Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gośćwystraszona

Jako ze temat numer jeden kuleje zakładam drugi temat, zmieniłam nieco nazwe, ponieważ rozmowa dotyczy nas wszystkich. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmicznyWędrowiec
Skoro już wychodzisz z ciała, to niech tak już zostanie :-) Szczególnie, że wszystko pamiętasz. Chociaż czy jesteś pewna, że zawsze wszystko pamiętasz? Przecież nie możesz być tego pewna, bo mogłaś zapomnieć, że wyszłaś i coś tam przeżyłaś. ;-) Teraz skoro już wychodzisz, zdecyduj się na dalsze wypady, gdzieś daleko, może gdzieś w inne światy, a może podróże poprzez czas? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Nostradamus, ta od kota gdzie jesteście??? KosmicznyWędrowiec...wydaje mi sie wszystko pamiętam, ponieważ ja wtedy tak naprawdę nie śpię i odbieram te wspomnienia tak samo jak wspomnienia z dnia wczorajszego. Nie chce w to dalej brnąć. Wolałabym się przed tym bronić. Jasne , że to byłaby fajna sprawa, ale nie w sytuacji, w której z każdej strony obserwują mnie nieznane postacie o złych zamiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Jeszcze nie trafili na temat. Jak tamten się ruszy, to się ich przekieruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmicznyWędrowiec
Musi być powód, pojawiania się postaci o złych zamiarach, ale czy na pewno złych? Może to twoja interpretacja? A jeżeli nie, to dlaczego pojawiają się w twojej przestrzeni? Powiedz im, aby tego nie robili, tak czy siak, coś z nimi musisz zrobić lub coś z sobą, aby nie mieli do ciebie dostępu. Wygląda na to, że musisz stawić im czoła, zamiast kryć się po kątach, bo to jest nieskuteczne. Wcześniej pisałem o wezwaniu pomocy, gdy się pojawią, pomyśl. A dzisiaj wieczorem/w nocy miłych snów (lub wyjść poza ciało) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja od kota dziś ( z poprzedniego tematu: http://f.kafeteria.pl/temat/f1/wychodze-z-ciala-w-trakcie-snu-jak-z-tym-walczyc-p_6481801/41 ) Piszesz: "(...) moj facet po smierci klinicznej nauczył sie wychodzic z ciala. On tez ma inna przypadłość. Widzi aure u ludzi. I mowi ze umie tez na podstawie aury rozpoznac dobra i zla osobe.(...) 🌻 Zobacz to: Czym jest zło, gdy go nie widać? - Sergiusz Orzeszko na youtub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Kosmiczny Wędrowiec. Zobaczymy jak się to potoczy przy najbliższej okazji. Na razie mam taki system, że staram się wcześnie wstawać aby móc twardo spać następnej nocy i jak narazie pomaga, mam nadzieje ze nie będzie się to powtarzać, jeśli się jednak powtórzy to dam znać i wyciągniemy jakieś wnioski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Ja wczoraj czułam przy zasypianiu sztywnienie mięśni. Z tego co opisywaliście wcześniej, to sny świadome miałam już w dzieciństwie. Więcej napiszę bliżej 23.00, bo teraz nie bardzo mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Oooo hahaha super suuuuuper ja jestem :) dziekuje za nowy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
As28 oki, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo do Was zawitam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten glupek sie pokazal ale traktujmy go jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Jezzz¤_¤eeem i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Jestem i ja sorry z tel piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilem domek letniskowy od dziwnej starszej pani jej oczy były takie mgliste i głos nie pasowal do niej Domek jest na mazurach W weekendy bywalem tam często ostatnio bylem tam w wakacje i raczej tak zostanie Znalazlem w piwnicy domku pudelko i jakies dziwne listy czy wrozby sam nie wiem co to bylo Pewnej letniej nocy kusilo mnie bym zobaczyl co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzialem na łożku byly jakies dziwne znaki wyrazy na kartkach w tym pudelku czytalem powoli nagle zerwal się wiatr zbieralo się na burzę pozamykalem dokladnie okna i wrocilem do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem cos dwa razy pukneło w okna myslałem że to wiatr Jak wstalem by dolać sobie soku zobaczylem w odbiciu lustra ciemną postac w czarnym stroju starszej pani jak siedziala na tym łożku Wystraszylem się na dobre nie moglem spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla godz 2 :58 jak cos walneło wybilem się ze snu paliła się lampka lezalem i spojrzałem w lustro nie bylo widać mojego odbicia zerwalem się wybieglem z domku i wskoczylem do auta Tej nocy wrocilem do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje sny są takie realne że nawet nie bylem wczesniej w Portugali a tam dokladnie widzialem nazwe ulicy nr itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milo że cała ekipa w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzenie z ciala nie jest takie trudne trochę techniki i czasu trzeba Osoby co mają chore zatoki mają trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w śnie spotkałem sąsiada zmarl z 6 lat temu mówił że jest mu zimo w nogi Pare dni potem jego żona szła do bloku spytatem jak zdrowie i ogolnie powiedziala że ktos zdewastowal grob jej męza i nie ma na naprawę Bylem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Piszesz: "Wychodzenie z ciala nie jest takie trudne trochę techniki i czasu trzeba Osoby co mają chore zatoki mają trudniej" x Zobacz: Bawili się w "wychodzenie z ciała". Uczeń trafił do egzorcysty http://www.dziennikwschodni.pl/magazyn/bawili-sie-w-wychodzenie-z-ciala-uczen-trafil-do-egzorcysty,n,1000144350.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem zagrożenia są wszędzie i w realnym swiecie jak astralnym W tym drugim móżna spotkać prawdziwe demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Wychodzenie z ciala to nie zabawa skutki mogą byc tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×