Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość20

wstyd nieśmiałość to wady ktore sprawiaja duzo problemow. jak sie ich pozbyc?

Polecane posty

Gość gość20

Jestem niesmiala, wstydliwa i nie lubię się odsłaniać/pokazywać swojego ciała, nie lubię gdy ludzie na mnie patrzą (nie lubię być przez innych oceniana PpD względem wygpadu) myślę ze jestem przeciętnej urody albo gorzej niż przeciętnej (jm niska i drobna), a mimo to nie maluje się bo uważam ze to nie dla mnie, zawsze nosze koszulkę i długie spodnie (latem spodnie 3/4) Chcialabym pozbyć się tego zawstydzenia nieśmiałości, chciałabym żeby przy poznawaniu nowych ludzi czy przy proszeniu kogoś o pomoc nie zalewała się rumiencem a przy wypowiedzi nie zacinala sie i nie drzala Mimo ze mam chłopaka to do tej pory jak go zobacze po dłuższym czasie to się czerwieniec, bałam i unikam kontaktu wzrokowego I tu moje pytanie, jak mogę tego dokonac , jak sobie z tym radzić i zwalczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
dziewictwo straciłem w piwnicy w całkowitych ciemnościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Widzę ze mam tu podszywacza Ale to dojrzałe podszywac się pod innych i robić takie zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem jeszcze dziewicą -podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy w piwnicy to tylko do buzi wzięła. swoją drogą to skląd wiesz , że miałam seksualny epizod w piwnicy? ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Przyznam się ze dziewica nie jestem. A osoba która pisze za mnie niech zajmie się czymś pożytecznym lub założy własny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×