Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaUroczaCóreczkaDiabła

Wyrzucili mnie z pracy, zanim w ogóle przyjęli, masakra

Polecane posty

Gość gość
zobacz na www.f.kafeteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niesprawiedliwe :/// dzisiaj chyba nie zasnę i będę rozsyłać CV wszędzie gdzie się da :) tylko olx już odpada.. jestem zdesperowana i potrzebuje pracy! Gdzie najlepiej jej szukać? Może jutro pojadę do miasta i poroznoszę też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chcę
Oj córuniu, córuniu.. Może poszukaj na czarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fajna jestes? Moge ci placic 5stow co tydzien za mile towarzystwo twoje.. jestem przed 30stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:02 Dobry wieczór :) Mam dość.. :D Trzy miesiące i nic.. No jedynie na miesiąc udało mi się znaleźć.. Na czarno? Popytam sąsiadów :D Ja też nie szukam na stałe, tylko na 6 miesięcy i to maks, bo później wyprowadzam się blliżej szkoły więc może praca na czarno nie byłaby zła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córeczko, może jakieś zbory owoców albo w handlu się uda coś znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 18 nastce będę miała 8327798237 ofert pracy, nawet do sklepu w galerii, gdzie zwykle potrzebują tylko kogoś dyspozycyjnego albo dają elestyczne godziny pracy u mnie w mieście oczywiście w wymaganiach pełnoletność.. Zbiory owoców? Już nie mogę znaleźć aktualnych, a co do handlu.. Nie wiem.. Jutro pochodzę i poroznoszę i tak po sklepach.. Może się uda.. Tatusiuuuuuuuuuuu.. to nie fer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie nie jest fer, córeczko :) W handlu na straganie popytaj handlarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czego sie bac... ja bym pomogl Tobie a ty mi... jestes moze z wielkopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chcę
Dobrze, że jesteś optymistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie poszukasz to odezwij sie do mnie rafalllll12345@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze wpadniesz do mnie np na tydzien... lubie mlode dziewczyny i lubie pomagac... jak nie znajdziesz to sie odezwij maila masz.. napewno sie dogadamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość chcę Co najgorszego może się stać? Mogą powiedzieć, że nie szukają, to pójdę dalej, gorzej jak przejdę całe miasto i nie znajdę, ale w tedy jest jeszcze może nie cała polska, ale okoliczne miasta z którymi mam łatwy dojazd, tylko nie mam pojęcia jak szukać tych ogłoszeń, bo jest milion stron, a po 15 ogłoszeń często się powtarzają... Jak będzie dobrze, to zatrudnię się w HR(?) bo będę wiedzieć jakich pracowników poszukiwać, ALE to po urodzinach hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×