żeby chętnie chciały przyswajać sobie nowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 dzieckiem tez sie trzeba zajac do momentu, az samo nie bedzie w stanie sie rozmnazac. Inaczej sa male szanse, ze dozyje okresu dojrzewania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Ciebie autorko dla Ciebie,masz je i są sensem,ja nie mam i nie mam sentymentu do kogoś kogo nie ma i kogo nie znam,a posługując się rozumem i moją chcicą to mi się nie chce siedzieć w pieluchach,więc dla mnie brzmisz jak kosmitka ale mogę zrozumieć,też kocham tych których kocham i sa sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:47 a dla mnie ty brzmisz jak chore psychicznie ufo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 dzieckiem tez sie trzeba zajac do momentu, az samo nie bedzie w stanie sie rozmnazac. Inaczej sa male szanse, ze dozyje okresu dojrzewania! x Nie żyjemy w dżungli. Obecnie jest tyle instytucji, że chętnie zajmą się one naszym dzieckiem do pełnoletności. Dzięki temu za ten czas można zrobić nowe dzieci i również komuś oddać. Jak kukułka, tylko mniej hardkorowo, bo kukułki często wywalają z gniazda inne pisklęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, każdy łańcuch genetyczny prędzej czy później się urywa, to brednie że geny są przekazywane przez tysiące pokoleń :D doucz się biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:50 ale ty glupia jestes dziecko dla prawidlowego rozwoju pychicznego potrzebuje obojga rodzicow, a nie instytucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kłamstwa są lepsze od prawdy? Kłamstwa są bardziej wiarygodne niż prawda.Prawda jest spontaniczna, przypadkowa i nieprzewidywalna. Kłamstwa można szczegółowo zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a zatem jest gwarancja, że okażą się zgodne z przewidywaniami. Kłamstwa są bardziej niezawodne niż prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4. Wartość Prawdę można znaleźć wszędzie; należy do każdego, kto ją znajdzie, zupełnie za darmo. Kłamstwa są tworzone na zamówienie, często przez ekspertów, a te najlepsze są wypolerowanymi dziełami sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź tysiąc części prawdy, dodaj jedną część kłamstwa. Wynik – kłamstwo. Weź 1 /1000 część kłamstwa, dodaj jedną część prawdy. Wynik – znowu kłamstwo. Zauważ, że z prawdy można zrobić kłamstwo, ale z kłamstwa nie zrobi się prawdy. Kłamstwa mają większą siłę i trwają dłużej niż prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:49 przecież wiem :-) jesteśmy z innych galaktyk :-) ja mam pasję i jest ona dla mnie najbardziej fascynująca Ty masz inną pasję ,każdego kręci coś innego,ja zajmowałam się dziećmi dwa lata non stop i naprawdę wiem jak wygląda życie z dziećmi,no miło było ale już chcę zajmować się tym co mnie kręci naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosząc prawdę, człowiek musi zbadać dokładnie fakty i dokładnie się ich trzymać tak jak miały miejsce. Kłamca może opisać ten sam incydent bez żadnych badań, zaledwie mówić co przychodzi mu do głowy, i opowiadać szczegóły jak tylko chce. Kłamstwa są bardziej twórcze nić prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:57 ta od galaktyk - to zdychaj bezpotomnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są przyzwyczajeni do słuchania kłamstw przez cały czas. Jeśli powie się prawdę, ludzie pomyślą, że się kłamie Jeśli przekona się ich, że mówi się prawdę, to staną się podejrzliwi. Dlaczego on nagle mówi prawdę? Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty durna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty od tych dzieci mówisz do mnie zdychaj ?:-) miłego wychowywania pustaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz ciekawostka: najbardziej prymitywne baby mają wiele dzieci ,potem są te prymitywne co nudzą się same ze sobą -te koniecznie muszą mieć chłopa bez niego umierają i dzieci bo wtedy mają zajęcie ,są też te na poziomie które potrafią dobrze wychować,i w końcu jednostki które już nic nie muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze, że dużo rozpłodowców myśli, że dzieci to sens życia.:P Dla nas pracodawców wasze dzieci to parobasy, które będą tyrać za 8zł/ha i jeszcze cieszyć się , że my przedsiębiorcy łaskawie dajemy im ochłapy. No cóż im więcej dzieci tym większe bezrobocie, a im większe bezrobocie tym więcej parobasów gotowych pracować za miskę ryżu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:05 wsrod szympansow, pawianow i ogolnie naczelnych (w tym ludzi) zauwazono tendencje do bicia i okradania tych ktorzy maja duzo i sie z tym obnosza, wiec sie tak nie ciesz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×