Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrangler_

wykradłem mojej dziewczynie hasło do facebooka

Polecane posty

Gość Wrangler_

za pomocą prostego dodatku do firefoxa jakiś miesiąc temu wykradłem mej pannie hasełko dzięki czemu przejrzałem już prawie wszystkie ważne rozmowy (począwszy od momentu jak się o nią starałem tzn 6 miechów :O aż do dziś na bieżąco gdy jesteśmy razem. ) wywnioskowałem z tego że obrałem dobrą taktykę gdy chciałem by była moja :D🖐️ ciipa zwierza się każdej ze swoich puustych jak łeb wojewódzkiego żali, jaka to ona zazdrosna, każdą kłótią się dzieliła z psiapsiółami 🖐️ co do wierności jest wierna aczkolwiek niektóre jej rozmowy z kolegą na którego jestem cięty mnie wkooorviły, mimo iż miały miejsce zanim z nią byłem. Ogólnie baby to doorne puste koorvy nadające się do ruuchania - W KAŻDEJ rozmowie temat ze zwykłaego "cześć na którą jutro ćwiczenia" bla bla albo temat praca, każy z takich podstawowych tematów obraca się w WIEJSKIE PLOTKOWANIE, PLOTKI PLOTECZKI :o rozmawiają na takie pierrrdły, ich rozmowy są tak niedojrzałe że zastanawiałem się momentami czy to naprawdę mojej kobiecie to hasło wykradłem takie bzdury pisała :O no ale nic, teraz monitoruję ją na bieżąco a ona nic nie wie :D polecam taką kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupi jak but i dlatego taka pusta lala ci sie trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
Ty kreeetynie, śek w tym, że ona jest dojrzałą normalną spokojną dziewczyną, każda z was jest z pozoru taka, a wśród koleżaneczek wszystkie to tępeee dzidy, klękajcie do chuuuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego spodziewać się po c***e, która siedzi na babskim forum jak ośmieszania się przeglądaniem czyjejś prywatnej korespondencji. żal mi twojej laski- ktoś ją powinien oświecić, że spędzasz czas trollując na rynsztokowym forum i czytaniem jej fejsa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zważywszy na formę twojej aktywności w necie, to sam jesteś tak dojrzały i inteligentny, że boki zrywać. co za nędzny pacan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprowadzenie Agaty
no problem glupi facet glupie metody tylko dziewczyny zal ze sie z palantem zadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogratulować panu autorowi :) głupoty ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
co panienki żal wam ciiipska ściska? :D nadajecie się tylko do podstawowych czynnosći typu ruuchanie, robienie żarcia, podawanie zimniutkiego piwa :) no i jeśli ładnie wyglądacie to można się z taką pokazać, a nie jak niektóre co tu siedzą, obszarpane łaachudry w starych lumpach :D i tak późno się ocknąłem, już STAROŻYTNI MYŚLICIELE na podstawie badań uznali iż kobiety są duurnymi stworzeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
siedzę tu bo jestem chory, więc nie mam póki co ciekawszych rzeczy do roboty. to że Wy siedzicie tu w godzinach pracy albo całymi dniami nic nie robiąc nie znaczy że każdy tak ma :d siedźcie i czekajcie jak mąż zarobas wróci z pracy i poda wam pałkę do ust, tylko obiad ma być ciepły dla niego!!! :D ja moją suczkę wytresowałem już tak jak chciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
faceci, jeżeli to czytacie, kontrolujcie swoje szzzmaty, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm w sumie to nie jest najgorszy pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie bał że się dowie... tym bardziej jeśli zależałoby mi na niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes chory ale umysłowo debilu i nigdy nie będziesz miał inteligentnej kobiety, więc nie porównuj swojej do pozostałych. Możesz sobie tylko pomarzyć tępaku i zapamiętaj sobie kobiety nie są do usługiwania, a jeżeli tylko na usługach ci zależy to wspólczuję ci prymitywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrangler_ no homo, ale jestes moja bratnia dusza :D podobnie mysle jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
