Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatrycze80

Wróżbiarstwo

Polecane posty

Witam założyłam ten temat o ezoteryce wróżbiarstwie parapsychologi itp. Zapraszam do dyskusji osoby zainteresowane ta tematyką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa wróżby
ja jestem zainteresowana, regularnie oglądam ezo tv i kosmicę i szczerze mówiąc nie rozumiem... fenomenu kart... za jakiej racji można z nich odczytać przyszłość? na jakiej zasadzie to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżbiarstwo czyli sztuka przepowiadania przyszłości jakiejś postaci było obecne w każdej kulturze w historii. Dzisiaj niemal w każdym mieście można znaleźć przedstawicieli najbardziej popularnych form wróżbiarstwa astrologii, tarota, wróżenia z kryształowej kuli, czytanie z ręki, numerologii i wróżenia z fusów, a jest to jedynie mizerna próbka setek metod odczytywania przyszłości, jakie rozwinęły się przez wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W horoskopy jak najbardziej wierzę, nawet dziś mi się sprawdził ;) Co do wróżb np. na kafeterii to też jestem raczej jestem pozytywnie nastawiona i muszę powiedzieć, że na pewno prawda w tym jest. Nawet sama zastanawiam się nad tym żeby sobie kupić tarota i nauczyć się wróżyć. czarnego kota już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa wróżby
zastanawiają mnie zdolności co poniektórych osób, tych co pracują z energiami np. odczuwają one jakieś tam podczepienia...inne byty jak wróżbita Dawid, o co tutaj właściwie chodzi? jak to możliwe że niektórzy mają takie zdolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghynygjnygt
CZy przepowiedziana wróżba zawsze musi sie spełnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa wróżby- zacznę od tego ze komercyjne ezo (czyli programy TV ) a ta prawdziwa ezoteryka to dwie różne kwestie . Przykładowo kiedy idziesz do pani numerolog ona sporządza dla ciebie rozległą analizę trwa to czasem i 2 godziny kiedy ona wnikliwie mówi co widziała w twojej numerologi a na wizji dowiesz sie ogólnego jednego dwóch zdań o swojej licznie np 1 (zwykłe podstawowe informacje ) Konsmika to nie program ezoteryczny tylko rozrywkowy (taka informacja jest na stronie i podczas programu ,program rozrywkowy to już mówi samo za siebie prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fam Fatall jesli trafisz na dobrą wróżkę to powinnas być zadowolona obojętnie czy to kafeteria czy dobry salon poza tym trzeba umiejętnie pytać karty np nie pytamy czy pójde na studia (przeciez to od nas zalezy czy złoże papiery) tylko czy dam sobie rade czy to dla mnie dobre itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo rozumiem ze to pytanie retoryczne? w internecie kosztuje to od 20zł do 300zł a zalezne jest od konkretnej wrózki oraz tego czy ktos ma 1 pytnie czy cała sesje Pamietajcie drogie nie zawsze znaczy najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa wróżby
w jaki sposób można sprawdzić ilość dzieci, bądź ich płeć? jaki rozkład, jakimi kartami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pytanie jak pytanie bo ja mam w sumie tylko jedno pytanie o pracę- co dalej, co dalej i reszta przyszłości może być mi nie wiadoma i się zastanawiam nad opcją "wróżka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa wróżby co do zdolnosci pana Dawida to trzeba by s ie jego zapytac ja czuje energie ,stawiam komus i czuje ze cos jest nie tak potem diagnozuje do wahadłem ale nie w tak spekularny sposób jak pan Dawid . Kiedy ktos ma byt itp to polecam bioenergoterapeutów do oczyszczania swojej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghynygjnygt nie zawsze czasem karty pokazuja tylko własciwą drogę ale dają wybór np jest ktos w zwiazku planuje slub a karty pokazują ta osoba nie jest dla ciebie dobra zaznasz wiele bolu . wtedy mamy wybór nie mówię ze zaraz macie zakończyc ten zwiazek ale np przyjrzec sie mu . czasem po wrózbie spadaja rózowe okulary u co niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa wróżby wszystkimi kartami badz wahadłem co do płec tu bywa rózne bo czasem karty pokazują płec a czasem cechy osobowosci dziecka najtrafniej w ychodzi kiedy jest sie z walsciwą osoba i wtedy stawia sie na te dwie osoby i tez stawia sie do pierwszego dziecka przykład wychodzi komus 3 dzieci a przeciez kobieta ma mozliwosc wyboru dlatego czasem mówia tak widze 1 dziecko + mozliwosc jeszcze potem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo 1 pytanie jako dziedzina czy jako 1 pytanie?? bo to zasadnicza róznica pamietajcie ze jesli zadacie wrózce pytanie prosze ogolnie na prace uzyskacie ogólną odpowiedz kiedy zapytacie sie wsprost czy w obecnej pracy dostanę awans ? odpowiedz tez powinna byc konkretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko- konkretne pytanie- czy zostanę w obecnej firmie czy nie ile by to mogło kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ze temat sie rozwinie :) zapraszam ciekawe osoby do dyskusji mile widziane osoby które na ten temat mają cos do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo to jest 1 pytanie zalezy to od konkretnej wrózki którą wybierzesz sobie ja tu nie chce reklamowac swoich porad bo nie chce by to zostało odebrane jako reklama jednak wejdz sobie tutaj http://wrozby.top-100.pl/ i poogldaj strony róznych wrózek i zapoznaj sie z ich ofertami osobiscie unikaj wrózb sms one sa mało wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dididi/./../.
A jak mozna sie umowic na indywidualna wrozbe do Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na twoim miejscu nim sie zdecydujesz na tka internetowa przeprowadziła z nia mały wywiad nie powinno sie ślepo ufac kazdej osobie bo z tym różnie bywa:) fajna strona nie zawsze jest równoznaczna z tym ze to profesjonalna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dididi/./../. info na stronie ,link w stopce ja tylko do konca sierpina wykonuje wrózby e-mail potem ma inne zobowiazania i nie bede wykonywac wrózb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ale nie mam doświadczenia z wróżkami popatrzę, może jakas w ramach autopromocji da mi rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo byc moze:) chciaz te najlepsze nie daja bo im reklama nie potrzebna promocje robia te którym to nie idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibizzoo jesli masz tylko to jedno pytanie to jak chcesz moge polecic forum (sama tam jestem) gdzie sa profesjonalne wrózki a na jedno pytanie wróża bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurva, biednemu to zawsze wiatr w oczy kłody pod nogi i zero litości u wróżek (no sorki, ze mną profesjonalnie nie pogadasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×