Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstyd mieszkać w mieszkaniu KOMUNALNYM

Polecane posty

Gość gość

prosić i żebrać od państwa o dach nad głową, bo samemu nie jest się w stanie sobie nic zapewnić,żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to mieć pracę po znajomości załatwioną przez rodziców jak ty!!!wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościsz co nie wiem czy to taki wstyd bo ludzie mają takie mieszkania nawet jak mają własne pieniądze i to nie małe mało wiesz o zyciu komunalne mieszkanie jest o wysokich standardach g****o wiesz i to nie jest żaden wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie którym należy i nikt o to nie żebra nie każdy może je dostać jak byś nie wiedział nie wiedziała ZADROŚCISZ CO ŻE KTOŚ DOSTAŁ A TY NIE CO DLATEGO TAK CIĘ TO BOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żebra się? należy się, ha ha , komuś kto jest takim przegrańcem, ułomem,że nie potrafi sobie samemu bytu zapewnić, tylko łapy wyciąga gdzie się tylko da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam,że nie powinno być czegoś takiego jak mieszkania komunalne, no bo z jakiej paki? jak ktoś nie ma gdzie mieszkać to powinni go kierować do noclegowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy się nie którym wielka wiedząca się znalazła g****o wiesz jak to jest i nie dyskutuj zemną bo nie masz racji i nie obrażaj tu nikogo bo zazdrościsz wielka bogaczka zobaczymy czy ty za pare lat nie będziesz żebrała pomoc od państwa nic nie jest wieczne pieniądz to rzecz nabyta i te twoje ha ha śmieszne jak te twoje gadanie bez sensu w realu bym nie dała dojsc ci do słowa tu sobie możesz poszczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że ludzie bez pieniędzy dostają mieszkania komunalne poczytaj o tym bo mnie wnerwiasz trzeba mieć dochody kretynko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez się lepiej zamknij bo nie chce słuchać twojego gadania żałosnego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuu ktoś tu życia nie zna, wszyscy tacy hopsiup , jak się jednej z drugą noga podwinie to pogadać mogę, a wstyd to kraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a socjale to są inne mieszkania o zaniżonym standardzie poczytaj o tym bo mało wiesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty się tak nie rzucaj bo padaczki zaraz dostaniesz , już c****ana z ust leci, w realu to możesz obciągnąć pałkę swojemu staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd, że tacy ludzie istnieją, o takich poglądach, bo to się skądś bierze i to jest wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz pojęcia na temat tych mieszkań a się wypowiadasz zamknij lepiej się bo to żałosne najpierw trzeba mieć dochody żeby dostać mieszkanie komunalne bo inaczej nie dostaniesz przykro mi nie dają bez dochodów poczytaj o tym zobaczymy jak tobie się noga powinie i bedziesz prosić o pomoc co może zaraz chore dzieci wyśmiejesz co bo proszą o pomoc od innych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościsz co że ktoś dostał a ty nie co bo nie wiem na to wychodzi skoro taki temat zakładasz maść na ból d**y polecam skoro tak cię to boli co tobie nikt nie pomaga dlatego jesteś taka sfrustrowana ojejku biedulka :o :d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nazywa się zazdrosny człowiek :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo choroba nie wybiera i jest nie zależna od nas, a to że człowiek jest tak nieporadny, że nie potrafi zapewnić bytu sobie i swoim dzieciom to już tylko jego zasługa , no chyba że jest chory ale wtedy to powinien być kierowany do noclegowni a nie dostawać mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi nikt nie musi pomagać, bo sama potrafię się utrzymać i nie wyciągam łapy po jałmużnę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dyskutuj zemną na takie tematy bo nie wygrasz jesteś żałosna tak człowiek z wyboru straci dorobek życia myślisz co powiedziałam zamknij się bo za chwile możesz ty żebrać o dach nad głową powiedziałam ci ze na komunalne trzeba mieć dochody nie rozumiesz poczytaj o tym i się zamknij bo gówno wiesz o tym dojebałaś z tym tematem bo zazdrościsz że ludzią się powodzi a tobie nie boze nie potrafisz znieś że ktoś dostał mieszkanie bo mu się należało boli cię to czy co bo nie rozumiem założyłaś ten temat bo chciała kogoś wkurzyć bo to widać polecam maść na ból dupy żałosna idiotko nudzi ci się szukasz problemów co widać !!!! zdechniesz na tej kateferi z pisania głupot !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej z wami nie dyskutować, wole socjal niż kredyty i siedzenie kątem u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościsz czy co mów sobie co chcesz ludzie mają takie mieszkania i pracują polecam maść na ból d**y wiele osób tak robi nawet ci co mają kasę zazdrościsz im czy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie podszywaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wkurzyłam :) nawet nie wiesz jaką mam z tego satysfakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żegnam cię bo jesteś chora psychicznie :D szkoda mi czasu na takich sfrustrowanych ludzi jak ty i twoich opini żalosnych na dany temat ma je głęboko w d***e :D aż mi się dobrze zrobiło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olewa cię ktoś i teraz czujesz się samotna sfrustrowana idiotko :D nawet nie wiesz z kim piszesz chory ubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mój temat więc co najwyżej to ja mogę pożegnać ciebie :) więc wypad już obciągać laskę swojemu staremu ha ha ,z kim piszę? bo zaraz się zacznę bać, o matko chyba zaraz narobię w gacie ze strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D coś jeszcze masz do powiedzenia :D ty mu nigdy nie o*******esz bo nie potrafisz żadnemu ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ale napisała tekst jak dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, skończ, żegnam bay bay !! i lecz ten swój chory łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory łeb mam twierdzisz ja takich tematów nie zakładam tylko ty i nie komentuje wszystkiego na forum :D i wcale nie muszę się leczyć ale ty bo zakładasz tematy głupie po to by dokuczyć innym to jest choroba żywienie się krzywdą innych jak mnie takie coś wnerwia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×