Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neferte

Wrocław hotel?

Polecane posty

Gość neferte

Chce się wybrać na weekend do Wrocławia możecie polecić jakiś hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzam w hotaelach sa ukryte kamerki, wiec nie radze machac dupskiem przed fagasem, bo sie maz dowie:) poka cyce to ci dam namiar na dobra spelune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusss
Poproś wujka google o pomoc^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnnin
Google to dobra rada, ale w sumie jest też kilka porównywarko-wyszukiwarek. Polecam tą bo jest całkiem czytelna i możesz od razu sobie zrobić rezerwacje: https://www.expressbooking.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solids
Fajna stronka. Nie radzę się zatrzymywać blisko rynku bo tam drogo, no chyba że Ci wszytko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferullio
Wygodne rezerwujesz i hotel i lot, na ogół jest albo to albo to. Znacie jakieś inne stronki godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avenue12321
Nie polecam tylko Hotelu Polonia, rezerwowała mi go kiedyś firma, co z tego że pokój jest za 120 zł za noc jeśli jest jak akademik? No bez przesady, tak się nie da wypocząć przed ważnym spotkaniem. Lepiej skorzystać z czyjegoś doświadczenia, na tej stronie co dałeś jest wyszukiwarka razem z opiniami od razu, więc polecałbym tam zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satta
Z Hoteli we Wrocławiu nie ma za bardzo co polecać. Chyba że wejdziesz sobie na stronę expressbooking.com i wyszukasz wszystkie hotele we Wrocławiu i przejrzysz tam wszystkie oferty. Ew to samo ale w innym serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że
może hostel? Niektóre mają pokoje 1 czy 2-osobowe i naprawdę dobry standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissKillBil
booking.com czasem tam rezerwujac jest sporo taniej niz normalnie .. osobiscie polecam Mercure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orig
@Satta a korzystałeś z tego expressbooking.com? BO zaczynam planować wyjazd na wakacje tegoroczne i chciałbym mieć wszystko ogarnięte w lutym/marcu. A co do samego serwisu to dzięki za link, już szuka ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satta
Tak korzystałem. Tylko do podróży biznesowych, taniej wychodzi oczywiście niż przez pośrednika który jeszcze liczy sobie np za rezerwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senshu
Polecam art hotel we wrocławiu. Linku tutaj: klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuux
Dzięki za link, gdybym widział wcześniej to z chęcią bym skorzystał tak to poszedłem do wszędzie znanego Hotelu Polonia i przypomniały mi się noce w akademiku, ale tutaj chociaż była bieżąca woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnas
Mądry polak po szkodzie. Ja też już mam wszystko zaplanowane ale może skorzystam jeszcze z tej stronki przy planowaniu wypadu majowego^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joust
A ja mam już wykupiony nawet hotel właśnie na majowy wypad do Wrocka. Nocuje w Novotelu, udało mi się wyhaczyć z dziewczyną fajną ofertę i płacimy za pokoju dla 2 tak jak za 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daughtry
W sumie to we Wrocławiu mało jest naprawdę dobrych hoteli, a jak są to strasznie drogie jak na dłuższe pobyty. Co najwyżej nadają się na kilka dni tak z 2-3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werfewerw
Niezły hotel to Bugatti w leśnicy, daleko od centrum ale zwiedzisz sobie po drodze stadion. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikjhsd
Dobry ten link. To w ogóle jest chyba jakaś wyszukiwarka hoteli, bo kilka propozycji na Wrocław znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiariusz
O jakiej stronie mówisz? Nikt żadnej strony nie podawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikjhsd
Chodziło mi o ten link do profilu hotelu na expressbooking.com Jak sobie na niego wejdziesz to zobaczysz o co mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikiariusz
A ok teraz wiem o co Ci chodziło. Ja mam stałą miejscówkę we Wrocławiu....może hotel nie jest jakiś wypasiony ale jest nie daleko tego parku koło hali stulecia, wiec jest całkiem miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunson
To tak jakby zwiedzać stadion w Warszawie... Polecałbym raczej hotele o większej ilości * dopiero wtedy masz gwarancje dobrej obsługi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasonX
Orbis, o wielu innych nie słyszałem a przynajmniej nie słyszałem dobrze. Zawsze można skorzystać w bazy hoteli na jakiejś stronce, tak jak ktoś wspomniał expressbooking.com chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugu549
Ja w najlepszym hotelu w jakim byłem to hotelwloskiPL. Naprawdę fantastyczny klimat, dobre jedzenie, świetne miasto, dobry parking, świetna obsługa. Czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze zatrzymuję się w silesiusie tj. przy kościele. blisko dworca. czysto milo i tanio. płacę za pokoj a nie za ilość miejsc. można się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapselll
Na ulicy Św. Antoniego znajduje się hostel Absynt http://www.absynthostel.pl/ Hostel stoi przy samym rynku jakieś 1500 metrów od dworca PKP/PKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×