Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juh

wolicie telefony z klapka czy bez?jesli tak ,to dlaczego

Polecane posty

Gość juh

bo zastanawiam sie jaki wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kilku latach użytkowania różnych telefonów bez klapki nagle pomyślałam, że przecież telefony z klapką są cool, i takie kobiece i w ogóle bajer kupiłam więc motorolkę v 980 czy jakoś tak, po roku miałam serdecznie dość klapki i teraz mam sagema x820 bez klapeczki i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
ja chyba wybiorę z klapką bo przypomina mi kibel i mogę tam walnac kloca jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez klapki i tylko nokia dlaczego bo takie lubię. mają być ładne i dzwonić ( mile widziane czytanie txt ) reszta sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są kobiece jak widzę faceta z telefonem z klapką to się zastanawiam co on z puderniczką robi chyba, że Jarek jesteś kobiecy to proszę bardzo lubisz pudernice to noś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnkie
z klapką - nie trzeba blokować - nie trzeba uważać na wyświetlacz - zazwyczaj jest malutki, zgrabny i kobiecy - mam ochotę co prawda na rozsuwany - ale przy moim bałaganie w torebce (klucze) wyświetlacz posłużyłby mi m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewciaaaaa
jaruss przeciez kobiecy :D FORUM DLA KOBIET :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinnkie
mój maż też uważa z klapką za niemęskie - ponosił m-c i stwierdził dość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są kobiece, od zawsze używam klapek i nigdy nie spotkałem się z opinią, że są kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kuzwa
jak caly czas siedzisz w domu to nie dziwne ze nie slyszales :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z klapką
jakiś czas temu miałam telefon bez klapki, sam mi dzwonil non stop,bo zapominałam blokowac klawiaturę, a nawet jesli zablokowałam, to jakimś cudem się odblokowywał w torebce teraz od ponad 2 lat mam telefon z klapką, jestem zadowolona, nigdzie sam nie dzwoni, fajnie się rozmawia - nie mam wrazenia że mówię w powietrze... w ogóle te z klapką bardziej mi sie podobają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez. nie podobaja mi sie ,poza tym znajac mnie wkoncu by si et klapka urwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon z klapką nie są delikatne, dłużej zachowują świeżość, choćby ze względu na to, że w zwykłym już po 3 miesiącach miałem porysowany wyświetlacz a Motorole V3i mam 1,5 roku i nie widać śladów użytkowania. używam ich bo są praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×