Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz ją jebnę

wredna babka!!!

Polecane posty

Gość zaraz ją jebnę

jestem zmuszona mieszkać z taką szmatą pod jednym dachem ale to jest stara szmata i wszędzie się wtrąca potrafi wejść do pokoju jak jestem goła i nie wyjdzie tylko będzie się gapić!! czyta moje listy we wszystko się wtrąca chyba ją zabiję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinkka2010
o mamie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz ją jebnę
o mojej babce... stara głupia niech zdechnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choinkka2010
Jak ci to pomaga to wyżyj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie koniecznie
Boże jak możesz życzyć takich rzeczy starszej kobiecie :O I nie myśl , że Cie nie rozumiem bo rozumiem doskonale 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj w mordę
I po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Z całego serca życzę ci, żeby na starość twoje wnuki odpłaciły dokładnie tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a klucza do pokoju nie
masz? :o Co do listów - wyślij kiedyś do siebie list w którym napisz, że nieładnie tak czytać cudze listy, że to jest grzech i bedzie sie za to smażyc w piekle :D Jak mimo wszystko bedzie Ci wchodzic do pokoju, to rób jej tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starym babsztylom odpierdala
myślę że 3/4 wrednych babsztyli stało się takie przez frustracje jakie miały w życiu ty ze swoją nienawiścią masz duże szanse by zostać takiim upierdliwym, złośliwym babsztylem w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila30
Moja babka to istna wiedźma,wszystkich obraża zwłaszcza mnie,mówi wszystko co jej na jęzor popadnie i uważa że jest ok.Muszę żyć z moją rodziną czyli z mężem i z dziećmi z nią bo jak narazie nie mamy się gdzie podziać,płacić za wynajem u niej i znosić wszystkie jej rozkazy.Mam 30 lat i jak nie zrobię tak jak ona chce to jestem tą najgorszą,wyzywa mnie ciągle brzydko i niszczy psychicznie.Do tego ma córkę,moją ciotkę,która także ciągle przyjeżdża i na mnie psioczy.A jak się bronię i mówię ciotce jak mnie babka traktuje, to ona się na mnie wydziera wyzywa od gówniar itd często chce mi się płakać,bo ręce mi się trzesą, jestem bezradna, wsparcie mam tylko w mężu,który pomimo swoich 36 lat też wg. tych wrednych bab jest gówniarzem,najgorsze jest to że babka się wydziera na dworze przed domem na mnie naprawdę używa brzydkich słów i robi z siebie ofiarę przed rodziną i sąsiadami,na szczęście sąsiedzi wiedzą jaka naprawdę jest ,bo próbowała już kilka razy skłócić rodziny i wszystko jej przeszkadza.Oczywiście twierdzi,że jest lubiana,a sąsiedzi ją obgadują za plecami-wiem to bo często mnie pytają jak z nią wytrzymuje.Kiedyś jako nastolatka chciałam się zabić,bo wszędzie wtykała nos i zniszczyła mój związek z chłopakiem,zrobiła wszystko by on ode mnie odszedł,po czym on stwierdził,że nie warto pakować się w taką rodzinę,wiem ,że gdyby mnie kochał tak naprawdę to by mnie nie zostawił i nie dał się starej babce,lecz nie każdy umie odnaleźć się w takiej sytuacji.Po moim truciu się tabletkami,oczywiście mnie odratowano w szpitalu,trafiłam na miesiąc do psychiatryka w wieku 20 lat.Tam spotkałam super panią psychiatrę,która powiedziała mi,że ja nigdy do końca nie będę zdrowa dopóki nie wyrwę się z pod szpon babki i mówiła prawdę.Byłam momentami szczęśliwa wynajmując z rodziną mieszkanie w blokach,lecz niestety wysoki czynsz skłonił nas do wrócenia na stare śmieci,co się wiąże powrotem do tej czarownicy. Często nie mogę w nocy spać i siedzę przed komputerem jak teraz i szukam sposobu na sytuację bez wyjścia;(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wasz dwoje: ty i mąż, a babka tylko jedna. Ustalcie z mężem plan działania i doprowadźcie babkę do obłędu, żeby się darła i cuda odstawiała. Wezwijcie karetkę i niech ją zabiorą do psychiatryka, a następnie ubezwłasnowolnienie babki i macie święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo tej powyzej gratuluje pomyslow....masakra jakas to jest:O Autorko, jakim to cudem zamieszkalas z mezem u tej wrednej babki? jakim to cudem, nie majac swojego miejsca na ziemi, splodziliscie dzieci? Zamast to robic, trzeba bylo pracowac i odkladac na wlasne mieszkanie, albo przynajmniej na wynajem. Nie cierpie ludzi, ktorzy sa na cudzej lasce, a jednoczesnie ta osobe obgaduja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co nie doczytałaś, ze ona płaci babce za wynajem? Pewnie mniej niż obcym ludziom, ale płaci i za darmo nie mieszka. A jak stara baba bierze kasę to niech szanuje wnuczkę która tą kasę daje, a nie wyzywa od najgorszych i piekło z życia robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, nie popieram babci, ktora pluje jadem. Ale dziwie sie wnuczce, ze w takich warunkach chce mieszkac, z dziecmi, ktore wszystko slysza, a nie wezmie d**y w troki i nie zmieni mieszkania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jakaś łaska ze jej płaci za wynajem czy co? korzysta z wody, prądu gazu i innych dogodnosci w chacie to jest jej obowiązkiem płacic! nikt nikogo nie bedzie utrzymywał za free-zwłaszcza dorosłych sprawnych ludzi, poza tym wynajem to wybór- to oni tam poszli, a nie babka ich sciagneła, jak sie nie podoba to niech szukaja gdzie indziej zamiast narzekac-najlepiej usiasc i sie uzalac nad soba, zamiast działac i próbować dalej zmienic sytuacje:/ bierne narzekanie tez jest niezdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, autorko, ale masz slownictwo:O Przy wlasnych dzieciach tez takiego uzywasz? Cos mi sie wydaje, ze wcale lepsza od tej babci nie jestes:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila30
Mieszkaliśmy na wynajem lecz niestety okropnie to drogie.jasne że płacimy za wszystkie media,ale wydaje mi się,że wynajem dla babki z którą całe życie mieszkałam i znosiłam,i to mój rodzinny dom to duża przesada.Zwłaszcza że babka ciągle obraża mnie i mojego męża to jest dla mnie wiedźmą,ja jej tego nie mówię,ale ona mi do suk ciągle nadaje.Super mam babkę naprawdę i to ja mam słownictwo.Wiedźmą nazywamy ją z mężem tylko między sobą,dzieci do tego nie mieszamy.Chociaż ona i obraża nasze dzieci mówiąc ,że są chore psychicznie,a one są małe i czasem niegrzeczne.Najlepsze jest to że babka robi z siebie ofiarę przed całą rodziną,a my krzywdy jej nie robimy,a znią święty by nie wytrzymał niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×