Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bóg kobiet to kasa

Współczesne kobiety kochają tylko pieniądze

Polecane posty

Gość bóg kobiet to kasa

i bez nich albo z mniejszą ich ilością olewają facetów, przykre czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak bylo geniuszu, tylko kiedys rodzice wybierali córce faceta musial byc bogaty, z dobrego rodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie czasy.Trzeba się przystosować i mieć gdzieś ich wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg kobiet to kasa
Kobietom które kochają tylko pieniądze mówie dziękuje, niech szukają frajerów w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej z bogatym niz biednym a potem Mops, rezygnacja ze wszystkiego zeby dzieciom chleb kupic:o nie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem te co leca na wyglad sa bardziej puste. Kasa reprezentowac moze zaradnosc , inteligencje, pracowitosc i inne cechy charakteru faceta. A wyglad to przepraszam co? To co bozia dala? No sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do zaoferowania facetowi,młodość ,urodę,zdrowie,dobre geny w zamian mam oczekiwania. Zauwazylam,ze golodupcy czesto wiaza sie z brzydkimi kobietami wygladajacymi jak wiedzmy,a one ich utrzymuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam bogatej baby,mam wszystko na miejscy i tez lubie wydawać pieniadze i jezdzić brykami za darmoszke,znajde taką co mi to wszystko zaoferuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha i lubie siedziec w domu i pierdzieć to calkiem fajne,zajecie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie lepiej wyjsc za maz za nieudacznika bez kasy i klepac z nim biede byc klepana po twarzy bo tacy przewaznie to alkoholicy i cpuny wez sie autorze zastanow... Madre kobiety wlasnie wybieraja bogatych bo przyszlosc z nimi jest bezpieczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁassKotka
Jest ważna ALE nie najwazniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta też powinna być zaradna , a nie tylko siedzieć i pachnieć. Ideałem jest jak obydwoje pracują i są w stanie się utrzymać, wówczas relacja jest zdrowa. Przecież facet również nie będzie chciał bezrobotnej tylko dla sexu....chyba..:-) A co jak się kasa urwie, związek to coś więcej niż czerpanie zysków z drugiej osoby moje Panie i tym które tego nie rozumieją bardzo współczuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bagno to wy
bajki baby, kasa to tak znaczy zaradność jak duży biust umiejętności bycia matką. Realia są takie że duża kasa ZAWSZE pochodzi z kradzieży, złodziejstwa lub przekrętów, czyli brak morałów. Wole brzydszą kobiete ale z morałami, a na was tępe szmaty z kg tapety na ryju i tipsami leje ciepłym moczem i sram rozwolnieniem. Wole życie skromne ale nie łamiąc własnych zasad. Takich ludzi już praktycznie nie ma, szczególnie kobiet. Dlatego tyle kur/w za pare groszy doope daje na każdym kroku w tym katolickim burd/elu zwanym PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁassKotka dziś Oczywiście... Dajemy i bierzemy, jednak trzeba pamiętać, że nic nie jest nam dane na zawsze. Młodość, zdrowie, pieniądze to są rzeczy ulotne i jak ich zabraknie to liczą się inne wartości... Wtedy widać dokładnie jakimi ludźmi jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem tylko jedno ze milosc jest slepa raz praca i kasa jest raz jej nie ma. wystarczy ze obie strony sie wspieraja i staraja. ale trzeba cos z siebie dac niekoniecznie pieniadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁassKotka dziś Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc w cale nie jest slepa bo gdyby byla to nie zakochiwalbym sie tylko w dziewczynach 8-10/10 a zakochuje tylko w takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Łaskotki vel Oszki jest ślepa bo najpierw była zakochana w prawiku24 a potem w bezrobotnym kucharzyku smakoszu 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi ona bardzo imponuje bo przynajmniej nie patrzy na kase tylko docenia inne rzeczy, sama kiedyś pisała że docenia dobre serce, że fajny facet itp i za to takie kobiety powinno się na rękach nosić bo to istny skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój parntner świetnie zarabia,ale załatwił mi pracę żebym nie zwariowala,zarabiam grosze ale lubię to co robię i mam na swoje wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kiedyś byłam taka romantyczna aż zazylam życia w luksusie. Teraz nie zejde poniżej pewnego poziomu. Sama dużo posiadam, więc nie będę z kimś biedniejszhm od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo bogatego faceta bym nie chciała, bo sama z bogatej rodziny nie pochodzę, powiedzmy, że zawsze wystarczało na życie, wakacje raz w roku itp, ale bez szaleństw. Z bardzo bogatym czułabym się jak kopciuszek-ubogo po prostu. Natomiast nie chciałabym też takiego bez grosza. Jak facet jest inteligentny i zaradny jak piszecie, to na pewno nie będzie siedział na bezrobociu i czekał na mannę z nieba. W wieku 30 lat powinien już mieć dobrą pracę i jakąś kasę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet to materialistyczne moralne dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiego goowna jak ty nie chciała za żadne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda, dlatego co zarobie wydaje na siebie i tyle. Po co mam sie uzerac z jakas baba o byle bzdety. Za bardzo cenie sobie wolnosc i niezaleznosc zeby ktos mi mowil ze tu nie pojde czy tam nie pojade bo ona ma swoje potrzeby za moja kase. Dzieki temu jestem zdrowszy i szczesliwszy, mniej stresow niz faceci co siedza z babami, ktore ich skubia z kasy a sami maja gowno do gadania i wieczne klotnie. Moze i jestem egoista ale mam to w d***e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma powiedzieć lekko niepełnosprawny facet,bez nałogów któremu takie kochające kasę odbierają rentę w Zusie a o stałym zatrudnieniu można pomarzyć.Taki facet też chciałby mieć swoją jedną niepełnosprawną której zawsze pomoże i będzie miał pewność że potrzebując samemu czasem pomocy,zawsze ją otrzyma.Zero jakiegokolwiek kontaktu,żadna nie chce nawet pogadać w cztery oczy.Wszyscy jesteśmy ludźmi i każdy powinien cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham pieniądze pieniądze kochają mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×