Odpowiedz na ten temat

Wrocław, studia dzienne po 40

• Zyta761 2017.07.27 [10:06]
    W tym roku zdałam maturę z bardzo dobrym wynikiem. Zaczynam studia na dobrej uczelni. Zaczynamy, ja i moi dwaj synowie. Mam 41 lat i 2 dorosłych synów. Ponad 20 lat życia poświęciłam na "dorabianie się" i wychowywanie dzieci. Zaczynam studia bo chcę usmiech.gif
    Nie boję się, że sobie nie poradzę. Ciężko pracowałam przez ostatni rok i nie boję się pracować nadal. Jedyne czego się obawiam to stosunek wrocławskiej kadry pedagogicznej i młodzieży do studentów w moim wieku oczko.gif
    Będę wdzięczna jeśli podzielą się ze mną własnymi doświadczeniami wrocławscy studenci usmiech.gif Pozdrawiam wszystkich.
  • gość 2017.07.27 [10:29]
    jaki to kierunek? myślę, że niepoprawne zachowanie ze strony kadry świadczyłoby o bardzo niskim poziomie kultury, braku szacunku i klasy. Nie powinno to nikogo obchodzić - widocznie wcześniej z jakichś powodów nie było szans, żeby te studia zrobić. Mam 28 lat, studiowałam co prawda zaocznie ale w mojej grupie sporo było osób ok 40 roku życia, starsi, pamiętam też taka 58 letnią Panią - spełniała swoje ambicje. Nikt nie miał z tymi osobami problemu, nie przeszkadzaliśmy sobie. Tak naprawdę to ci starsi byli bardziej zaangażowani w naukę, zdobywanie wiedzy (myślę, że taka świadomość przychodzi z wiekiem) nas młodych czasami to męczyło bo dążyli długo jakiś temat ale generalnie nie było z tym żadnego problemu. Ja miałam wówczas jakieś 20 lat, lubiłam obserwować tych ludzi, patrzeć jak wyglądają, jak się zachowują, słuchać jak się wypowiadają, co mówią o sobie. Takim młodym ludziom potrzebne są takie obserwacje, żeby wiedzieć kim się chce lub nie chce być. Niektórzy byli dla mnie autorytetem. Podziwiam i gratuluję, zwłaszcza, że to studia dzienne więc trzeba jakoś to pogodzić z innymi obowiązkami dnia codziennego. Założę się, że dostaniesz stypendium naukoweusmiech.gif
  • Zyta761 2017.08.13 [00:10]
    Dziękuje usmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [00:18]
    podziekujesz mi w naturze

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...