nie BĘDĘ miał, bo już mam Ty pustostanie ze wsi. trzy dwa jeden.... DO GARÓW KOOORRRVA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puste jak łeb W..............go żali to porównnie czy przenośnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
porownanie pastuchu. jego zarty sa jeszcze bardziej przewidywalne niz to ze wyruucham ci matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potężnie znudzona
mistrzem trollingu to ty nie jesteś. czuć mocny powiew starego, dobrego f23, co oznacza, że twoją dziewczyną może być tylko wierna koza a.k.a. twoja matka zapłodniona przez arabskiego capa. delikatny smrodek inwigilacji zmieszany z mocną, acz tanią dawką zachowania pseudomacho sugeruje postępujący zanik jąder. nie mogąc nadrobić tym równie pseudo atrybutem męskości, najprawdopodobniej wprawiasz w ruch palce zaprawione w bojach na klawiaturze jakiegoś starego Acera. polecam Proverę, przy twojej przypadłości z pewnością pomoże ci poskromić gorączkę umysłu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
dobra dobra już się tak nie wysilaj to że tam cie pocisneły najgorsze psy forumowe nie znaczy że możesz tu nosa zadzierać brzydulo bez chłopa :D co do trollingu to nie mam zamiaru sie tu wysilać, napisałem jak jest. wysilam się wystarczająco wkładając chuuja wraz z jajami w Twój parchaty ryjec :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaala
Do garów kochany wranglerku to ja mojego ogiera zaganiam i co weekend z***bisty obiadzik trzaska :P Jak wracam z pracy.. W tygodniu nie gotujemy wcale :P Co ty wiesz chłopie o życiu i sexie :P Ciekawe czy w ogóle zadowalasz tą swoją ,,szmatę'' jak ją tak ładnie nazwałeś czy tylko ci głupia idiotka loda robi bo jeszcze młoda i nie kuma życia :P słaboo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potężnie znudzona
hipoteza: większość osób na kafe podświadomie albo i bardzo świadomie odwraca rzeczywistość jakiej doświadczają w danej chwili. jeżeli kierować się tym założeniem, doświadczasz teraz bezproduktywnego odruchu wymiotnego, twój ojciec/proboszcz zaś doświadcza intensywnego ssania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaala
Widaćile tu jest biednych sfrustrowanych chłopców którym nikt nawet porządnie nie obciągaa i urzeczywistniają te swoje chłopięce marzenia upodlając kobiety, porównując jednocześnie do dziwek szmat i suk swoje własne matki :P oj żal mi takich niedojrzałych dzieciaczów :)) ale niech sobie żyją gdzieś w oddali cooo mi tam :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
no pozdro pozdro olciu. tylko patrzy czy ten Twój super samiec tam na boku innej nie obraca, myślisz że byłby tak dobry na poważnie dla takiej idiotki? :D najciemniej pod latarnią pamiętaj naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaala
Nie obraca nie obraca kochanie :P Bo ja jestem taka sucz że go w pończoszkach witam od progu i zapewniam że pięknie staje na dzień dobry :):) poza tym jego fejsbuuk i telefon mam pod kontrolą od kilku dobrych lat słodziaku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaala
aa i dlaczego idiotki? Jestem panią mgr kotku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
wykształcenie o niczym nie świadczy. noo jeśli tak go witasz to dobrze ma. tylko nie zaczęsto bo się mu znudzi tak jak mi moja i bedzie podobnie jak ja korzystał z innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę mojej tak zrobić bo mnie suuuka zdradza chyba 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Wrangler_ jaki to dodatek? jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi Cię bardzoo
dawno nie widziałam takiego prostaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D chyba wrzucę Cię na wiocha.pl!!!!!!!!!! :D hahahahhhahahahhaha k***a ale z*****yzjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srak tepy choojoo Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×