Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wróżka zaczynam być przerażona !!!

Polecane posty

Gość gość

W maju poszłam do wróżki nie to żebym w to wierzyła poszłam tak z czystej ciekawości co mi powie. Przed wejściem do Niej specjalnie ściągnęłam obrączkę byłam ciekawa czy powie mi że jestem mężatką :) Od razu jak tylko weszłam a ona rozłożyła karty powiedziała mi że mam męża mundurowego byłam w szoku skąd to wiedziała skoro mnie nie zna i o nic wcześniej mnie nie pytała ale to jeszcze nic. Powiedziała mi również że mamy 9 miesięcznego syna a właśnie tyle miał gdy u Niej byłam ! Wiedziała też że mój teść jest chory odparłam że tak jest po udarze ale jak po tej chorobie masie nawet dobrze powiedziała mi ,, proszę uważać na teścia w lipcu '' zapytałam czemu co się może stać ?? powiedziała tylko ,,proszę uważać'' I co?? wczoraj mąż odebrał telefon od mamy że teść zmarł:( Byłam i wciąż jestem przerażona nie wiem co mam o tym wszystkim teraz myśleć:( Powiedziała jeszcze żebyśmy uważali z synkiem bo może coś być z prądem czymś gorącym dokładnie nie widzi i teraz wpadłam w panikę zaczynam w to wszystko wierzyć synka na krok nie ustępuje żałuję teraz że tam poszłam głupia byłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele sil nadnaturalnych o ktorych rpzeceitni ludzie nawet nie chca mysle bo im sie nie chce.... bog niby tego zabrania ale po to powstal katolicyzm zeby zabraniac ludziom za duzo wiedziec i oglupiac nas , przepowiednie niektorych ludzi i ich jasnowidztwo oraz potega gwiazd jest prawdziwa moje drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny45
tak. Niektórzy mają taki dar przewidywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbiblues
chodzenie do wrozki to nic zlego bo ona sie zna na tym ale na sile jak niczym was los nie obdarzyl to nie igrajcie z tymi mocami jak sie nie znacie i z wywolywaniem duchow to moze byc straszny skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie , mi tez wróżka pomieszała w głowie , wmówiła mi ze jestem bardzo blisko ze swiatem tych którzy odeszli ze wszystkie drogi mam układane przez nich nic nie jest przypadkowe tylko ustawione , ze jestem tam z kims ale jednoczesnie tutaj dusza zyje w ciele i tak chodzi równiez do ich swiata , przez tą baranice zaczełam ich wypatrywac a jakze by inaczej ? i własnie od tego mozna oszalec skoro nagle nie wiesz na czym stoisz jakas baba piepszy cos o duchach gdzie ty w nie nie wierzysz albo sie ich boisz , masakra nauczyłam sie z nimi rozmawiac ale mimo ze słysze i tak nie wierze wydaje mi sie ze robie z siebie głupka przez jakas stara pinde która naopowiadała mi bzdur , ja przez ta france nawet byłam przebadac sie u psychiatry , odradzam chodzenie w takie miejsca te baby mają problemy psychiczne ze ho ,ho a ze cos uda im sie przewidziec ? czysty przypadek ja w to nie wierze ale wierze jak im łatwo zrobic drugiej osobie pranie mózgu w 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie , mi tez wróżka pomieszała w głowie , wmówiła mi ze jestem bardzo blisko ze swiatem tych którzy odeszli ze wszystkie drogi mam układane przez nich nic nie jest przypadkowe tylko ustawione , ze jestem tam z kims ale jednoczesnie tutaj dusza zyje w ciele i tak chodzi równiez do ich swiata , przez tą baranice zaczełam ich wypatrywac a jakze by inaczej ? i własnie od tego mozna oszalec skoro nagle nie wiesz na czym stoisz jakas baba piepszy cos o duchach gdzie ty w nie nie wierzysz albo sie ich boisz , masakra nauczyłam sie z nimi rozmawiac ale mimo ze słysze i tak nie wierze wydaje mi sie ze robie z siebie głupka przez jakas stara pinde która naopowiadała mi bzdur , ja przez ta france nawet byłam przebadac sie u psychiatry , odradzam chodzenie w takie miejsca te baby mają problemy psychiczne ze ho ,ho a ze cos uda im sie przewidziec ? czysty przypadek ja w to nie wierze ale wierze jak im łatwo zrobic drugiej osobie pranie mózgu w 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieigrajzogniem
