Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zdrowa

wyleczylam raka

Polecane posty

Gość jestem zdrowa

musze sie z wami podzielic!!!!!!!!!!!!!!!!!!moja radosc jest przeogromna:D BYLAM CHORA (jestem???????? nie!!!!!!!!!!!!!!!!!! na raka, ostatnia deska ratunku byla chemia, stam beznadziejny. znajoma dala mi przepis na olej z papryki chili mowiac ze pomaga i mam zrezygnowac z terapi, usmialam sie do lez z tych zabobonow, ale ona blagala prosila mnie zebym sprubowal.no coz tonacy brzytwy sie chwyta kuracja trwala pol roku, wczoraj bylam u lekarza ,po raku nie ma sladu!!!!!!!!!!!!!!!!!! myslalam ze spadnie z krzesla dzisiaj ide do kolezanki z przepieknym bukietem i podziekowaniem za uratowanie zycia:D lekarz powiedzial po rozmowie ze farmaceutyka juz dawno wie ze wit B17 ktora znajduje sie w pestkach chili i pestkach innych owocow likwiduje raka, ale bylaby to rewolucja i totalna plajta w dziedzinie farmacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sceptyczny Waldemar
żądam dowodów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkjkjk
po pierwsze gratuluje 👄 po drugie juz dawno wiadomo ze natura potrafi wyleczyc wszystko (człowiek moze rowniez bez zadnej pomocy dokonac samouleczenia korzystajac tylko z siły podswiadomosci i energii kosmicznej), na marginesie brokuły tez są antyrakowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz dawno slyszalam o tej witaminie ale oto mamy kolejne dowody, i tez slyszalam o tej calej "mafii chemiowej" jeden wielki syf....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 100% hdhdh
też się wyleczyłam z raka i korzystałam z farmakoterapii. teraz wiekszosc rakow wczesnie wykrytych jest calkowicie uleczalnych. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość struną po tchawicy
no to do wody wlaź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cziesze sie razem z tobą i gratulujee powrotu do zdrowia:-D dodam tylko ze zalozyciel apple tez leczył sie niekonwencjonalnie niestety mu sie nie udało widac bywa róznie .pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkkjlhfhfg
jak ktos ma beznadziejne podejscie to mu nic nie pomoze, negatywne podejscie zabija a nie zła terapia !! wiec to nie pestki to gówno... bo wielu ludzi leczonych chemią i tak zmarła chociaz mieli duze szanse przezyc, ale za zycia mowili ze nie wierza w przezycie, taka jest siła podswiadomosci od kotrej i tak wszystko zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartulejszyn
:) jak człowiek chce sie wyleczyc to sie wyleczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqwewqeq
skąd ta coraz większa liczba nowotworów? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla hecy z przodu plecy
z życia wzięte: mloda lekarnka na specjalizacji kardiologicznej podczas diagnozowania nowoprzyjetego pacienta w szpitalu zaleca leki. Po trzech dniach na pytanie rodziny dlaczego dwukrotnie zwiekszyła dawkę leków neurologicznych zapisanych wczesniej po dokładnej neurologicznej diagnozie ( w ulotce napisane - nie zmieniac gwałtownie dawki!!!) odpowiada: pomyliłam się KIEDY DO KURWY NEDZY LEKARZE ZACZNĄ DOSTAWAC SZANSE SPECJALIZACJI INACZEJ NIŻ PRZEZ KUMPTERSTWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskrobek na smietniku
masz racje. ja na przyklad przezyje i mroz i slonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartulejszyn
moja mama tez została wyleczona jednym zabiegiem u mistrza reiki z ciezkiego schorzenia układu nerwowego, a tak wczesniej latami cierpiała bo w szpitalu starali sie pomoc ale nic to nie dawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkloppp
