Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyjdźcie w końcu z domu

Polecane posty

Gość gość

Jestem od paru lat singlem, bardzo doskwiera mi samotnosć i niemożnosc znalezienia milości. Ostatnio troche otwarłem się przed ludźmi i wypytalem koleżanki, czy znaja jakieś wolne singielki. Znają, nawet sporo. Spytalem więc, gdzie mogłbym je spotkać, gdzie wychodzą, co robią w wolnym czasie. I wiecie jakie odpowiedzi przeważały? Że większośc czasu siedzą w domu-na impreze nie wyjdą, do kina nie, bo jak to tak w pojedynkę i tak dalej. To jak ja mam spotkać fajna wolną dziewczynę, skoro one wszystkie zamykaja się w czterech ścianach i smecą że są samotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle przebywam w kinie i nie mam oporów, żeby wyjść sama. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wychodziłam domu wieczorem, żeby przejść co najmniej 5 - 6 km. Dopóki tak robiłam, byłam szczupła. Po pewnym czasie zaczęły za mną chodzić dziwne typy, a nawet jeździć policja i straż miejska. W końcu poddałam się, bo nie wiadomo co mogą mi zrobić, w Pl policja morduje niewinnych ludzi na komisariatach, więc dałam się zastraszyć, przestałam wychodzić i przytyłam. Życzę wszystkim którzy mnie zastraszali, żeby wam dzieci chorowały i były w przyszłości samotne oraz tak prześladowane jak ja przez was. A jak mnie zabijecie to spadną na was jeszcze gorsze klątwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie bo sama w dodatku ludzie sie ze mnie smieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takich ludzi sa własnie portale randkowe . Załóż sobie na jednym konto i poznasz kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecheciłem sie do portali po tym co o nich przeczytalem. Dziewczyny dostają dziesiątki wiadomosci od różnych gości, są o wiele bardziej wybredne niż w rzeczywistości. Liczy się tylko to jak sie czlowiek wykreuje, a nie jakim jest. W sieci latwiej kłamac i manipulowac swoim wizerunkiem. Nie lubię też pisać przez komunikatory, wolę zwykłą rozmowę twarzą w twarz. Ja naprawdę nie wiem jak to możliwe, ale w ciągu ostatnich paru lat nie spotkałem wolnej dziewczyny. Ani w pracy, ani na uczelni, ani w ogóle nigdzie. Wszystkie mają kogoś, jak to sie dzieje, że inni ludzie jakoś sie spotykaja i zakochują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×