Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypowiedzi Noxelii na nicku Dziewczyna_z_szafy. Co wy na to?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 [13:08] Chciałam wejść pokazać Bogusi, że nie każdy jest zły tutaj na tym forum. Mimo, ze nie czuję się jego częścią, bo jakoś często tutaj nie wpadam. Pokazałam, że hejterki rzucają słowa mało warte i to jest najważniejsze. Moje życie intymne niech ciebie nie obchodzi, tylko zastanawiam się gdzie widzisz tutaj jakieś ryczenie? Nie idzie rozmawiać z kimś kto na każdym kroku wymyśla urojenia. Jesteście żałosne, nie wiecie już czego się czepiać dosłownie. Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 [13:09] to nowhere to ja usmiech.gif Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 [13:12] A ja nie zamierzam was nawracać, wasza nienawiść i jad już was niszczy od wewnątrz, to wystarczy. Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 [13:24] Wspominałam, że jestem niepełnosprawna co za tym idzie mam rentę. Mam własne mieszkanie, to też opłaty niewielkie. Może dlatego nie zieję jadem jak wy zazdrośnice. Tylko zwyczajnie życzę Bogusi i Bartkowi dobrze. Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 [13:30] Nie martw się, radzimy sobie świetnie i prawie codziennie coś sobie funduje, mój pies też ma wszystko najlepsze. Nic w tym złego jak facet więcej zarabia, a ja mam niezdolność do pracy całkowitą, także nie oceniaj skoro nie znasz. I tyle, obgaduj sobie dalej Bogusie to twój sens życia przecież usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Nikogo nie wyzywam, bo nie upadlam się tak jak wy to macie w zwyczaju. A ten topic zgłoszę i zniknie, skończy się samowolka hejterów. Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Nie mam czasu i przede wszystkim ochoty czas marnotrawić na takie pustaki. Gdybyś nie była pustakiem to byś wiedziała, że w życiu liczą się też pasje, zajmowanie się zwierzętami. Wyraziłam swoje zdanie, Bogusia jest całkiem inna niż ja, ale podziwiam jej siłę i odwagę w życiu. Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Nie każdy tyra na budowie jak jakiś majster. Mój facet wraca normalny, domem zajmuje się ja, więc po pracy ma obiadek podany i tylko przyjemności i nie narzeka oczko.gif Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Z własnym facetem usmiech.gif Udowodniłam, że siedzą tu zwykłe trolle i nie warto się wami przejmować, paplajcie dalej, bo tylko to wam dobrze wychodzi - nienawidzić. A ja biorę psiaka i idę do lasu usmiech.gif Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Droga donikąd to właśnie hejtowanie, wyzywanie, próba zniszczenia kogoś. Kiedy jest się innym to nawet nie wiecie jak wiele pracy wymaga zaakceptowanie siebie i jak jest przykro kiedy takie babska rzucają puste inwektywy i przyczepiają się wyglądu, na który nie zawsze ma się wpływ. Życzę mniej nienawiści, a kim jestem nieważne, to wszystko tylko iluzja... usmiech.gif Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Hahahahaha smiech.gif Naprawdę jesteście chore smiech.gif Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Jak żyję tak takich problemów nie miałam, idź się może przebadaj bo chyba coś z tobą nie tak usmiech.gif Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Hejtuj hejtuj w końcu mam własne mieszkanko WŁASNE usmiech.gif I nie muszę pracować a pieniążki mam. Z przyjemnością przebywam w mojej pięknej kuchni, także fail smiech.gif Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Ważę o wiele mniej, bo ostatnio schudłam i choć do chudej mi daleko, to się tym nie przejmuję usmiech.gif Raz się żyje, mój facet mnie kocha i pożąda, podobam mu się taka jaka jestem. Czego chcieć więcej? Może nie jestem modelką, ale kto powiedział, że modelki są lepsze? Życzę mniej nienawiści, być sobą piękna sprawa usmiech.gif Dziewczyna_z_szafy 2015.09.04 Nigdzie nie siedzę po forach, mam lepsze zajęcia. Dziś tak wyjątkowo chciałam tutaj coś przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tu dziś ten tucznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na kafeteria forum na temat zróbmy...tam mam ważne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szlora pewnie siedzi na o2 a to co pisała że nie siedzi na forach , było odnośnie o2 , tam polazła kasę wyłudzać, ale szybko ją rozgryźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotka, ona