Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wymagania do pracy w Anglii

Polecane posty

Gość gość

NIN, konto w banku, 1-2 lata doswiadczenia , referencje, biegly angielski, paszport UK/EU, certyfikaty, szkolenia a wszystko to do pracy za 6.70 na godz brutto. Dla Was to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ty takie ogloszenie znalazla?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumtree, Indeed, Reed - Praca do sklepu, jako kelnerka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Cię dołować tym, co jest potrzebne do pracy na wyższych stanowiskach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Haze no jakie? Studia, kursy , a reszta to ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś tak, jakby numer ubezpieczenia, historia zatrudneinia którą ktoś może potwierdzić, jakieś wykształcenie, paszport i znajomość języka była dużym wymaganiem. Przecież to jest minimum potrzebne do jakiejkolwiek pracy, za co mają cię zatrudnić? Za oddychanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołóż parę lat doświadczenia jeszcze :D Ostatnio mnie rozbiło: dyplom ukończenia brytyjskiej uczelni albo 2 zagranicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dalej jestem ciekawa dlaczego autorce się wydaje, że takie podstawowe rzeczy to duże wymagania żeby pracować jako kelnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo myślała, że pojedzie i z ulicy ją zgarną, bez języka, bez doświadczenia, za to za 10 funtów za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bez NIN..a wypłatę do łapy bo nawet konto w banku to dla niej za duże wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak mieszkam na wyspach takze i to jest jakas bzudra za 9 euro na godzine przyjma cie prawie bez niczego oprocz CV jako kelnera, w hotelu do sprzatania lub do prasowania w pralni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK placa w euro? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyspach czyli irlandia moze byc? A paszport uk? Heheh to powodzenia, chociaz moze i to dobre by bylo, nikt by roboty nie dostal oprocz brytyjczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre dla brytyjczykow, nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wyraźnie widzę paszpork UK lub EU....i nie, nie przyjmą pracownika na czarno (bez NIN) ani takiego który nie zna angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski, NIN czy konto w banku to jeszcze zrozumiale, ale jakies certyfikaty czy kilkuletnie doswiadczenie do pracy na kasie czy w pubie to juz raczej troche przegiecie ... Tym bardziej, ze bardzo czesto oferuja tylko podstawowa stawke 6.70 i 16-20 godzin tygodniowo max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chodzilo o certyfikat treningu z higieny w pracy albo cateringu...normalne w restauracji, co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trening higieny? Co to takiego? Ksiazeczka zdrowia czy serio kurs jakis? Tak kiedys myslalam o wyjezdzie, ale widze ze wiecej kasy wydam na te certyfikaty niz w pl na przekwalifikowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×