Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cieeeeekawskaaaa

yasminelle- opinie :)

Polecane posty

Gość cieeeeekawskaaaa

Czesc dziewczyny :) Mam pytanie. Czy któraś z was bierze yasminelle? Ja zaczynam niebawem i mam trochę wątpliwości :( Chciałabym poznac waszą opinie na ich temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjbibmm
to moje pierwsze tabletki, biorę już 6 opakowanie. dostalam je na uregulowanie okresu, bo mialam plamienia tez trwajace 2 miesiace i mam tez hirsutyzm. gin wybrala mi te tabletki majace najmneijsza dawek hormonow bo mam jeszcze problem z zylakiem [ mialam badane testy krzepliwosci krwi itd] jedyny minus jak dla mnie to ich cena, w zeszlym roku jeszcze dostalam opakowanie za 38 a w tym juz jest po 53-58 nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeeekawskaaaa
A zauważyłaś jakies skutki uboczne bo to mnie najbardziej martwi :( A cena faktycznie jest bardzo wygórowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez je biore
i ostatnio placilam 38zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeeekawskaaaa
Ja sie nie orientowałam ile kosztują w mojej aptece.. Ginekolog poleciła mi te. Zapewniała o braku skutków ubocznych jednak troche sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez je biore
na poczatku glowa boli przez jakies na opakowania ale okres mam 2 di a wczesniej nawet10:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeeekawskaaaa
Najbardziej sie obawiam o plamienia i nieregularne miesiączki.. I oczywiscie o spadek kondycji cery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez je biore
a cera supper wczesniej mialam problemy duze z cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeeekawskaaaa
Na początku pewnie beda nieregularne i długie. Zawsze miała co do dnia stąd te obawy. A jeśli chodzi o cere to boje sie jak zareaguje na samym początku, obawiam sie o jakiś jednorazowy wysyp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez je biore
masz mylne wyobrazenia regularne,skape i cera super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeeekawskaaaa
Moze.. Ale ginekolog uprzedziła mnie ze cera na początku, przy obecnym stanie, moze sie znacznie pogorszyć.. A co do okresu również powiedziała że mogąbyc nieregularne oraz plamienia do 3opakowania.. Mówie co mi powiedziano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót do yasminelle
Kiedyś brałam yasminelle przez kilka lat, potem kilka lat przerwy i znowu wracam, przez miesiac bralam madinette i byla tragedia z apetytem, przytylam i boje sie ze dalej tak bedzie na yasminelle, zauwazylyscie zmiane apetytu? Wolalabym schudnąć...a nie tyć co miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patulinka
Nie chce was niepokoic, ale powinnam sie podzielic tym, co powiedzial moj lekarz na temat tych tabletek. Bralam je przez 6 miesiecy. Pierwszy miesiac tragedia, najgorsze bylo krwawienie przez caly ten czas, do tego zawroty glowy. Pozniej bylo tylko gorzej. Doszly do tego depresyjne humory, czulam rwanie w nogach i budzilam sie w nocy przez bolace skurcze. Przytylam 15 kilogramow!!! Nie tylko przez przez branie tabletek, ale i apetyt, ktory rosl i rosl. Ludzie, kiedy mnie widzieli w tym stanie, szczerze mowili ze wygladam jak napapowana albo wypelniona woda. Chcialam po prostu przerwac kuracje, ale byloby to nieodpowiedzialne, wiec przy ostatnim opakowaniu zglosilam sie do mojego lekarza (juz w Anglii) po recepte na kolejna serie. Szczerze mowiac nie wierzylam, ze moze byc inaczej i zaakceptowalam to, jakie maja one wplyw na moj organizm. Przeciez to nie witaminy prawda? Cos za cos! Lekarz nie mogl ich wcale znalezc w rejestrze lekow (a podobno sa tak popularne za granica). Okazalo sie, ze sa one dostepne tylko w jednej sieci aptek ( Reszta je wycofala) i to sprzedawane wylacznie na zyczenie pacjentki. Wykryto, ze powoduja zakrzepy i silna depresje. Przy moich poczatkujacych zylakach to po prostu niebezpieczne. Teraz biore Microgynon 30, jest duzo lepiej, niestety caly czas walcze z tym, co zrobily ze mna Yasminelle. Definitywnie odradzam. Przy ich cenie w Polsce lepiej zdecydowac sie na inne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIULKAmiłka
