Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjakaaa

Wysokie emerytury w Polsce.

Polecane posty

Gość jjjjjakaaa

Jestem troche zszokowana, tyle mowi sie o niskich emeryturach, a tymczasem to nie są male kwoty, zważywszy, ze z moich składek na takie emerytury odprowadzana jest prawie polowa wynagrodzenia. 1600, 1800, 2100-oto najnizsze kwoty dla emerytow... Waloryzacja kilak razy do roku. Ktowa po 40, 30 zlotych. Znizki seniora na wczasy, samochody, telefony prawie 70% A skladka w góre. Dlaczego w tym kraju najwaznijesi są emeryci i ich potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, ale oni muszą sie z tego utrzymać, chociaz ja musze utrzymac sie z 1200 na miesiac i nie zyje-jak oni w parze (2000 x 2 = 4000 emerytury razem maja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tyle osób emigruje, bo nikt nie chce płacić na kolejną rosnącą grupę pasożytów, którym, się "należy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najniższa emerytura w Polsce w 2015 roku to 880zł brutto. Pozdrawiam bogaczy na emeryturze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikt
Emeryci umieją sie ustawić. Sama widzę jak zawsze jęczą, ze im emerytury zabiorą, ze niskie mają, ze Tusek ukradnie itp., a do roboty to nie łaska, 70 lat i on w domu siedzi albo po bazarkach lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilksa
Najniższa emerytura w Polsce w 2015 roku to 880zł brutto. Ulegląs/eś propagandzie emeryckiej i DAJESZ SIE OMAMIĆ. 880ZL? sorry, ALE CHYBA Z mopsu. Emeryci maja po 1600-2100. Przejrzyj na oczy, a nie wierz w statystki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, jakie 880 zl? !!! raczej 1880 zl.... Nie wierz w statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego , ze system upada i podnoszą wiek emerytalny i obciążają pracujących większymi składkami, ktoś na tych dziadów musi pracować, na ich 2100... Pozdrawiam, pracowniczka 30 l., 1655 zl....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System jest pop*****lo.... Nie chce płacić na tych ludzi ani grosza. Nie chce płacić na ich tańsze leki, darmowe przejazdy, wakacje i sanatoria. Nie chce za jakis niski abonament płacić, ktory siec za wiek oferuje. Emeryci do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na osłodę, wy też MOŻE będziecie emerytami:) Jak dla was jeszcze starczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_21
mój tato ma 4300 emerytury, a mama jeszcze pracuje i ma 3000 i cały czas mówią, że nie mają kasy tato jeździ starym gratem za 3 tysiące a mama jeszcze starszym za 2 tyś, mówią, że jedzenie jest drogie i rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaaa
Nie mają kasy, bo z tego dobrobytu im sie w głowach poprzewalalo... Mlody musi tyrac za 1500 a oni maja takie kwoty, ktore zatykają niejednego. Emeryci to najgorsza grupa spoelczna, ktora jedzie na propagandzie "880 z" dobre kilkanaście lat A kto za to placi? Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie niektórzy mają po 3 tyś emerytury jak za młodu sporo zarabiali mam sąsiadkę, oboje zarabiali po 10 tyś a teraz się pławią w dobrobycie, dzieci nie mają, więc 4 razy w roku jeżdżą sobie na urlopy. A druga sąsiadka ma 1000 zł leki i opłaty i po pieniądzach. Ale nie możemy nikogo winić, ci ludzie mający wysokie emerytury piastowali kiedyś wysokie stanowiska i zarabiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_21
wcale nei mają aż tyle kasy co prawda teraz rodzice kupili mi mieszkanie, ale oszczędzać na nie musieli długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wernin
Moja mama - lat 71 ma emerytury 2400, ojciec lat 69 - 2500 zl. Bankom nie wierzą, trzymają kasę w domu. Nie chca wydać nawet 40 zl na lepsza żarówkę, świecą najtańsza i najsłabszą, w domu ciemno jak w grobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim tez kupili mieszkanie. Emerytury mają jedno 1800, drugie 2300. Kupili sobie mieszkanie na Mazurach, zeby odpoczywać. Chcą tez cos kupic w ciepłych krajach, zeby sie miec gdzie w y g r z a ć w zimie. My z mezem nie mamy nawet na wkald wlasny! Kredytu nie brali, wszystko za gotówkę. Innych mamią, ze maja po 1000 zl emerytury, cwaniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j amam kolege policjanta ma ponad 3 tysiące emerytury i prowadzi działalność nie musi płacić zusu i wyciąga drugie tyle z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura! Moja matka ma ok.960 na rękę za prace w szkodliwych warunkach. Nie p*****l, ze takie są najniższe, bo kłamiesz jak komór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia2
