Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 3 archiwum

Polecane posty

Gość gość

Kontynuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn debilu wiesz dlaczego Arabia Saudyjska mie chce przyjmowac "uchodzcow"?Bo maja problemy z ich weryfikacja. Nie da sie ich zweryfikowac ale Polska bez problemu ich zweryfikujesmiech.gif . Zrozum debilu ze Niemcy wezma co "najlepsze" a nam wepchna najgorszy syf.I nie odpowiedziales na moje pytanie jakim cudem wsrod 7k u nas wszyscy beda z syrii skoro tylko 16% z 300k to syryjczycy???xxxNie odpowiedziałem i nie odpowiem do czasu aż zaczniesz sie kulturalnie zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Przypomnę ci tylko, że ich kraje (generalnie kraje muzułmańskie) podczas II WS przyjęły do siebie tysiące polskich uchodźców wojennych. } o WOW! Nic o tym nie wiem, jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś { Przypomnę ci tylko, że ich kraje (generalnie kraje muzułmańskie) podczas II WS przyjęły do siebie tysiące polskich uchodźców wojennych. }oWOW! Nic o tym nie wiem, jakiś link?xxCzyli chcesz uzasadnienia moich słow? A potem napiuszesz że nigdy niczego nie uzasadniłem i że te uzasadnienia to tylko mój omam?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wpisaniu w google frazy:"II wojna światowa polska emigracja kraje arabskie"oprócz tego co podałem, otrzymasz bardzo duzo innych linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu o Egipcie:EGIPTW czasie II wojny światowej w Egipcie przebywali głównie żołnierze (zarówno walczący po stronie aliantów, jak i w Afrika Korps) oraz uchodźcy z ZSRR. Niewielką grupę stanowili uchodźcy po klęsce wrześniowej, którzy przedostali się do Egiptu z Francji lub z Półwyspu Bałkańskiego.W Kairze mieściło się dowództwo Polskich Sił Zbrojnych na Bliskim Wschodzie. Znajdowały się tutaj Delegatury Rządu, ośrodki szkolenia cichociemnych, oddziały polskich organizacji społecznych. W Aleksandrii działał polski szpital wojskowy. Podczas II wojny na terytorium Libanu i Egiptu zorganizowano kilka placówek edukacyjnych dla junaków przybyłych z Polski. Przeniesiono ich do Wielkiej Brytanii dwa lata po zakończeniu wojny.We wrześniu 1940 roku do Egiptu z Palestyny przybyła Samodzielna Brygada Strzelców Karpackich. Początkowo liczyła ok. 4,5 tysiąca osób. Oddział ten systematycznie powiększał się o kolejne rzesze migrantów przybywających z Półwyspu Bałkańskiego. Brygadę przeniesiono do Libii, gdzie walczyła pod Tobrukiem. Później centrum przyciągającym Polaków do Egiptu był formowany od 1941 roku 10 Pułk Huzarów.Po zakończeniu repatriacji powojennych w Egipcie pozostała niewielka, szacowana na 200-500 osób grupa Polaków, w połowie złożona z migrantów osiadłych w Afryce Północnej przed 1939 rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz Myrevinie...Ładnie przeproś, zacznij czytać, uczyć się a potem dopiero zacznij dyskutowac z kimś kto posiada wiedzę czyli np ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin zamilkł.Teraz zapewne "myśli" jakby tu wykręcić kota ogonem albo przynajmniej zmienić "inteligentnie" temat, żeby "zamazać" swoją kolejną kompromitację publiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraje... , z tego artykułu { (generalnie kraje muzułmańskie) } : Iran... bez wątpienia muzułmański. 2600 osób. Indie są tam muzułmanie na pewno. Meksyk... to jednak katolicki kraj. Nowa Zelandia... też nie wiem wiele o religiach w tym kraju.. Portugalia... o Tam na zdjęciu z Iranu są głównie kobiety... A nie jak teraz 90% mężczyzn. My już żeśmy przyjęli ponad 80 000 muzułmanów czeczeńskich. Iran przyjął wtedy 2600 ... no nie da się porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś Myrevin zamilkł. Teraz zapewne "myśli" jakby tu wykręcić kota ogonem albo przynajmniej zmienić "inteligentnie" temat, żeby "zamazać" swoją kolejną kompromitację publiczną. } o Jadłem... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marnie pani Myrevin... Miałem nadzieję, ze to twoje "wykręcanie kota ogonem" będzie lepsze...:DAle tylko ci przypomnę, że zdecydowaną większosć stanowili żołnierze. I ci w formacjach i ci którzy rozmaitymi drogami przedostali się tam do nowo formowanych jednostek.Naprawdę masz ogromne braki w wiedzy a wiec sobie daruj opowiadania o tym co zobaczyłeś na zdjęciu...Bo to naprawdę jest żałosne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadanie o jedzeniu też sobie daruj....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to znikam na czas jakiś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi żołnierze na pewno nie obiecywali gospodarzom ucinania głów. A ci teraz otwarcie o tym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie oddzialy walczyly w afryce po stronie aliantow a nie przybywaly tam jako imigranci. ty jesteś shatyn kompletnie j*******y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ polskie oddzialy walczyly w afryce po stronie aliantow a nie przybywaly tam jako imigranci. ty jesteś shatyn kompletnie j*******y. } o No ale każdy kto tu trochę bywa uważa to za oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowi ci coś określenie "szczury tobruku" bałwanie jeden? to byli żołnierze a nie imigranci przyjeżdżający żeby żyć na koszt arabów i domagać się coraz wyższych świadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iran, teraz