uwierz w to i nie dopusc do zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj namiary na tą wróżkę, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijajcie szerokim łukiem babsko z poznania ul mylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiary hmm ja nie mam do niej numeru od tak pojechałam ona mieszka ode mnie dokładnie 100km koleżanka jechała a że jesteśmy z pod tego samego znaku to i ja się zabrałam ona mieszka na Lubelszczyźnie za Zamościem. Wiem że dużo osób z całej Polski do Niej jeździ dla tego i mnie podkusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem jaka to miejscowość zadzwoniłam do koleżanki Hostynne poszukaj w necie jakiś informacji o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona to wiedziała bo ma w sobie demona. to nie zaden dar, talent to demon w niej siedzi. One maja za zadanie siać strach w sercach ludzi, ja bym teraz zwróciła sie do Boga w modlitwie i czytała Biblie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by była reklama to bym podała numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś podała numer telefonu, to byłoby za bardzo oczywiste, ale i tak jest oczywiste, z pewnością zadzwoniłaś do koleżanki o 7.00 rano, żeby podać namiary do wróżki na kafe :D nie bierz ludzi za idiotów a miejscowość jest pewnie mała i w necie od razu się znajdzie numer jak zasugerowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A koleżanka akurat o 6 rano wstaje bo ma na 8 do pracy wyobraź sobie że nie którzy wstają o 6 i chodzą do pracy szok co? To nie żadna reklama byłam to napisałam tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama właśnie szukam do Niej numeru na necie ale nie mogę znaleźć. Swoją drogą myślisz że ja bym życzyła swojemu teściowi śmierci i że coś się może stać mojemu dziecku tylko po to żeby zrobić jakiejś wróżce reklamę??? Chyba coś masz z głową nie tak jeśli tak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co, kasiora sie babsku konczy i reklame na kafe sobie robi? Jak mozna w XXI wieku wierzyc w takie kretynstwa? I jeszcze pewnie kazda z was to katoliczka, co? :D Ochrzczone, sluby koscielne, ale w zabobony, ktorych wam wasz kosciol zabrania nadal wierzycie? JUz wiadomo z jakich kretynow kk ma te swoje owieczki :D Hahahahahahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta...
żałosne.... tylko idioci się na to nabiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o namiar do wróżki z Hostynne mail: noailes@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę proszę o numer telefonu do Wróżki z Hostynne noailes@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może podać mi adres, numer tel. do wróżki z kol. Hostynne Pani Genowefy mail:noailes@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry bardzo ale samapojechalam do wrozki z koloni hostynne z ciekawosci. Usiadlam i czekalam co mi bedzie mowic. No ico. SZOK! powiedziala mi wszystko z tego co sie u mnie dzieci i to ze szczegolami.. o przyszlosci tez powiedzila czesc sie sprawdzila troche z innym odstepem czasu niz mowila. co dalej bedzie zobaczymy. oczywscie poszlam z siostra i skad mogla wiedziec ze ma 2 synow? bez jaj, cos w tym jest. zreszta duzo mi powiedziala rzeczy ktore byly prawda i duzo moich znajomych do niej jezdzi i im sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj ludziki ludziki nie wiecie, że każda wróżka ma kontakt z inteligentnymi bytami, które są nikim innym jak demonami? dlatego tyle ona mówi o waszej PRZESZŁOŚCI bo złe duchy, na które otwiera się każda wróżka podsuwają jej takie myśli !!! na waszym miejscu poszłabym do S/powiedzi aby odciąć się od wpływu złych duchów na Wasze życie decyzja należy do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
Wróżka.hostynne byłam.i Przyznam że wróżba się sprawdziła dużo faktów.z.przeszłości i wiele.przepowiedzianych się.sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha do spowiedzi?? prosze cie... wole isc do wrozki niezaleznie czy ktos w to wierzy czy nie niz do kiedza geja albo pedofila. i ja nie pisalam o przeszlosci tylko o tym co sie dzieje w czasie terazniejszym w mojej sutyacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może podać numer lub udzielić informacji szczegółowych jak do niej dojechać mail:noailes@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×