Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie kumam tego

wytrysk a orgazm u faceta

Polecane posty

Gość nie kumam tego

Powiedzcie mi jedną rzecz. To pytanie raczej do panów. Kobieta może mieć orgazm lub nie, to jest jasne. Teoretycznie z facetem powinno być tak samo. Ale niektórzy faceci utrzymują, że niekoniecznie, że kochając sie nie mają orgazmu. No ale przecież przeważnie u faceta kończy sie to wytryskiem tak? Powiedzcie mi w takim razie co to jest wytrysk u faceta? Zawsze myślałam że wytrysk = orgazm. Moje pytanie jest wiec takie: czy mozna miec wytrysk bez orgazmu ??? Zamieszałam ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13691
O Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam tego
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztynka
to tylko ch­uj wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to jest ZWYKLE sprzezone nie zawsze czasem z powodow metabolicznych chorobowych czy innych zaburzen spotkalam sie z tym, ze facet mial wytrysk na raty, a orgazm przy ostatniej wiekszej porcji a i gowniazeria jak sie onanizuje w pewnym momencie nie ma juz czym tryskach a orgazm jestr studentka seksuaologiii pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałem orgazm bez wytrysku
jeden jedyny raz w życiu, jak waliłem konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfjsjsjs
tzn taki wytrysk ze mocny jest to bez orgazmu nie mozna miec. Ale moze nasienie wyplynac z penisa bez orgazmu, ale to wyplynac a nie wystrzelic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam tego
o wreszcie jakaś odp :D dzieki. wytrysk na raty? nie slyszałam. No ale co - mozna miec wytrysk nie mając orgazmu? Wiem ze glupio sie pytam ale jeden gosc mi wciskał taki kit, i zastanawiam sie na ile ściemniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfjsjsjs
No tak jak sobie ktos 3 -4 razy zwali pod rzad to juz potem nie ma czym tryskac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam tego
z tego co piszecie wychodzi że orgazm to jest wtedy jak tryska. jak wyplywa moze nie być. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam tego
cholera zakrecilam sie :D :D to orgazm bez wytrysku mozna miec, ale wytrysku bez orgazmu nie, tak ? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam tego
zapoźniona jestem z odpowiedziami. Mozna miec wytrysk bez orgazmu?????? mowicie powaznie? Czyli on nie ściemniał ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czescniedziel chodzilo i o mojego brata z kolegami kiedy mieli po 12-13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kumam tego
tak czy owak dziekuje za wszystkie odpowiedzi :) przyznam szczerze ze jestem w szoku, bo naprawde bylam pewna że jedno z drugim jest nierozłączne i jednoznaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie ogladalam. sluchalam relacji. znaczy moj brat spytal sie mnie czy tak moze byc i opisal sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×