Odpowiedz na ten temat

Zabawa się kończy, życie przecieka, także wiedzcie smyki

• gość 2017.02.17 [19:42]
    Cudowne miejsce , warto zobaczyć usmiech.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=29mMaILL71Y
  • Uznaj to za konkretnego wirtualnego liścia, a raczej glana. oczko.gif Wyjątkowo, musiałam zniżyć się do Twojego poziomu - wszak nigdy nie chciałam wtajemniczać Kafeterii w naszą prywatność.
    Posiadam jeszcze dowody w postaci dzisiejszej rozmowy na GG, ale może powinnam sobie odpuścić, ze względu na treść, Darię, Tomka i ich syna, łudząco podobnego do naszego Przemysława... cool.gif
    I to by było na tyle, jeżeli chodzi o Anulkowo-Przemulkową historię. Niedosyt, mnóstwo pytań, a w następstwie nieunikniony koniec.
    Bądź szczęśliwy, Przemysławie!
    P.S. Zdjęcie z widokiem na miasto jest mojego autorstwa. Celebruję definitywny koniec naszej znajomości.
  • gość 2017.02.17 [19:48]
    wariactwo ale słuszne i uzasadnione Aniuusmiech.gif nie czytam bo czuje ze nasz kolega próbował znów cię upokorzyc dzialajac na twoją niekorzyść. przeprosiny slabe,naciągane.. zbiesileś się moon,oj zbiesiłeś.....
  • gość 2017.02.17 [19:52]
    hahah swietna robota !!!!ale dostał lepe na pysk kalekasmiech.gifsmiech.gifsmiech.giflapka.gif
  • gość 2017.02.17 [19:57]
    Ja sie Dziewczynie nie dziwię....ile razy Ją upokorzyl,a ona siedziała cicho ? KTO nie zna Jej twarzy ? .....i paru anegdotek z Jej życia...... pełna demaskacja Aniu-nalezy sie mu..... jesteś silna Dziewczyna. wkoncu pękłas co ja rozumiem.....ale to i tak procent z tego jak on zniszczyl cb....
  • gość 2017.02.17 [20:02]
    i błagam,powiedz ze dałaś sobie z nim spokoj.....Dziewczyno ty masz ledwo po 20, korzystaj z życiasmutas.gif żal patrzec jak sie przy nim marnujeszsmutas.gif
  • gość 2017.02.17 [20:03]
    nie będę tego czytała bo uważam że to zbyt intymne ale tak trzymaj temu frajerowi należy sie glan między oczy. i tej suce gggb też usmiech.gif a sysi nawet glan sie nie należy usmiech.gif pozdrawiam z Gdańska usmiech.gif
  • gość 2017.02.17 [20:06]
    to jest niepoważne, jakieś związki bez spotkań, urażona duma, screeny smiech.gif dorośnijcie bo jesteście żałośni smiech.gif
  • gość 2017.02.17 [20:10]
    Słuszna uwaga. Coś, metr szcześćdziesiąt nazywa miłością czy związkiem można zmieścić na kilku screenach, bo z rzeczywistością jej miłostki nigdy nie miały nic wspólnego smiech.giflapka.gif
  • gość 2017.02.17 [20:11]
    Jest progresusmiech.gif ! Jeszcze zdj tego pokurcza i macie rachunki wyrównaneoczko.gif .
  • 1886ż 2017.02.17 [20:13]
    Jest i mun pomarańczkaoczko.gif
  • gość 2017.02.17 [23:27]
  • gość 2017.02.17 [23:44]
    nie czytam całości , ale muszę przyznać , że bardzo ładnie się wysławiają oboje , tak przejrzyście , że przyjemnie ich czytać . oby nie skończyli jak ci , którzy latami tęsknią do siebie , nie mogąc ze sobą być smutas.gif u mnie 4 rok smutas.gif kafeteria.pl/temat/f4/ile-lat-kochacie-kogos-nieszczesliwie- p_6202435

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...