Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybory pokazały że najbardziej ogłupiona jest Polska zachodnia

Polecane posty

Gość gość

Bo wygrał tam najgorszy kandydat w tych wyborach pompowany przez media:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachód = cwaniaki i klasa urzędnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Wybory pokazały że najbardziej ogłupiona jest Polska zachodnia<<< x To fakt :(. x Od pół wieku UTRZYMUJE, tą leniwą hołotę ze wschodu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
sory misiu ale wschodowi ani ty ani Polskie państwo nic nie daliście jak już coś to teraz dała dużo Unia Europejska :) I nie dała kasy na przejedzenia tylko zainwestowała w nas Polskie państwo zainwestować nie chciało, jeszcze sprzedało i zlikwidowało co się tylko dało. My tutaj na wchodzie ciągniemy co się da i gdzie się da, wszystkie unijne fundusze jakie są możliwe wykorzystujemy i idziemy na przód ciężko przy tym pracując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wschodzie srają jeszcze do wiader, latryn i za chałupę, beka co nie?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś nie p*****l głupot śląski grubasie, cała Polska was od lat utrzymuje i tylko daj, daj i daj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybory pokazały, że najmniej ogłupieni są ludzie przed 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i prawda wyszła na jaw. A właściwie – dopiero wyjdzie. Różnica pomiędzy oficjalnymi wynikami I tury wyborów prezydenckich a pierwszym, znanym już sondażem wyborczym pokaże nam skalę „cudów nad urną”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 usmiechnij się. Będziesz miał prezydenta który nie czyta z karki i nie robi wstydu nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściana wschodnia, brud, smród i wiadra zamiast wychodka. No i Kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz po wygranej dudy to samo zacofanie czeka polskę zachodnią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachodnia polska jest naiwna i ogłupiona propaganda wierzy co komorowski zrobił czyli nic nie zrobił przez te 5 lat oszukiwał kradł naweat tytuł hrabiowski ukradł podpisuje szkodliwe ustawy dla polski praca do 70 euro wprowadzic czyli wieksza bieda wiencej bezrobotnych bo samych kantorów jest 5 tys czyli 10 tys ludzi na bruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polonia w USA zdecydowanie poparła Andrzeja Dudę. Bronisław Komorowski poniósł porażkę, ale w jednym kraju okazał się zwycięzcą. To Białoruś. Uzyskał 96 spośród 211 głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam na zachodzie dobrze się żyje, dlatego głosujemy na Bronka, ocknij się ciemny wschodni ludzie i też zagłosuj, to i tobie byt się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konwencja przeciwko przemocy chroni płec społeczna a nie biologiczna czyli chłopów przebranych za baby np grodzka i dla tego było tyle przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polonia z usa też jest ciemna - wkurza mnie, że ktoś kto uciekł z polski decyduje mi tutaj o tym, jakiego mam mieć prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licz sie fakty Ludzie Komorowskiego i WSI w SKOK-ach zamieszani w wyłudzanie pieniędzy. Materiał dla ludzi o mocnych nerwach. Uświadamia kto nami rządzi. Wojskowe Służby Informacyjne dokonywały oszustw na gigantyczną skalę, śledztwa przeciwko oficerom WSI były blokowane, działalności fundacji Pro Civili - to temat posiedzenia sejmowej komisji. Nie brakuje również sensacyjnych faktów o akcji WSI w SKOKhttps://www.youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komorowski nawet nie umie godnie reprezentowac panstwa polskiego na scenie miendzynarodowej wpadka goni wpadke zkaczynskiego sie smieli ale z wzrostu lub ze kanapek zony a komorowski zachowuje sie jak cham skaczac po krzesłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>sory misiu ale wschodowi ani ty ani Polskie państwo nic nie daliście jak już coś to teraz dała dużo Unia Europejska I nie dała kasy na przejedzenia tylko zainwestowała w nas Polskie państwo zainwestować nie chciało, jeszcze sprzedało i zlikwidowało co się tylko dało. My tutaj na wchodzie ciągniemy co się da i gdzie się da, wszystkie unijne fundusze jakie są możliwe wykorzystujemy i idziemy na przód ciężko przy tym pracując.<<< x Nie chcę zaczynać kłótni z mieszkańcami wschodu, bo uważam takową za bezsensowną. Zwrócę Ci tylko uwagę, że Unia nie daje Wam pieniędzy ściągniętych z nieba, ale z wpłat wszystkich krajów, w tym Polski. Obecnie więcej wpłacamy do Unii, niż od niej otrzymujemy, więc jeżeli twierdzisz, że większość otrzymanych funduszy idzie na ścianę wschodnią, to tylko potwierdza, że zachód na ten wschód płaci :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1 usmiechnij się. Będziesz miał prezydenta który nie czyta z karki i nie robi wstydu nam<<< x Nie jestem fanem Komorowskiego i nigdy nie byłem. Duda nie podoba mi się z konkretnych, gospodarczych przyczyn. Obawiam się, że jego prezydentura będzie Polskę zbyt wiele kosztować :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie na zachodzie dali sie przekupic. To na zachodzie zrobiono autostrady,drogi ekspresowe,to na zachodzie jest najwiecej galerii,najwiecej sie zarabia,jest najmniejsze bezrobocie, to zachod ma blizej do zachodu a wiec kasy. Tu sie wlazilo ludziom w tylek,zeby glosowali i oni za to poszli glosowac na betona komora i beda na po glosowac. Bo jak wiekszosc jest przekupna,sam jestem z zachodu i mimo,iz widze wiele udogodnien oraz poprawe jakosci zycia na przelomie ostatnich lat to wiem,ze specjalnie tak zrobiono abym glosowal i myslal,ze po jest super. Ja to wiem ale inni nie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachód Polski to wyjatkowo zmanipulowane stado owieczek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 prezydentura Komorowskiego kosztuje wiecej niż utrzymanie królowej brytyjskiej wiec nie bój się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety... Ludzie na zachodzie mają otumanione móżdżki. Ilekroć jestem w Poslce zachodniej to widze jakie tam platfusy sa w wiekszosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska zachodnia to Lemingrad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy spojrzec na poziom życia na zachodzie a na wschodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to szczęście,że mieszkam na zachodzie.Ciemnogród jakoś mi nie leży!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściana wschodnia to bastion PiS-u. A jak ona wygląda? Baby siedzące w domu po 30 lat, lewe renty po 10 latach pracy, chlanie ukraińskiej wódki kupionej od Svietłany, faceci utrzymujący swoj***aby z rypania na taśmie produkcyjnej, w niedzielę rosołek, kościółek, rozmowy o tym co też nasz dobrodziej na kazaniu powiedział. Do tego pomniki, krzyże i kapliczki co 10 metrów zaczynając od Rzeszowa, a w każdym domu obrazy Jana Pawła II, bo przecież tylko tego papieża uznają. Nic dziwnego, że chcą mieć prezydenta, który we wszystkim słucha się episkopatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×