Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam myslec

wyslalam zdjecia facetowi i juz sie nie odezwal

Polecane posty

Gość co mam myslec

j.w.oczywiscie normalne zdjecia mam na mysli.on mi wyslal swoke a ja jemu dzisiaj swoje.na brak powodzenia raczej nie narzekam,ale moze poprostu nie jestem w jego typie?minelo 1,5h od wyslania,czy to dlugo?co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myslec
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslimy, ze gdybys nie narzekala na brak powodzenia, to nie musialabys zadnemu facetowi wysylac swoich zdjec, a nastepnie nie musialabys zakladac tak durnego tematu na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może padł z wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mu wyslalas? moze ich jeszcze zwyczajnie nie odebrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myslec
na telefon i dostalam raport przeczytania,wiec napewno widzial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się; ) na pewno nie jesteś w jego typie mimo że możesz być atrakcyjna:) każdy szuka kogoś innego, ja miałam podobnie ale nie przejmował am się bo 7 na 10 spodobała m się; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myslec
a glupio mi,bo naprawde nie jestem brzydka kobieta,choc rozumiem,ze nie kazdemu musie sie podobac,jednak to niemile uczucie.moze za wczesnie panikuje,ale zawsze szybko odpisywal.albo jak to facet,moze wlasnie robi sobie casting:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie męczy kindybała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj cierpliwie, faceci przeważnie wrzucają zdjęcia z komórki w kompa, powiększają i oglądają szczegóły... A jeśli chcesz coś wcześniej wiedzieć to zadzwoń do niego i spytaj czy dostał fotki i co myśli o nich, znaczy o tobie? W głosie wyczujesz, choćby mówił co innego, wyczujesz co myśli... poznasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż ryj, ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba mu sie nie spodobałaś i tyle, nie musisz sie podobać każdemu, a może to jakiś małolat robiący sobie jaja z kolegami z gimnazjum i wysyłający nie swoje zjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacze czy rano sie odezwie,ale troche mi juz za dlugo to trwa😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyślij, spodobasz mi sie od razu a jutro już wpadam do ciebie ze sztywnym ogórem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przecież to jest chwila co z tego, że przeczytał? może nie ma czasu może zapomniał może nie ma dobrego zdjęcia pogięło cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nie wychowany, wypada coś powiedzieć nawet jak osoba nie jest w jego typie. Choćby właśnie to, że nie jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak pisaliscie cały czas i nagle po wyslaniu zdjec on przestał to chyba jednak cos jest nie tak...ale mozliwe ,że spi itd tego nie wykluczam, moj facet czasem odpisuje po 3 godzinach bo tak ma i sie nic nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czekaj cierpliwie, faceci przeważnie wrzucają zdjęcia z komórki w kompa, powiększają i oglądają szczegóły... " Nigdy tego nie robiłem, a chodzę po świecie lat 35. Nawet do głowy by mi to nie przyszło gdyby nie to że przeczytałem właśnie na kafe A jeśli chcesz coś wcześniej wiedzieć to zadzwoń do niego i spytaj czy dostał fotki i co myśli o nich, znaczy o tobie? W głosie wyczujesz, choćby mówił co innego, wyczujesz co myśli... poznasz usmiech.gif Jeśli chcesz wyjść na napaloną desperatkę to dzwoń śmiało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myslec
dzwonic nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie siedź i czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myslec
czekac tez nie bede,nie to nie.nie on pierwszy i ostatni.tylko wiadomo,przykro mi,ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×