Sprzedam w atrakcyjnej cenie oryginalne, nowe tabletki są to niemieckie odpowiedniki polskich tabletek, skład jest ten sam(tylko nazwa inna) -4 opakowania "ELIZA" firmy farmaceutycznej Hexal w Polsce jest to YAZ, Cena za 4 paczki YAZ/eliza TO 100 zł -2 opakowania "YARA" firmy farmaceutycznej Hexal czyli w Polsce YASMINELLE CENA ZA 2 PACZKI =50zł Proszę o kontakt mejlowy: ewunia.66@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm..ja brałam yasminelle chyba z rok czasu. Nie miałam żadnych ubocznych objawów, no może ze 2 razy jakieś plamionko. Moja mama i tata mieli żylaki i ja też mam predyspozycje. Odstawiłam je,ponieważ starałam się o dziecko. Odstawienie prawie 4 lata, a problemy żylnej typu naczynka, skurcze, bolesne nogi dopiero się rozkręciły. Nie wiem czy to po tabletkach, czy genetyka. Zamierzałam do nich teraz wrócić ale po tym ci przeczytałam to się wystraszyłam,mam na myśli żyły. Bo przytyć to ani grama nie przytyłam. Natomiast Nouvaring to był dla mnie masakra. Bóle głowy,a w 5 dniu medytacji migrena,po odstawieniu 2 opakowania,jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam,ale piszę z telefonu,oczywiście w poprzedniej mojej wypowiedzi miało być " menstruacji " a nie " medytacji ":-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę yasminelle 4 miesiąc. Schudłam 11 kg! Czuję się świetnie. Pierwszy miesiąc krwawienie non stop, później wszystko się uregulowalo. Przed ciążą miałam pół roku przerwy w tabletkach, potem ciąża karmienie. Wcześniej brałam masę różnych tabl, po każdych zatrzymywała mi się woda. Yasminelle są dla mnie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie gość
Pierwszy miesiąc miałam plemienia i ból piersi, później się wszystko unormowało i teraz cieszę się piękna cerą, włosami i paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Po zakończonej kuracji zostały mi 3 opakowania Yasminelle , tabletki są zafoliowane z datą ważności 11.2018 ;Cena za opakowanie 28 zł - kontakt :karolina.ka@poczta.fm Pozdrawiam, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! jestem w trakcie drugiego opakowania yasminelle i już mam ochotę przerwać! Pogorszenie nastroju zaczęło się już w pierwszym miesiącu, do tego plamienie w drugim i trzecim tygodniu pierwszego miesiąca. Teraz wprawdzie nie plamię, ale fizycznie czuję się bardzo źle, nie mam siły, pryszcze coraz gęściej "zdobią" moją twarz, libido spadło do zera i niżej, ale najgorsze są te depresyjne nastroje - katastrofa! Widocznie jestem wrażliwa na zmiany hormonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Moim zdaniem czytanie tych wszystkich "porad" które tu są tylko odstraszają kobiety od brania tych tabletek. Faktem jest ,że jeśli są skutki uboczne to znaczy ,że nie są one odpowiednie dla danego organizmu . Pamiętajmy ,że każdy jest inny , dlatego też wykonuje się badania , a jeśli lekarz jest fachowy i wie co ma robić odpowiednio pomoże przy dobraniu tabletek. Należy pamiętać ,że powinno się powiedzieć o różnych chorobach które się miało np anemia , problemy z sercem itp. Jeśli się o tym zapomni niestety mogą one pogorszyć a nie poprawić stan naszego ciała. Ja osobiście biorę je od jakis 4 miesięcy . Jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z tego ,że moje miesiączki sa mniej bolesne , oczywiscie wkoncu sa regularne . wcale