Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z dnia na dzien jest coraz gorzej

Polecane posty

Gość gość

Wkurzam się na siebie bo ludzie mają duże gorsze problemy... Ale czuje ze jak się nie wygadam to załamie się całkowicie.. Byłam z facetem w związku na odległość, ostatnio rozmawialiśmy o fb i zaprosił mnie do znajomych, zaakceptowalam i wyszło na jaw ile razy pisał jakimś dziewczynom buziaki kiedy był ze mną.. Nie mamy po 'naście' lat ale od początku związku oczekiwalam że nie będzie mi urzadzal takich akcji bo ja nigdy, nawet przez Internet nie dawalabym komuś buziaczkow.. Wiem że to dla was może wydawać się śmieszne i ze to problem dzieci ale nie.. czuje ze się nie pozbieram po tym, jest miłością mojego życia a zawiódł mnie totalnie..wiedzial że ten zwykły 'buziak' to coś naszego a używał tego w stosunku do innych...Nie ufam mu, mam teraz wrażenie że mnie zdradzal ..Zawsze też mówił że nie przesiaduje tak na fb a teraz widzę jak codziennie jest po kilka razy.. zawiódł mnie a ja popadam w jakaś depresję, nie wiem co robić..w listopadzie mieliśmy razem zamieszkać a moje życie się skończyło i jestem teraz sama, jestem nikim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet mózg przeorał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×