Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

wózek widłowy

Polecane posty

Gość gość

Może wie ktoś czy kat II WJO uprawnia do kierowania wózkiem typu reach-truck?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn niby można jeździć ale nie można tak zrozumiałem ze stron firm oferujących kursy. Niby to wózek podnośnikowy ale nie można jeździć . Już zgłupiałem a na forach nie ma konkretnej odpowiedzi żadnej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn że chcą wyłudzić pieniądze Dwa) Liczą na to że firma zatrudniająca przymknie na to oko 3) Okradają Pańtwo ponieważ to głupie zasady. Odpowiedm Ci tak " NIE WOLNO CI POD ŻADNYM POZOREM WSIADAĆ BEZ UPRAWNIEŃ!" - jęli byłbym pracownikiem BHP. Albo opiem tak - " Wsiadaj i jedź i tak wszyscy tak robią ". Mam nadzieje że pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sęk w tym że uprawnienia mam tej kat II WJO a pytam dla jasności ponieważ w Holandii jest wymagane to zaświadczenie do pracy na wózkach wysokiego składowania typu "reach-truck", stąd się chcę upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo tu można jeszcze w miarę się w tym temacie spróbowac zorientować - http://www.mdj.pl też wyglada na to,że mają różne rozwiązania elektroniczno technologiczne z zakresu działalności przemysłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logistic_girl
wydaje mi się, że raczej nikt nie powinien mieć zastrzeżeń co do płci operatora i kobiety też mogą robić kursy ;) takie informacje możesz znaleźć na branżowych stronach np http://wynajemwozkow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie gdzie kupic dodatkowy osprzet do wóżków widłowych? chodzi mi o takie widły przedłużone i chwytaki do butli -szef kazał sie rozejrzęc a ja nie wiem gdzie tego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zapraszam do naszego Ośrodka www.centrumszkolen.net organizujemy szkolenia na wszystkie typy wózków. Kursant bez ograniczeń może trenować na każdy wózku. Posiadamy wózki boczne typu reach truck oraz specjalne (operator podnosi się z kabiną) Zapraszam Bartek 692-260-583

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz75
Dodatkowy osprzęt do wózków widłowych kupuję na ehak24 pl - jakościowo świetne, a i cenowo pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian70
osprzęt do widlaków to najlepiej na ehak24 pl; tam jeszcze nigdy nie uslyszałem, że nie ma... jakościowo świetny towar mają i w przystępnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamalin
Jeśli szukacie dobrego jakościowo i przystępnego cenowo osprzętu do widlaków to zajrzyjcie na ehak24 pl. Dodatkowo ta firma nigdy nie każe czekać na sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze warto zapytac sie w sklepie ktory sprzedaje wozki widlowe np http://www.ipz.com.pl/ ? Maja w swojej ofercie czesci do wozkow widlowych (olsztyn) oraz wozki widlowe toytoa (szczecin) - powinno wiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, możesz zapytać w firmach, które sprzedają wózki widłowe, one powinny się orientować. ja niestety nie jestem do końca obeznana w tym temacie, znam tylko jedną firmę, która mi się obiła o uszy, mianowicie Promag. Tutaj masz ich ofertę: http://www.promag.pl/Wozki_widlowe, na dole strony masz podany do nich numer, po prostu zadzwoń i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie nazywa wózek widłowy..... Tylko wózek jezdniowy napędzany! Tak jest more profeszjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejKatowice
W zeszłym miesiącu kupiłem na ehak24 pl trawersy do moich widlaków. Przetestowałem tak często polecaną firmę i powiem Wam, że warto było. Błyskawiczna przesyłka, przystępna cena, a sprzęt sprawuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandryl80
Dobrej jakości osprzęt do widlaków kupiłem ostatnio na ehak24 pl. Szybka przesyłka, fajna jakość, ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry sprzęt magazynowy mają w http://www.emaxpol.pl/ - dodatkowo zapewniają wszystkie naprawy oraz serwis, tak więc można spokojnie wyposażyć w zasadzie cały magazyn lub sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrix80
Jak dla mnie osprzęt do wózków widłowych to tylko z ehak24 pl. U nich stosunek jakości do ceny jest najlepszy, a i przesyłka błyskawiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vistowiec
Stacha, co braliście do firmy z tego sklepu? Potrzebuje kół i rolek do wózków wysokiego składowania i jak na razie najbardziej mi pasują firmy Vulkoprim, bo jeszcze się nie doczytałem skarg w internecie po ich adresem. w sklepie logtrade.com.pl się doszukałem fajnej ceny, mam nadzieję, że się oferta nie zmieni. Z opon najlepiej pasują mi Marangoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas77
Vistowiec, nie znam firmy o której Stacha pisze, ale ja cały osprzęt na ehak24 pl kupuję, może zerknij do nich. Fajne ceny, szybka przesyłka i dobry sprzęt. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterowiec
Ja również ehak24 pl polecam. To jest świetny sklep internetowym, w którym znaleźć można masę profesjonalnego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę na wózku widlowym od trzech lat, podstawiam materiał na sekwencji, rozladowuje i laduje tiry. Jestem jedyną kobieta w firmie w sekcji magazynu, jeżdżącą. Czy słyszał ktoś o mistrzostwach w jeździe na wózku widlowym dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiaczek Jeden
Vistoviec Bierz marangoni jak masz dobrą cenę! Jak masz więcej kaski, to możesz zainwestować w Trelleborg, a w logtrad-e dostarczają na całą pl ale to też sklep stacjonarny! U mnie w wózkach spalinowych się bardzo sprawdzają, mają dosyć szeroki bieżnik i lepszą trakcję przez to także przy cięższych warunkach ekloatacyjnych będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jest sie dowiedziec takich rzeczy w sklepie gdzie sprzedaja wozki widlowe jak np. http://www.ipz.com.pl/ Oni powinni wiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenneusz
W tym miesiącu kupowałem swój pierwszy wózek widłowy i korzystając z polecenia sklepu internetowego ehak24 pl najpierw zadzwoniłem i dopytałem o kilka szczegółów. W sumie jestem zdziwiony, że mnie laikowi tak szczegółowo odpowiadali na pytania. W każdym razie kupiłem, sprzęt jest u mnie, cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie, a teraz działam. Mogę więc polecić ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondziu77
Witam! Wszyscy piszą o ehak24 pl, że taki super osprzęt do wózków widłowych ma. Jakoś mi to śmierdziało i postanowiłem sprawdzić ten sklep. No i przestało śmierdzieć, bo okazało się, że to naprawdę solidny sprzedawca. Więc i ja mogę polecić ich osprzęt do widlaków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek70
Zgadzam się z poprzednikami, że ehak24 pl to solidna firma i warto się w niej zaopatrywać w osprzęt do widlaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szukasz firmy, która zserwisuje ci taki wózek to sprawdź sobie elektro-complex.pl mają bardzo fajne cenki i szybko reagują kiedy jest potrzebny serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×