wczesne stadium raka mozna wyleczyc ale zaawansowanego medycyna konwencjonalna juz nie daje rady wyleczyc, słyszałam o przypadku pewnego mezczyzny ktory dobrowolnie nie cchiał sie leczyc w szpitalu co doprowadziło do przerzutów ale jakis znachor czy ktos taki kazał mu dziennie pic iles litrów soku marchwiowego dziennie przez jakis czas ( w szpitalu postawiliby nad nim krzyzyk..) i wszystkie przerzuty zaczeły sie cofac co ostatecznie potwierdziły badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONGA-MM
WITAMINA B17 Szuka w organizmi komorek rakowych i je zabija-napisalam troche obrazkowo. ogolnie ta wit nie jest dostepna nigdzie, bo nie chca jej wypuscic na rynek. bylaby to katastrofalna kleska dla maszyny farmakologicznej-a oni zarabiaja miliony na ludzkich chorobach. a ogolnie to znajduje sie w pestkach, zjadajac owoc trzeba jesc z pestkami. zjedzenie 16 pestek z moreli dziennie tzn srodek pestki zapobiega rakowi, i jest to najlepszy lek, natomiast jak juz ktos pisal zrobic nalewke na oleju winogronowym z pestek i zalac papryczke chili dziala cuda w medycynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blbla
to gratulujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolnie
autorko czy jeszcze bedziesz na topiku?pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele alternatyw jest naprawde skutecznych, moja mama wyleczyła raka metoda leczenia dr. Skoczylasa. jak widać sa skuteczniejsze formy leczenia od chemi i naświetlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to wiadomo powszechnie ze koncerny farmaceutyczne musza zarabiac i to jak najwiecej,wiec sprzedaja chemie przy której z człowieka mozna sciagnac jak najwiecej kasy bo oprócz chemi zarabia sie na mnustwie innych produktów bo taki człowiek jest podatniejszy na wszlkiego typu choroby i innfekcje,bo ma osłabiony organizm,raz prze raka dwa poprzez zatrucie go chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdffffa
@jaaa sama Jedno z was lub oboje, macie jakiś problem z płodnością. Robiliście badania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w końcu co jeść pestki czy ten olej pić z chili ?? jak to się robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka:-(
autor pisze pierw jako mężczyzna a zaraz potem jako kobieta niech się zdecyduje kim jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdona
Bardzo, bardo dziękuję, że dzielicie się swoją wiedzą brak mi słów żeby wyrazić wdzięczność i podziękowanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila gosc
Moja Mama która zmaga się z nowotworem złośliwym płuc stosowała wit b17 nie ma efektów niestety:-(Nie sądzę aby i to jej pomogło choć bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje! teraz szczęścia zdrówka , miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Bog tylko wiara cie uleczyla. Wierzysz w to? Nieczytalem ,ale ciesze sie razem z toba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dbajcie o to by dostarczać organizmowi przeciwutleniaczy. reduktorów. najważniejsze to wit E z selenem lepiej przyswajalna oczywiście w rozsądnych ilościach i witanina C . najlepiej przyswajalna do ssania acerola. ogórek kiszony małosolny ma enzym poprawiający przyswajalność wit C . wszechobecne jedzenie -produkty są tego pozbawione. zawierają aromat identyczny z naturalnym i wzmacniacz smaku. stąd wiele nowotworów już nawet u dzieci . i osób w sile życia. trują nas. i jeszcze ten chemitrals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety leczenia terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej: 1. Zwiększa skuteczność chemioterapii i radioterapii. 2. Redukuje negatywne skutki chemioterapii i radioterapii. 3. Systematycznie uszkadza białka i nici DNA nowotworu. 4. Aktywuje układ immunologiczny do walki z rakiem. 5. Oddziałuje na guz pierwotny oraz ogniska przerzutów nowotworowych. 6. Działa przeciwbólowo. 7. Jest nietoksyczna, nieinwazyjna, bezbolesna. 8. Podnosi jakość życia chorego. 9. Obniża ryzyko powstawania przerzutów. www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×