od lat pieprzy to samo, tak samo kłamie, jest tak samo tępa, prymitywna, prostacka i tak samo nawet obcy ludzie po niej jadą jak po łysej kobyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyłudzała kasę na o2? Jak to? :D :D :D Przybliżysz ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było przed jej postami na temacie bogusi, i ktoś wrzucił linka do o2 , jak zwykle prosiła o kasę, ale się pokumali ,zaczeli jej screeny wrzucać i w końcu pękła ,że to ona. Zreszta nick miała jak zwykle przybliżony do tych na kafe. Ale nie mam już tego linka , ale potwierdzam czytałam na sto % to była ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy robi żebry kolejny raz? To coś wituś mało hojny musi być. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, to widać jak ma pieniądze i komfort finansowy, co za oszustka. Ciekawe na co ta szmata znowu wydała kasę. :D Przecież podobno matka jej płaci za mieszkanie, białoruska robotnica zarabia pewnie z 1600, to mają razem 2340. To przecież dużo jak na dwójkę niedorozwojów, którzy nigdzie nie jeżdżą na wakacje (wyjazdu w góry nawet ze spaniem bez śpiwora i namiotu na trawie nie było) żrą tanie, śmieciowe żarcie, nigdzie nie wychodzą, pewnie Noxelia przepieprzyła na jakieś kolejne debilizmy, skoro nawet Majkę karmi najtańszymi parówkami za 5 zł albo jednak matka nie płaci rachunków. Najlepsze było jak ta kretynka z rentą 740 zł przepieprzyła 5000 zł niewiadomo na co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk mówiła ,że on tyra za5.5 na godzinę to jak ma być c***jny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu do c h u j a wafla przerobiło mi słowo h o j n y na c h o j n y i ocenzurowalo??!!! To forum jest kompletnie popierdolone!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zbiera na odsysanie tłuszczu z tej świńskiej dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wicio jej nie pozwoli schudnąć, jeszcze by next tomusiaka wyrwała a on stracił darmową chatę i niewolnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to obstawiam parówki i chipsy top chips cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro je 20000 kalorii dziennie to sporo hajsu wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłuszczu można odessać naraz 5 litrów a u niej trzeba odessać ze 100 litrów (40 kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wicio za dużo jej nie kupuje, z dwa lata temu parkę i glany, potem jakąś torbę z ceraty, potem tandetną torebkę za 10 zł w ramach przeprosin. To cały jej majątek .i zeszyt hallo kitty. Jebę zniej wszyscy mieli, że taka mhroczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finlandia__w__Szklance
No to obstawiam parówki i chipsy top chips cool x A piernioli z włośniami i spleśniałych ciastek od Benity nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje jej jeszcze pączki w Biedronce i kupił raz pierścionek za 1,5 zł na bazarze. Ta torba ostatnia to widać, że z bazaru i za max 15 zł. Design jak dla dziecka, a Noxelia kłamała, że to było kupione w drogim sklepie stacjonarnym za 100 zł :D :D :D Ona wszystkie ceny zawyża przynajmniej sześciokrotnie, żeby udawać, że ma pieniądze, jaka ona żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pierścionek to zaręczynowy pewnie buehehehe. Pamiętam jak bredziła też z dwa lata temu o zaręczynacj, jak pojadą do wita i miał być ślub.już się czuła mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem dzisiaj w hipermarkecie i powąchałem te La Rive, które ona pokazywała jako swoje MAGICZNE PERFUMY. Duszący, cuchnący i tandetny fetor w sam raz dla dzi/wki, zapach typowej kur/wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anox
Klatka ma 40 m2 powierzchni! A wy jesteście śmieciami, albo nawet śmiećmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia a teraz się pożegnaj bywajcie buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co chodzi? Noxelka to fajna laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta d***** musi cuchnąć. Tanie perfumy, pot, pierdy po chipsach, smród z gęby po śmieciowym żarciu, szczyny sryli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile to la rive ? Obstawiam. Z dwanaście zeta które magicznie urośnie do stu dwudziestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zęby gnijące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×