moi rodzice mają po 4 tysie emerytury dziadek miał ponad 5 tyś zanim zmarł, babcia ponad 2 tysiące, uważam, że w Polsce emerytury są wysokie. Głosuje zawsze na PO, oni dobrze rządzą co rok rodzice dostają podwyżki emerytur w tym roku chyba tylko po 50 coś złotych ale mamy deflacje więc dlatego, poprzednio były lata że po 200zł dostawali więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jestem troche zszokowana<<< Bo głupia jesteś i łykasz wszystko, jak pelikan :D :D :D x >>>tyle mowi sie o niskich emeryturach, a tymczasem to nie są male kwoty<<< Spróbuj przeżyć za 1200 minus podatek minus składka na ubezpieczenie zdrowotne, bo taka w rzeczywistości jest typowa polska emerytura. Mój ojciec dostaje 1600 i w banku uważany jest za dostatniego emeryta :), a bank najlepiej wie: ile ludzie mają pieniędzy. x >>>zważywszy, ze z moich składek na takie emerytury odprowadzana jest prawie polowa wynagrodzenia<<< Nie połowa niedouczony matołku, ale dokładnie: 19,52% i to nie na ich emeryturę, ale na Twoją matołku. x W Polsce, tak jak w wielu innych krajach PAŃSTWO zabierało tym ludziom składki emerytalne i PAŃSTWO zobowiązało się im te emerytury wypłacić. Tak więc oni za swoje emerytury SAMI już zapłacili matołku. x To dopiero debile z rządu wymyślili, że można nagle zmienić ten system i przestać wpłacać pieniądze do ZUS. Tylko z czego ma w takim wypadku wypłacać swoje zobowiązania ZUS ? O tym półgłówki z rządu już nie pomyśleli. Zrobili ogromną kasę na tzw. prywatnych firmach ubezpieczeniowych i po ściągnięciu swojego haraczu, na powrót skierowali te pieniądze do ZUS. Na tym polega ich cała reforma. Teraz usiłują skłócić MATOŁKÓW, by nie było widać ich przekrętu. x Dziwne, że OSZUŚCI, piszący z pomarańczy, nie wymyślili jeszcze 10 000zł średniej emerytury. Zresztą półgłówki i tak we wszystko uwierzą :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj ojciec jest przez bank uważany za dostatnia osbe, bo przychodża do niego ludzie mlodzi z pensją 1100... On dostaje za NIC 1600 i nie umie tymi pieniedzmi zarzadzac, ze po poztyczki chodzi, a moze to byla pozyczka dla ciebie, bo ty masz lewdiwe 800? Twoj stary ma zniżki na wszystko, lacznie za komunikacje! Soirry, ale 1600 za nic, to kupa kasy. Co maja powiedziec mlodzi, ktorzy płacą PEŁNE KWOTY bez znizek, jakie mają emeryci... Dosc pasożytnictwa emeryckiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazerniakom zawsze mało, tylko co ma zrobić taki młody który na nich tyra płacąc coraz wyższy haracz do ZUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt w tym kraju nie ma 1000 emerytury. Nie dajcie sie na to nabierać, to trolle, pewnie emeryci sieją zamęt, zeby im nie daj boże nie zabrano. Nie spotkałam zadnego emeryta , a pracuje z ZERZE, ktory miałby emeryturę niższą niz 1600 zl. Czasami oczy ze zdumienia otwieram jakie są to kwoty. Przykładowo Pani lat, 74, 15 lat pracy w PRLu bierze 2100, podczas, gdy ja zarabiam 1300!!!!!!!!! Ten system jest popie prz ony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co ma zrobić taki młody który na nich tyra płacąc coraz wyższy haracz do ZUS? Wyjedź do Londynowa. Tam na ciebie czekają z otwartymi rękoma i dają dożywotni socjal za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryci to największe dziady na ziemi. Ciagle im malo 1600-mało 1500-malo 2100-malo wszystko jest dla nich drogie i kosztuje duuuuzo, a ulgi mają po 60-70%! Pracuję w przemysle warzywnym i w godz. rannych zwozimy przeceniony towar na hale, a tam tłom emerytow, bo taniej!!!! Mlodzi szans nie mają o tej godzine dostać przeceny, ale emeryt wszędzie wejdzie. Dziadek 75 lat, smierdzi na kilometr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Twoj ojciec jest przez bank uważany za dostatnia osbe, bo przychodża do niego ludzie mlodzi z pensją 1100...<<< Jak ktoś jest takim lewusem, że pracuje za 1100zł, to nie jest dziwne, że każdemu zazdrości. x >>>On dostaje za NIC 1600<<< On dostaje WŁASNE pieniądze, które przez lata wpłacał PAŃSTWU. Pierwszym zobowiązanie państwa jest ODDAĆ mu jego pieniądze, a dopiero potem utrzymywać i leczyć, takie śmieci, jak Ty. x >>>i nie umie tymi pieniedzmi zarzadzac, ze po poztyczki chodzi<<< Może dla Ciebie bank służy tylko do dawania pożyczek. Normalni ludzie odbierają tam swoje wypłaty debilu. x >>Twoj stary ma zniżki na wszystko, lacznie za komunikacje!<<< Po ch_j mu zniżka na komunikację, jak prawie chodzić nie może? W odróżnieniu od Ciebie korzysta z komunikacji miejskiej kilkanaście razy rzadziej. x >>>Soirry, ale 1600 za nic, to kupa kasy.<<< To idź ja UKRADNIJ komuś innemu, a nie ludziom, którzy ledwie wiążą koniec z końcem. x >>>Co maja powiedziec mlodzi, ktorzy płacą PEŁNE KWOTY bez znizek, jakie mają emeryci...<<< To samo, co mówił mój ojciec za młodu. Z tego, co wiem, nie zazdrościli wtedy emerytom. x >>>Dosc pasożytnictwa emeryckiego!<<< Spierd_laj ciulu do swojego psychiatryka ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisze, ze moja matka ma taka emeyture to ma! I kłamiesz ty lub poprostu nie chcesz znać faktów! Ok.960 na reke. Skoncz kłamać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryci potrafią brac emeryturę i jeszcze pracować, bo nie płacą ZUSu!!! Tylko skladke zdrowotna, śmieszne sumy. Ja jestem na dg i place holendernie wysokie skaldki , zeby to dziadostwo utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my pracujemy na emerytów, nasze dzieci będą pracować na nas - tak to wygląda; a wysokość emerytury zależy od wysokości zarobków - jak ktoś dobrze zarabiał, to ma wysoką emeryturę. są tacy, co mają 4.000, a są też tacy, co mają 750, np. moja mama, do tego 200 zł dodatku opiekuńczego, bo skończyła 75 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×