Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypływają nowe taśmy. Kolejny dowód na to, że rządzi nami mafia.

Polecane posty

Gość gość

Z rozmowy pomiędzy szefem CBA Pawłem Wojtunikiem, a ówczesną wicepremier Elżbietą Bieńkowską dowiadujemy się, że to POLICJA z polecenia Ministra Spraw Wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza PODPALIŁA słynną budkę ambasady rosyjskiej podczas Marszu Niepodległości. Była to zaplanowana skoordynowana akcja służb mająca za cel skompromitowanie środowisk patriotycznych i prawicowych uczestniczących w marszu. Ludzie otwórzcie oczy, tym państwem rządzi mafia która nie cofnie się przed niczym, żeby utrzymać władzę. Zobaczcie to nagranie: https://www.youtube.com/watch?v=W7iaGazbNj8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy naprawdę nie dostrzegacie jakiego kalibru jest to sprawa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostrzegam\ niestety, większość Polaków ma to w d... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznego oni igrają bezpieczeństwem kraju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a afera taśmowa zamieciona pod dywan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze tych bandyci którzy pozuja na patriotów trzeba skompromitować. Pis zamordował Blide żeby oczernic opozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No i dobrze tych bandyci którzy pozuja na patriotów trzeba skompromitować." No comment. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W normalnym państwie lecialyby głowy ,a u nas... :o "Zgoda i bezpieczeństwo" Chry kraj :o Założe się ze jak zwykle wszystko zmiota pod dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale afera podpalili budke. Przestępstwo na miarę strzelania do protestujących z ostrej amunicji. No nie. Wladza też musi się bronić przed psycholami którzy naczytali się main kampf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezłe jaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie żadna afera. Polska policja dokonuje napaści na ambasadę obcego państwa po czym cynicznie oskarża o to Bogu ducha winnych uczestników marszu. Wszystko jest w porządku. Normalne demokratyczne państwo prawa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie pełnej demokracji to dorosnijcie do niej. Co czyta dzisiejsza młodzież? - Main Kampf, teorie spiskowe, NWO, Marsjanie atakują, spisek zydowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni czują się bezkarnie,co w jeszcze muszą zrobić żebyście przejzeli na oczy? No ,ale przeciez nic się nie stało, lemingi, nic się nie stało, nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak chcecie pełnej demokracji to dorosnijcie do niej. Co czyta dzisiejsza młodzież? - Main Kampf, teorie spiskowe, NWO, Marsjanie atakują, spisek zydowski" Jesteś kretynem ale rokujesz jakieś nadzieje samemu zauważając, że w Polsce nie ma prawdziwej demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć PiS nie jest z mojej bajki będę głosować na Dude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te opowieści o straszności PiS są żenujace.Teraz okazuje się,że pod krzyżem najbardzej histeryzowały osoby nie związane z PiS tylko podstawieni ludzie/dziwym trafem teraz zwolennicy P,Komorowskiego/.Ciekawi mnie ile takich akcji wyjdzie jeszcze na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez widze co sie dzieje, ale jak powiesz to komus w cztery oczy to zobaczysz ze go to nie obejdzie. szybko zmieni temat na inny, naprawde zle sie z tym czuje ze do Polakow nie mozna dotrzec, bo jak im probujesz powiedziec cos to zaraz wyzwa cie od pisiorow. ludzie sa teraz tepi, dostaja wyplate i szybko leca ja przepier..lic w centrum handlowym, w niedziele zamiast isc na spacer czy posiedziec z rodzina ida na spacer do CH. Polacy to w wiekszosci debilne, oglupione spoleczenstwo czego sie po nich spodziewac? ze beda myslec samodzielnie, a nie z pomoca tvn? bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawi mnie ile takich akcji wyjdzie jeszcze na jaw. " Pewnie całe mnóstwo jak do tej pory. Tylko co to zmieni? