Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstydliwy problem

Polecane posty

Gość gość

witam od jakiegoś czasu mam pewien problem. Moja praca wymaga dress code a co za tym idzie noszenia rajstop. Po ośmiu a czasem dziesięciu godzinach pracy strasznie poca mi się stopy. Zanim zaczęłam tutaj pracować raczej ubieralam się na sportowo i kupowałam markowe buty i skarpetki natomiast teraz praktycznie codziennie musze nosić rajstopy i od tego czasu zaczął się problem. Wydaje mi się że to przez sztuczny materiał rajstop. Próbowałam używać dezodorantu do stóp ale to chyba tylko pogarsza przykry zapach. Kilka razy już odmówiłam koleżankom z pracy przyjścia do nich na kawę czy drinka właśnie z tego powodu. Co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ci radyiła kupić porządne buty i rajstopy to powinno załatwić problem a jak nie to może jakieś kremy do stóp itp a przy czym pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tarka i zdzieranie zgrubiałego naskórka może tu pomóc. Albo pumeks i szorowanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecan mycie nóg mydłem przeciwbakteryjnym + stosowanie dezodorantu z Aluminium Chloride (np. ODABAN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje jako kelnerka i lubię swoją pracę. Dużo się uchodzę w pracy no i nie raz jest harówka. Pozatym mam porządne baleriny i rajstopy z gatty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×