Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyjezdzilam pierwsze 10 godizn prawo jazdy

Polecane posty

Gość gość

i chcialabym zmienic osrodek , nie pytajcie czemu, trochę kaprys... czy w innym osrodku będę musiala placic za calosc kursu ? zapisac się od nowa? czy poprosic swój obecny osrodek o wypisanie ile godzin wyjezdzilam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dla mnie naprawdę wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrezygnujesz to kasa ci przepadnie, a w nowym ośrodku musisz zapłacić całą kwotę za kurs nikt tobie nic nie będzie przenosić bo to są osobne firmy które mają zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn nie musisz wykupować całego kursu możesz dokupić same godziny jazdy w innym ośrodku pewnie z 40zł za godz będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zapłacić normalnie w innym ośrodku całą kasę. Mogłabyś nawet na jeżu jeździć, dla nich liczy się $$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie dokupienie godzin? Ona po skończonym kursie w tym ośrodku może dokupić sobie godziny. Przecież ośrodek daje papier do wordu, że dopuszcza Cię do egzaminu. Nikt Ci za "ładne oczy" nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak jest w koncu bo juz sie pogubilam.. wyjezdzilam 10 h i nie mialam zadnego egzaminu teorii czy cos chcialabym pozostale 20 h wyjezdzic gdzies indziej, inne miasto niedaleko tego a w obecnym osrodku nie mam calego kursu oplaconego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewicza Góra - nieoficjalna osada leśna położona w województwie wielkopolskim, powiecie poznańskim, gminie Czerwonak Osada leży na terenie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli obecny Ci nie odpowiada, to jak najbardziej powinnaś zmienić. Im wcześniej tym lepiej. Lepiej iść na dobry kurs i nie męczyć się na egzaminie. Ja robiłam kurs w http://emagnet.pl/ i zdałam za pierwszym razem - to naprawdę fajna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz musiała za wszystko zapłacić od początku. Ja na szczęście od razu wybrałam dobry kurs na prawo jazdy w szkole www.koszela.com.pl we Wrocławiu i zdałam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×