Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BeznadziejnaOsobaWyrocznia

wpadłam na geinialny pomysł - my tak naprade nie wiemy o co w tym chodzi

Polecane posty

Gość BeznadziejnaOsobaWyrocznia

możę każdy powinnein zabić sam siebie moze to jest cel i całe dotychczasowe zycie ma nam to uswiadomic ? co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebluemoon
coz, z punktu widzenia freuda cos jest w tym co mowisz, poczytaj sobie troche jego dziel, beznadziejna, szczegolnie o dwoch silach, ktore warunkuja nasze dazenia - eros i tanatos. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaWyrocznia
ale przecież po śmierci mogłabym nie umrzeć i co wtedy, lepiej już zyć i zakładać te topiki, zawsze to 15 groszy za topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Nie poto się rodzimy, by umierać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto dostaje te 15gr
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
jakto 15 gr za topic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaWyrocznia
czy gdzies w internedcie są jego dzieła ? zctam na razie o nim wikipedi i mnie zainteresowało :) xyzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz--> jak to nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaWyrocznia
to podszyw chce mnie w robic w spisek miedzy mną adminem i moderatorami :o idiota :o nie ma zadnych 15 groszy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem dużo wiem
za założenia topiku 15 groszy ale są limity na każdy nick, również niezaczerniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaWyrocznia
NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY NIE MA ŻADNYCH 15 GROSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeginasz pałe :o i myslisz ze się inteligentnie podszywasz ? :O koniec z tym w gre wchodzi mój stary dobry przyjaciel czyli zaczerniony nick wonet stad podszywacze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×