Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WSZYSCY PRZED WYBORAMI TO PRZECZYTAJCIE

Polecane posty

Gość gość

Tu opisana jest ówczesna polityka obecnej Polski..i naprowadza nas obywateli na kogo rozsądkiem będzie głosować!! Warto przeczytać wszystko co tu pisze! Ja już wiem że na Tuska i lewicę nigdy nie zagłosuje! Dzięki temu tekstowi wkoncu zrozumiałam o co chodzi z tą pogmatwaną polityką.. .https://sites.google.com/site/politykapoprostu/strona-glowna/1-Cenzura-w-PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodne to i sprawiedlwe z definicją "samodzielnie myśląca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co masz na myśli to pisząc? Ja dałam ten link tylko po to żeby do ludzi co niektórych dotarło co wogóle się dzieje w polskiej polityce bo mało kto teraz wie na kogo ma głosować..i podejmują błędnego wyboru partii o których jest najgłośniej i która jest najpopularniejsza a później zdziwieni że w polsce jest tak źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja głosuje na tego kto postępuje jak bóg przykazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak spora grupa ludzi głosuje na tych przystojniejszych i co ładnie gadają. Choć by taki Kwaśniewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Kwach pijak jest przystojny to ja jestem dziewica orleańska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego powodu głosuje na Kongres Nowej Prawicy, JKM rozpieprzy ten zblazowany złodziejski układ i przywróci normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie o czym my mowimy? Dla mnie nie ma sensu chodzenie na wybory i nie pisac mi tu ze jak nie pojdziemy to nic nie zmienimy. Jak glupim trzeba byc zeby nabierac sie na te bajeczki. Przeciez od 20 lat to te same mordy siedza w rzadzie i kase biora. Oni tylko zmieniaja nazwy partii zeby tapy narod na nich glosowal. Dawniej AWS i Buzek pozniej PIS I PO ale te same mordy. Tu chodzi o kase a narod oslow glosuje na nich.az chce sie zacytowac dp Leppera : oni juz byli. Jak tak bardzo chca dla nas dobrze to niech pracuja za minimum bo juz sie nazarli przez te lata. Zobaczyli bysmy ilu z nich zostaloby jedli taka propozycja ujrzala swiatlo dzienne. Tyle w temacie wszyscy tacy sami tylko o kase chodzi .sorry za literowki z tel pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powyżej ma rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyborcy platformy obywatelskiej pójdą i znowu wygrają a reszta oleje i znowu będzie narzekać ze nie ma na kogo glosować obudźcie się i zacznijcie myśleć nad swoja głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby rydzyk byłby posłem to bym na niego głosowałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle to coś ratuje lasy teraz ziemie i lasy wywalczył po 3 latach trwam na multiplex a co do stoczni to całą kasę oddał solidarności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ojczyzny - ile ziemi, tyle wolności - ile własności”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Bronisław Komorowski podpisał znowelizowaną ustawę o Lasach Państwowych. Według nowych przepisów lasy – w tym i przyszłym roku – mają przekazać do budżetu łącznie 1,6 mld zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie glosowalam na PO ani na Kwacha ani innego podobnego syfa wiec i teraz glosowac nie bede :) Tusk zrujnowal nasz kraj ! ogolocil z terenow wysprzedal fabryki pozamykal kopalnie zmusil Polakow do wyjazdu z ich wlasnego kraju ! Komorowski to marionetka on nie ma nic do powiedzenia i tak tez robi najgorsze jest to ,ze tak napradwe nie ma na kogo glosowac Palikota i innych tego typu dewiantow nawet nie biore pod uwage bo to smiech ! a nie polityka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ojczyzny - ile ziemi, tyle wolności - ile własności” ( dobre powiedzonko :) mozna je odniesc calkowicie do siebie i tak tez starac sie zyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze robisz że nie głosujesz na PO ja wogóle tego nie rozumiem czemu ludzie głosują na to PO skoro TO fałszywe hamy..sami swoim głosem niszczą Polsce.. A później narzekają że jest źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej prorzadowe media atakują Kaczyńskiego tym bardziej utwierdzam się że trzeba na Niego głosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński sam się atakuje np sprawą "zamachu"smoleńskiego i innymi durnotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyńskiego atakuje też Nasz Dziennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzy powiedzial ze sfalszuje wybory, bo po ma wygrac, o czym powiedzial ziobro w jednym z wywiadow w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ryzy patriota tak szybko sie poddal i do Brukseli daje noge czyzby juz wszystko w kraju co szlo ukradl i pozamykal(zaklady)na polecenie Merkel czy moze jako urzednik EU nie bedzie sadzony ,przesluchiwany za przekrety np.afera tasmowa,amber gold itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×