Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabiłbym gołymi rękoma...

Polecane posty

Gość gość

Tu był link do filmu na którym nieznana kobieta znęcała się nad szczeniakami. ;)xKobiet nie bije ale tą sukę bym po prosty zarżnął. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kvrva żałuję, że weszłam w link, nie będę oglądac, ale sam tytuł wystarczył :O :O p.s ktoś nagrywał zamiast coś z tym zrobić i wrzucił do netu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziecko że obce ci są zwyczaje ludzkie. Dziś jednak w 21 wieku w obliczu powstałej urbanizacji, stowarzyszeń obrony zwierząt i innych taki obraz jest czymś szokującym. Przez całe wieki topiono tak szczeniaki i robili to zarówno kobiety jak i mężczyźni. Moja babka nie jedną gęś i kurę już ścięła i uwierz mi ten widok jest o wiele milszy niż gęś bez łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Czkawka - Mogę ci podać kanał na FC gdzie to znalazłem. ;(x"Psze pani" z takim psem w avkuxTa osoba jest anonimowa i nie wiadomo kto to. ;(Kazali mi udostępniać to działam.xsłowianin fnw - Dla mnie jest to szokujące a dzieckiem nie jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech jej to nie ujdzie na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby je włożyła do reklamówki to co by to zmieniło? Nie rozumiesz że zbyt dużo młodych z miotu psiego czy kociego skazanych jest i tak na zdechnięcie bo i tak nie starczy pokarmu od matki dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzuca je jak śmieci;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sk*****elowi,ktory to nagrywa tez.Po co ludzie takie cos wrzucaja do sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw - Ja rozumiem tylko dlaczego to nagrywa i wrzuca do sieci? xgość dziś - Starają się do tego dojść ale nagranie zostało udostępnione przez sieć ToR a więc nie ma opcji aby ich znaleźć. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hisol ja mu ufam i zgadaszm sie co mowi, mowi co mysli i ma powody tak mowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akimke dziś - Ja rozumiem "Słowianina". Tylko dlaczego ludzie nie potrafią takich rzeczy robić po cichu?xTo wygląda jak by robili to z przyjemności a nie dlatego że tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląda jak by robili to z przyjemności a nie dlatego że tak trzeba. x Dokladnie.Tez chcialam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw - Nie zasługuje na to by żyć. Gdybym tam był to bez względu na wyrok skończyłaby jak te szczeniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz musial mu wybaczyc a on nawet ci nie podziekuje stajac sie Nembutsu w Brahmanie,.,666. 🖐️ :). oczywiscie ja nie:p. Konflikty maja swoj poczatek w nieswiadomosci i snie, a w snie plan amidy butsu i allaha. oczywiscie same brednie, to nie ma wyzszego rozumienia i tacy jestescie, dzieki Nembutsu stajescz sie amida butsu. tak jest. ja wueielbiam tworzyc we snie, a my ludzie snimy i to na dobre :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol trochę przesadziłeś :P Podobno jesteś wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw - Sarenki mogą uciec a te szczeniaki w plastikowym wiaderku nie mają najmniejszych szans.xJest różnica pomiędzy polowaniem a znęcaniem się nad bezbronnymi zwierzętami.xP.s Chcieliście konkretnych tematów to macie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Bóg by mi wybaczył. ;) On widzi każdą niegodziwość na tym świecie i gdyby chciał to zabiłby nas wszystkich jednym skinięciem palca.xakimke - Nie przeszkadza mi to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego przechylasz szalę na swoją stronę nie będąc obiektywnym? Rozumiem że twój bóg nie jest związany z żadną popularną religią - oby, bo jestem w stanie ci udowodnić i pokazać o wiele gorsze rzeczy np u żydów które sam bóg nakazywał robić. Pewnie dopiero dziś o tym się dowiesz że ludzie nie od wczoraj protestują przeciwko rytualnym zabójstwom choćby w tak cywilizowanym państwie jak Izrael. I oni po zabiciu tych zwierząt nie jedzą, wyrzucają je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw - Kolego przyjdzie odpowiedni czas i wtedy przejrzysz na oczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie odpowiedziałeś na pytanie indolencie czy twój bóg jest związany z jahwe lub jezusem? Jeśli nie jest - to przepraszam, jeśli jest to jesteś skończonym głąbem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta dziewczyna miala z tego ubaw,bo widac bylo.Niech suka zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja też mogę sobie wymyślić że mój bóg widzi każdą niegodziwość, każdy może wymyślić swojego boga i swoje zasady i według nich żyć. Nie ma limitów na bogów, być może bóg tej dziewczyny nakazał jej wrzucić te szczeniaki i co zrobisz jej bogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:17czemu gorszy? wszystkie istoty żywe czują tak samo. pies jest warty tyle co człowiek. a to szmacisko z linka jest warte tyle co śmierdzące kupsko i mam nadzieję, że ktoś ją dorwie i skrzywdzi, tego jej życzę, żeby na koniec wyladowala w tym zbiorniku wodnym gdzie utopila te aniołki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×