Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danutka30

Wzwiązku stawiacie na miłość czy sex?

Polecane posty

Miłość, przyjaźń i sztuka kompromisu to fundamenty udanego związku. Co w waszym życiu jest ważne miłość czy sex,? a może jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno i drugie bo co to za miłosc jak po sex idzie sie do sasiada/ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miłość w pupkę i w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miłosci sex zbudujesz ale na sexie miłosci już nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostre j****ie spusty na ryj perwersyjne zabawy moje jadra muszą być opróżniane regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prawda miłość miłość miłość, a sam sex może być na kilka razy taki bez zobowiązań, ale nie smakuje jak ten z miłość***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedewszystkim miłość. Seks to dodatek, ale bardzo ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak miłość i sex to jest to uwielbiam sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex kocham sex sex sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wrażliwego człowieka seks jest integralnym elementem :) partnerskiej miłości :). Nie można żyć z kimś w pełni szczęśliwie, nie będąc seksualnie spełnionym :). Dla ludzi prymitywnych istnieje tylko seks i często nazywają go miłością :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek co ty pleciesz sex sex sex sex ty pewnie prawiczek jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
są ludzie którzy uprawiają seks z pierwszą lepsza osobą na dyskotece , a sa tez tacy którzy są zaascynowani chociaż nie jest to raczej milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piertolcie głupot. jak któreś zachoruje zbrzydnie i z seksem ma problem to jest miłość nadal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Bo tutaj chodzi o to , że milosc to można odczuwac jedynie do rodziców . Tak mi sie wydaje Z kobietą nie ma takich samych relacji jak z rodzicami Więc taki związek jest oparty na innych zasadach Moze to być polączenie milosci z seksem , ale nie jest to wylącznie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziców kocham , bez względu jak wyglądają. a kobiety róham . jestem w miare bogaty więc te ładne tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
najbardziej trwałe związki są oparte w 60% na uczuciu , a w 40 % na seksie Tak mi sie wydaje. Co to znaczy ? Tam gdzie jest tylko milosc , a nie ma seksu tam jest rozwód czy zdrada tam gdzie jest tylko seks , a nie ma milosci albo jest jej niewiele tak samo jest rozwód ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
doda mysli tylko o seksie i zmienia facetów jak rękawiczki . Juz chodzi z 4 facetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nie piertolcie głupot. jak któreś zachoruje zbrzydnie i z seksem ma problem to jest miłość nadal ?<<< U tych, którzy kochają, a nie tylko ruc_ają :D miłość trwa nadal :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki to jedne z najbardziej zakłamanych k***w. romantyczne słowa pieprzenie polactwa o milosci , której w tych podludziach nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>doda mysli tylko o seksie i zmienia facetów jak rękawiczki . Juz chodzi z 4 facetem..<<< Bo gdyby o tym nie pisali, to przestałaby być modna :D :D :D. x >>>Bo tutaj chodzi o to , że milosc to można odczuwac jedynie do rodziców .<<< Kolejny raz muszę przyznać, że... WSPÓŁCZUJĘ Ci spojrzenia na świat :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Bo tutaj chodzi o to , że milosc to można odczuwac jedynie do rodziców .<<< Kolejny raz muszę przyznać, że... WSPÓŁCZUJĘ Ci spojrzenia na świat smutas.gif . bzdury .. Nie rozumiesz o co mi chodzi.. Chodziło o milosc bez seksu, bez dodatkowych podtekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Ja kocham swoich rodziców , a kobiety dla mnie nic nie znaczą .. W sensie nie widze na horyzoncie takiej dziewczyny za którą poszedłbym w ogień czy był gotów stracić życie Gdyby na przyklad w pożarze uwięziona była doda i dziecko sąsiada , to wolałbym uratować to dziecko . A doda spłonęłaby żywcem .. To jest wląsnie dowód , że jeszcze nie spotkałem takiej kobiety , która by dla mnie więcej znaczyła niż pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość, przyjaźń i sztuka kompromisu sex, teraz będę wybierał sex bez zobowiązań. Po co się ładować sie w coś jak i tak kobieta zepsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Gdybym miał do wyboru uratować siebie czy inną kobiete , to ratowałbym siebie.. Czyli jesli swoje życie cenie wyżej , to znaczy , że sie nie zakochałem . Bo gdybym był w kims zakochany , to najpierw chciałbym ratowac tą kobiete i byłbym gotów poswiecic swoje zycie .. A ja nie widze takiej kobiety dla ktorej moglbym umrzeć .poza moją matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość, przyjaźń to najważniejsze i priorytetowe wartości w każdym związku, przynajmniej dla mnie. Seks to tylko dodatek, a szczęście i długotrwałość relacji powinna opierać się na przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Po co się ładować sie w coś jak i tak kobieta zepsuje...<<< To bardzo dobre pytanie :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość, przyjaźń to najważniejsze i priorytetowe wartości w każdym związku, przynajmniej dla mnie. Seks to tylko dodatek, a szczęście i długotrwałość relacji powinna opierać się na przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×