Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyjechałam z siostrą na wakacje i ona była wyraźnie zazdrosna o moje powodzenie

Polecane posty

Gość gość

Byłyśmy na tydzień we Włoszech. Ja mam dopiero 18 lat, ona ma 32, nie wygląda źle ,ale powiedzmy troche jej sie przytyło po ciąży i kiedyś może wyglądała lepiej. I jest chyba o mnie zazdrosna co ochłodziło nasze relacje ostatnio No ale ona ma męża bez przesady no i dziecko Często wieczorami chodzilismy wszyscy po promenadzie to mnie bardzo często Włosi zaczepiali. Ją to może ze 2 razy. W koncu ja to wkurzyło i mi zaczela dogadywać po co sie maluje jak lafirynda itd ( normalnie byłam polalowana), że po co mi dekolt , wyraźnie była na to wkurzona Raz podeszło na plaży do nas 2 Włochów to też byli skupieni na mnie ( a jej meza nie było) Teraz wrocilysmy do Polski i jakby nadal jakby jest na mnie o cos naburmuszona tzn moze nie zla, ale wczesniej chyba byla lepiej nastawiona do mnie Ale czy to moja wina ,ze mnie podrywali? Może Wlosi poprostu lubia mlodsze i tyle, a ona o to ma do nie pretensje, czy ona jest w ogole normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo co weszłyśmy do jakiś sklepów czy kawiarni to mnie czesto podrywal, ją jakoś omijali to wtedy miała taka naburmuszona mine... Ale tez uwazam ze nie powinna miec o to do mnie pretensji bo niby o co? Ona juz ma meza wiec nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie prozne i was kreci to jak faceci was podrywaja nawet jak juz kogos macie a jak nie podrywaja to sie obrazacie i wyzywacie tych ktorzy was podrywac nie chca. Znalem taki przypadek gdzie dwie siostry wyjechaly do mielna na tydzien i jedna stale miala powodzenie a druga niby tez ale wkurzalo ja ze tamta miala pozniej sie okazalo ze ta zazdrosna raczej sciemniala z tym powodzeniem bo byla mega brzydka... W piatek bylem w klubie ze striptizem i tez przez 2 godziny olewalem te panienki nawet na zadna nie spojrzalem wqrwione byly na 102 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:08- mnie to nawet średnio kręciło, ale co mam poradzic, ze zwracali uwage na kazdym kroku, czasem to nawet było męczące, a ona jakiegos wielkiego zainteresowanie nie wzbudziła prawde mówiac, ale dlaczego ma o to do mnie pretensje? To, ze sie malowałam na wieczor to chyba normalne ,a nie bylam jakos wyzywajaco zrobiona, tam wiele dziewczyn wieczorem wychodzilo o wiele bardziej zrobionych, a Wloszki to już w ogóle sie tak stroja w bizuterie, zloto, szpilki ze przy nich bylam ubrana skromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piedole jaki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nigdy nie lubiły młodszych dlatego matki bardziej kochają synów za to córkami troszczą się ojcowie. Dla matki czy siostry jesteś zagrożeniem, konkurencją seksualną. Poczytaj co tu kobiety myślą o związkach np. 15 latek i 30 latków. Same brały i biorą starszych a plują na miłości ich rówieśników z młodszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jestesmy samolubnymi egoistami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×