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwko Rydzykowi też jest pełno takich manewrów i niesamowitych wyssanych z palca historii i oskarzeń.Od pewnego czasu mam telewizję Trwam i nic tam nie ma złego.Proszę przekonajcie się sami zamiast wierzyć w propagandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu z PO wychodzi to całe bagno spróchniałego antypolskiego lewactwa działającego na szkodę całego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętnego obywatela Polskiej Republiki Kartoflanej i tak to wszystko g. obchodzi. Typowy POlaczek pragnie tylko kałdun napchać i serial w tv obejrzeć. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nic tam nie ma zlego" tam jest samo zło i wezowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rządy PiS to powrót do średniowiecza. Paraliż państwa, blokowanie każdej ustawy. Będzie jak z autostradami , zbudowali 7 km bo przez dwa lata sądzili się z firmami. A potem i tak musieli budować drozej i jeszcze państwo straciło na braku infrastruktury. To jest mafia zlodziejska, wyprowadzają pieniądze skąd się tylko da. Rozwalili stocznie a prezesi brali po 30 tys pensji a stocznie i tak upadły.Bandyci powinni stanąć przed sadem za te wszystkie przewaly. Afer pisowskich tez było od cholery ale juz nie pamiętajcie co wyczyniali. Jesteście naiwnie, slepi ? Demokratyczny rząd straszy protestujace obywatelki policja, blokuje telefony? Wyprowadza w kajdanach za byle goowno? To terror i reżim. Propaganda pisowska 24 h na dobę ? Glosujcie na Dude a przez kolejne 20 lat Polska się z kolan nie podniesie. Banda katolickich ciemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi się zmienić.Doprowadzono do kryzysu wartości i to jest ten punkt,który ja określam jako zwrotny.To dało Kukizowi duże poparcie bo ludzie zobaczyli w nim wartości o jakich marzą.Prawość,uczciwość i niezłomność.To budzi zaufanie.Ludzie mają dość zakłamania,manipulacji itd.Chcą kogoś kto posiada tzw.kręgosłup moralny.Chcą wredzcie komuś zaufać i spokojnie żyć.I jeszcze nie bać się co będzie jutro.Podoba mi się to,że Duda publicznie nie zważając na ewentualne mniejsze poparcie przyznał się do przestrzegania nauk JP II.Dla mnie on także był i jest autorytetem i zawdzięczam jego naukom bardzo wiele w moim rozwoju duchowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego, ze to wypływa na światło dzienne? czy któraś z sytuacji w której cos zostało wyjawione miala jakiś głębszy sens poza sensacja na tydzien? zobacz sobie ile w necie jest różnych rzeczy o smolensku, o b.k i o innych osobach i tematach z którymi nikt nic nie robi. każdy sie na to godzi mówiąc o ludziach polityki, a nam to jest obojętne bo skoro jest obojętne politykom to i tak nie zmienimy nic. taki mamy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P********z o tym kryzysie wartości w kółko? Jakich k***a wartości? A to pisiorom wolno krasc? Kłamać? Jakich k***a wartości debilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś morda komunistyczny frędzlu PiS przy PO to naprawdę porządna partia choć z socjalistycznymi ciągotami co boli i napawa oburzeniem prawdziwych prawicowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymień proszę te afery pisowskie.Tyle o nich słyszę od lat i do dziś nie wiem o co chodzi.Dodam,że nie jestem ani peowcem ani pisowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim k***a Smoleńsku? A co mnie k***a Smoleńsk obchodzi? P*****le Smoleńsk!!!! Co mnie obchodzą ci ludzie czy to moja rodzina.? Co oni dla mnie zrobili? Sami się rozdupcyli o brzozę bo byli naj****i. Oni ciągle chlali , wiecznie byli pijani. Kurwa tam się lala wódka strumieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie k***a matole. Było ich w chuuj. I dalej kradną , okradali skoki i wyprowadzili forse Oszczędności biednych ludzi ty fałszywa krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×