Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zyta761

Wrocław, studia dzienne po 40

Polecane posty

W tym roku zdałam maturę z bardzo dobrym wynikiem. Zaczynam studia na dobrej uczelni. Zaczynamy, ja i moi dwaj synowie. Mam 41 lat i 2 dorosłych synów. Ponad 20 lat życia poświęciłam na "dorabianie się" i wychowywanie dzieci. Zaczynam studia bo chcę :) Nie boję się, że sobie nie poradzę. Ciężko pracowałam przez ostatni rok i nie boję się pracować nadal. Jedyne czego się obawiam to stosunek wrocławskiej kadry pedagogicznej i młodzieży do studentów w moim wieku ;) Będę wdzięczna jeśli podzielą się ze mną własnymi doświadczeniami wrocławscy studenci :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to kierunek? myślę, że niepoprawne zachowanie ze strony kadry świadczyłoby o bardzo niskim poziomie kultury, braku szacunku i klasy. Nie powinno to nikogo obchodzić - widocznie wcześniej z jakichś powodów nie było szans, żeby te studia zrobić. Mam 28 lat, studiowałam co prawda zaocznie ale w mojej grupie sporo było osób ok 40 roku życia, starsi, pamiętam też taka 58 letnią Panią - spełniała swoje ambicje. Nikt nie miał z tymi osobami problemu, nie przeszkadzaliśmy sobie. Tak naprawdę to ci starsi byli bardziej zaangażowani w naukę, zdobywanie wiedzy (myślę, że taka świadomość przychodzi z wiekiem) nas młodych czasami to męczyło bo dążyli długo jakiś temat ale generalnie nie było z tym żadnego problemu. Ja miałam wówczas jakieś 20 lat, lubiłam obserwować tych ludzi, patrzeć jak wyglądają, jak się zachowują, słuchać jak się wypowiadają, co mówią o sobie. Takim młodym ludziom potrzebne są takie obserwacje, żeby wiedzieć kim się chce lub nie chce być. Niektórzy byli dla mnie autorytetem. Podziwiam i gratuluję, zwłaszcza, że to studia dzienne więc trzeba jakoś to pogodzić z innymi obowiązkami dnia codziennego. Założę się, że dostaniesz stypendium naukowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziekujesz mi w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
No to gratuluje odwagi! U mnie myślenie o studiowaniu też zaczęło się dość późno bo w 35 roku życia, obecnie jeszcze nie wiem gdzie zacznę, ale chce zapisać się na licencjat do Handlówki kierunki mają dość ciekawe - http://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-licencjackie sama uczelnia chyba też jest dość wysoko oceniana w rankingach? Z drugiej strony pytanie uzupełniające, czy po skończeniu licencjatu warto w tym wieku robić magistra? Czy może jednak udać się na jakieś studia podyplomowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bez studiow udaj sie na podyplomowke od razu,bossz kto te debilne reklamy klepie,jakies matoly po gimnazujum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×