nie utyłam a mam do tego niestety skłonność jeśli o siebię nie dbam . a to dlatego że porozmawiałam z lekarzem o własnym stanie zdrowia i odpowiednio dobralismy ten lek po oczywiście badaniach , a było ich kilka . brak jakichkolwiek skutków ubocznych . takze osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) biorę już 5 miesiąc. Pierwsze miesiące były złe. Źle się czułam, byłam osłabiona i ciągle senna. Nie przejmowałam się tym bo na ulotce każdych tabletek uprzedzają, że organizm ok. 3 miesięcy będzie potrzebował na przyzwyczajenie się do tej nowej dawki hormonu - przecież to dla niego spora zmiana. No i u mnie teraz już jest ok. Jasne, do tej pory czasami mam napady głodu czy jakieś humorki ale moim zdaniem z tym trzeba się liczyć, bo przecież mega ingerujemy w naszą gospodarkę hormonalną! Skutki uboczne u każdej z nas będą inne dlatego moim zdaniem nie masz co się sugerować naszymi wypowiedziami, musisz sprawdzić to sama. Ale osobiście muszę Ci powiedzieć, że w moim przypadku tabletki są formą terapii hormonalnej, nie biorę ich z własnej woli, jednak gdyby tak było - na pewno bym ich w ogóle nie brała :) No i na koniec życzę Ci oczywiście jak najmniej dotkliwych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka12391231303
Hej, ja biorę te tabletki już drugi miesiąc. Przez pierwsze opakowanie miałam okres 14 dni potem do końca plamienie które znikło może dwa dni przed odstawieniem. Jak odstawiłam okres pojawił mi się w 4 dniu i trwał 3 dni. Teraz żadnych skutków ubocznych i czuje się super. Tylko czeka mnie lot 6 godzinny i dostałam zastrzyki przeciw zakrzepowe. Mój lekarz polecił mi je ze względu na to że są słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie masakra. Biorę je już z około pół roku. Przytyłam 7 kg to po pierwsze. Po drugie stany depresyjne, nerwowość ( nigdy nie byłam aż tak nerwowa) i nagłe bóle głowy (nigdy nie bolała mnie tak często głowa jak podczas brania tych tabletek. Dzisiaj udaje się do lekarza o jak najszybsza zmianę. Zdecydowanie odradzam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko było super... zaczynałam z yasmine później yasminelle...brałam ok 10 lat. Bez skutków ubocznych samopoczucie extra. Wszystko było super. Aż do teraz...odstawiłam bo chcemy dziecko....2 cykl (trzeci licząc ten zaraz po odstawieniu)...owulacji brak... zaraz jak odstawiłam to myślałam że zaszlam...nudnosci w środku nocy, bóle miednicy, zawroty głowy, zmęczenie... bol piersi okropny. Teraz wyniki badań hormonalnych świetne a owulacji brak... można oszalec. Niby krótko niby jeszcze wszystko przede mną... Ale nigdy bym ich nie wzięła gdyby ktokolwiek powiedział że tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc dziewczyny, lekarz przepisał mi yaśminelle na bardzo bolese miesiaczki. Jako antykoncepcji jej nie potrzebuje tylko jako lek. Czytam i czytam i zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam. Co prawda zazywam dopiero 4 dzień;) nie wiem czy dobrze robie. Nigdy nie miałam żadych tabletek tego typu. Man 46 lat i nie wiem czy faszerowac sie przeciwbolowymi a w gre wchodził ketanol i duze dawki czy próbowac dalej z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_na_rolkach

Witam. Po skończonej kuracji zostały mi dwa opakowania. Sa zafoliowane. Sprzedam za 40zł +kw (za paczkę).

Kontakt karolka_na_rolkach@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinapolishpolyglot@gmai

Witam, do sprzedania mam dwa opakowania tabletek Yasminelle. Kupiłam po ostatniej wizycie u ginegologa, ale jednak chyba zdecydowaliśmy się na dziecko i nie wracam do tabeltek. Sprzedam za 30 zł za opakowanie plus paczka (pewnie z 5 zł, nie więcej). Prosze o kontakt ewelinapolishpolyglot@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×