Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wonga szczegóły pożyczki

Polecane posty

Gość gość
nie dali mi pozyczki, nie jestem w zadnych bazach dluznikow i nawet 500 zl nie dostalam, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niestety firma wonga.com, jako odpowiedzialny pożyczkodawca nie może zagwarantować akceptacji każdego wniosku. Wpływ na pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki ma np. zdolność kredytowa klienta czy wpisy do rejestrów dłużników. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599 lub skorzystania z chata na naszej stronie wonga.com. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wymagane są dokumenty o zarobkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Standardowo nie wymagamy przedstawiania zaświadczeń, np. o zarobkach. Jednak prosimy pamiętać, że jako odpowiedzialny pożyczkodawca możemy w indywidualnych przypadkach poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Milena
A czy rzeczywiście tak krótko czeka się na rozpatrzenie wniosku i kasa na koncie w 15 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. kasa szybko i bez zaswiadczenia o zatrudnieniu. Jestem bezrobotna,wychowuje dziecko. Mam bardzo dobra historie kredywowa i juz,krorys raz wonga ratuje mnie z opresji. Szczerze moge polecic,ale trzeba pilnowac terminow splat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mileno, kwota pożyczki może trafić bezpośrednio na konto bankowe nawet w 15 minut (jeżeli Twój bank obsługuje natychmiastowe przelewy), po zweryfikowaniu tożsamości i pozytywnej decyzji kredytowej. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 88 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz wiele podobnych i innych chwilówek www.zcdf.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×