Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z cyklu: problemy 18 latka

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam 18 lat i odrazu napisze co i jak. -Nigdy nie mialem dziewczyny -Nigdy sie nie calowalem -Nigdy sie nie przytulalem -Rozmowy z dziewczyna na zywo moge policzyc na palcach jednej reki Zero zainteresowania moja osoba. Watpie zeby chodzilo o wyglad. Nie jestem super przystojny, ale nie jestem tez szkaradny. W towarzystwie dziewczyny siedze jakby na szpilkach. Czerwony, nie wiem co odpowiedziec, itd. Jestem mily, sympatyczny, nie wale bajera jak kazdy koles, skromny :D Powoli zaczynam sie godzic z mysla ze bede sam do konca zycia. Bo to nie jest normalne ze do tego czasu nie bylo nic na rzeczy. Sadzicie ze jestem skazany na samotnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 lat , masz i duuzzzo czasu na dziewczyny a wiec spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związki to masakra i syf dla chorych psychicznie także nie ma czego żalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze nawet nie mam takiej dziewczyny z ktora moglbym porozmawiac w relacji kolezanka-kolega. Byla raz taka osoba, ale chciala czegos wiecej. Mimo wszystko ja nie moglem bo nic do niej nie czulem i nie chcialem jej zranic zwiazkiem bez uczuc. Byla idealna przyjaciolka.. dzis nie mamy kontaktu. Cos mnie niszczy od srodka, wiadomo ze dla faceta kontakt z kobietami jest priorytetem, a ja.. Ja nie potrafie spelniac sie jako mezczyzna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×