czytam wystąpił o uznanie suwerenności w 1942roku... :D Taki to był niepodległy muzułmański kraj przyjmujący uchodźców z Polski. No i kto tu się popisał niewiedzą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ""szczurach tobruku: Do Meshhedu przybyły m.in. dzieci z polskiego sierocińca w Aszchabadzie w Turkmenistanie; z obozu w Bandar-e Anzali (zmarło tu 650 osób) kierowano wojskowych do Iraku, a ludność cywilną do obozów w Teheranie lub poza granice Iranu (przez obóz przejściowy w Ahwazie – do Afryki brytyjskiej, Palestyny i Indii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło o kraje muzułmańskie czyli z dominującą taką religią. Po co się jeszcze bardziej kompromitujesz Myrevin? (Shatyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt polakow w afryce nie przyjmował "żeby im pomoc" tylko żołnierze byli potrzebni na wojnę z niemcami i dlatego pozwalano im się tam szkolić, formować oddziały i szli z powrotem na front walcząc za kraje w ktorych się znajdowali a nie za wlasną ojczyznę, ktorej juz wtedy nie bylo. więc za tę "gościnność" placili wlasnym życiem. trzeba być niezlym propagandowym zjebem żeby twierdzić że my teraz mamy zaplacić drugi raz bo "nasi tam wyjeżdżali i to nas zobowiązuje". gdyby ci polacy, zabijani na frontach calego świata wiedzieli jak po wojnie wydymają nas "sojusznicy" to by się pewnie 10 razy zastanowili czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o kraje muzułmańskie czyli z dominującą taką religią. Po co się jeszcze bardziej kompromitujesz Myrevin?} o Ale to nie była suwerenna decyzja takiego kraju, dyskusja jest bezprzedmiotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś niedouk znalazl pare linkow i myslal naiwnie,ze poudaje madrego x x Znalazłem na prośbę Myrevina bo on nie słyszał o takiej polskiej imigracji: "WOW! Nic o tym nie wiem, jakiś link?" x (Shatyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja dotyczy TYLKO i WYŁĄCZNIE tego: "Myrevin dziś { Przypomnę ci tylko, że ich kraje (generalnie kraje muzułmańskie) podczas II WS przyjęły do siebie tysiące polskich uchodźców wojennych. } o WOW! Nic o tym nie wiem, jakiś link?" x x Nie ma mowy od współczesności o tym kto i co i kiedy. Kompromitacja Myrevina polega na nieznajomości historii i tylko tego. I zadne żałosne próby obrażania mnie tego nie zmienią. Bidy intelektualne... (Shatyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn jedź sobie do Dortmundu np. I pooglądaj sobie ich na żywo. Ja tam byłem i takie miasteczko emigrantów widziałem. Pierwszą lepszą gazetę w rękę weź praca jest. Ci leżą cały dzień nic nie robią i jeszcze żądają by Niemcy ich rodziny posprowadzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ktory jak widac nie ma nic do rzeczy,bo gdybys znal niemiecki lub chociaz angielski,a nie sie posilkowal googlowym tlumaczem,to bys sobie na yt,poogladal w oryginale co mowia te skurczybyki na uliach niemiec chociazby x x Ma do rzeczy bo nie tego dotyczyły braki w wiedzy u Myrevina jeśli chodzi o historię Polski. Już całkiem znikam na czas jakiś. (Shatyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lista 42 sukcesów koalicji PO-PSL: 1) Afera taśmowa; 2) Afera hazardowa; 3) Afera wyciągowa; 4) Afera stadionowa; 5) Afera autostradowa; 6) Afera stoczniowa; 7) Afera Amber Gold; 8) Afera Elewarru; 9) Afera z informatyzacją MSW; 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru; 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa „wybieranie” jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci); 12) Afera z celowym opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych; 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł); 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i o 2 lata u mężczyzn; 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów); 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł); 17) Podniesienie VAT-u na wszystko; 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców; 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych; 20) Podniesienie akcyzy na paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa); 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego; 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej; 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!); 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego; 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego; 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego; 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO; 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej; 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń; 31) Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066); 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi; 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS, do jakich doszło w latach 2008-2013; 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych; 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty); 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie!); 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej; 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych, takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego kraju; 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej; 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×