Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Australya

Wynajem mieszkania za seks. opinie

Polecane posty

Gość Australya

macie jakies doswiadczenia? albo czy wiecei na jaka skale jest to zjawisko powszechne? macie? chcecie? co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dijhuiewoqjeh
ty chcesz wynajac czy co jaki metraz cie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australya
na razie nie ale jakbym stracila dziewicto to moze na studiach bym rozwazyla, no metraz az tak bardzo nie istotny wystarczy poko i zeby to nie byla melina jakas a wlasciciel tez przyzwoity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo dosyc powszechbne pare lat twmu teraz nikt nie kryje zdrad wszyscy sie otwarcie zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
teraz to si umiejscowieniem nie interesuje tylko tak chcialam sie mniej wiecej rozeznac, moze tak za rok jakbym musiala, moglabym z nim mieszkac woda_toaletowa a to głownie zonaci wynajmuja, ze zdrady itp? swoja droga zdrada za pieniadz to tak smiesznie brzmi warunek to nie wiem: z 3-4 w tygodniu ale tak ze jak np chora czy okres bym miala to zebym nie nacciskal, a i zeby mi jeszcze na tabletki antykoncepcyje dawal to tyle, moglabym mu jeszcze ewentualnie postprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
http://translate.google.pl/#pl zeby to nie byl jakis 60 oblech z brzychem od sciany do sciany o zapachu zgnilych sledzi, poprotu normalny, zwyczajnie zadbany facet, nie musi byc jakis tam przystojny ale zeby mlody dosyc i jakbym miala z nim mieszkac to z charakteru tez zeby nie byl zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest powszechne to nie wiem, aczkolwiek sądzę, że jeśli jesteś ładna to nie będziesz miała problemu, aby znaleźć kogoś, kto by poszedł na taki układ. W sumie jakbym był kobietą to też bym tak robił- przyjemność, mieszkanie za free- żyć nie umierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
studenciak a facet by poszedl na to jakby laska byla ladna ale nie miala "figury modelki", ale nie jakas wielka baba z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
tak sobie mysle ze moze nawet tak w miare z tego co slyszalam od facetow choc mnie samej trudno stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafarafatatataLOL
A nie przyszlo Wam do glowy ze prostytulowanie sie jest zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta nie musi być jakąś super modelką, aby pociągała facetów. Jeśli jesteś w miarę ładna i nie jesteś jakaś otyła- czyli ogólnie wyglądem nie odstraszasz to problemów nie powinnaś mieć żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostytuowanie się nie jest złe. Może co najwyżej niektórych odtrącać, ale krzywdy w ten sposób nikomu się nie wyrządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ustalmy stan faktyczny: 1) ty chcesz oferowac seks za to zeby tobie dano mieszkanie 2) ty chcesz dac mieszkanie zeby tobie dano seks 3) ty chcesz dac seks zeby ktos u ciebie zamieszkal 4) ty chcesz zamieszkac u kogos zeby ktos dal ci seks ktora opcje reprezentujesz bo sie pogubilem... ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
Poznan rozumeim ze to niezbyt dobry sposób ale az tak zle to tez nie, przynajmniej jeden facet jak cos badania mozna by zrobic, i mozna wybrac, nie trzeba sie zmuszac jesli jest az tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
zbereznik: chodzi mi o wynajem mieszkania od kogos komu bym placila w "naturze" czyli odp:1 z tym ze nie dano tylko wynajeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, tak najwygodniej... mozesz u mnie mieszkac ale seksem nie zaplacisz. musisz gotowac, prac, sprzatac, myc moj motocykl, a zima odsniezac... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
czekaj własnie szukam jaką tetnica dopłyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tego co sądzę, to zwykłe dziwkarstwo tylko zamiast kasy masz opłacony czynsz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
levviatan wiem ale lepsze od tego tradycyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
ja w poznaniu chcialabym wynajac wlasnie, bo mam godzine drogi do niego a chcialabym na studiach miec o tyle latwiej. to skad jestes zbe4reznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha teraz juz zupelnie inaczej będę odbierał ogloszeenia o wynajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
no pewnie ze nikomu nie powiem :p moje zycie i tak pewnie nigdy nie zrealizuje tego planu pfff, Warszawa, szkoda, bo uklad bylby idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i przyszlemu mezowi niech wie
nie no zartuje przeciez jasne ze twoje zycie ale szkoda ze potem jakis porzadny facet trafi na taka ktora sie wypinala staremu za mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszowaty...,
co za masakra, mam nadzieję że to tylko prowokacja. Nie mogę się nadziwić, że ludzie tak się sprzedają i nie mają godności ani szacunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszowaty...,
i jeszcze śmieszne jest określenie 'porządny facet' :) Porządny facet nie uprawia seksu z małolatą za 1000zł. Tak więc raczej dewiant z jakimiś zaburzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Australyya
nie ze starym, jakbys czytal wczesniej to bys wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×