Odpowiedz na ten temat

Zaden mezczyzna nie nadaje sie do zwiazku malzenstwa.

• gość 2017.08.13 [08:41]
    Facetom chodzi glownie o seks jak i przed slubem tak i po slubie.Dopiero po slubie wychodzi na jaw, jaki facet naprawde jest ,gdy przychodza problemy i choroby. Przed slubem nie idzie dokladnie sprawdzic faceta,jak sie bedzie zachowywal codziennie bo chodzi im generalnie zawsze o seks ,zeby mogl regularnie bzykac.
  • gość 2017.08.13 [08:50]
    wybierałaś takich ale nie wszyscy są tacy więc nie wrzucaj ich do jednego wora
  • gość 2017.08.13 [08:51]
    To kobieta wybiera a jak lecisz na debili to twoj problem. Masz to na co zaslugujesz tepa babo! Mezczyzni w wiekszosci sa dobrzy
  • gość 2017.08.13 [08:56]
    Taa mezczyzni sa dobrzy to mi znajdz takiego dobrego madralo i to nie ja ich wybieram, tylko sami do mnie taccy jak juz lgna tym lepszym partiom tez chodzi generalnie o seks, tylko zaden sie do tego nie przyzna.
  • gość 2017.08.13 [09:04]
    Mężczyźni jedza i trzeba im gotowac obiady . To problem . Maja potrzeby seksu i jedzenia . Najlepiej wyciąć pitola i żołądek . Wtedy będzie przykładnym mężem .
  • Rescator555 2017.08.13 [09:06]
    @ gość dziś [08:41]
    Facetom chodzi glownie o seks jak i przed slubem tak i po slubie..<,
    A do czego, poza seksem i ewentualnie rodzeniem dzieci ma im byc potrzebna kobieta.? Co poza tym masz do zaoferowania
  • gość 2017.08.13 [09:09]
    Do czego to juz doszliśmy na tym świecie . W głowie sie nie mieści . Zeeby mąż chciał seksu ,nie do pomyślenia ,chyba tym chłopom sie w głowach pomieszało a jeszcze by chcieli codziennie jeść i to nawet dwa albo 3 razy dziennie . Zgroza .fuj
  • gość 2017.08.13 [09:12]
    Jesli ty nie odczuwasz potrzeby seksu ,to uwierz innym .
  • gość 2017.08.13 [09:12]
    09;06No jak to po co, mozna razem jezdzic na wczasy ,na ryby, wspolnie spedzac czas, a faceci mysla tylko o lozku i niczym wiecej .sam sie przyznales ze kobieta jest tylko do seksu i rodzenia dzieci ,wiec ja niebede sluzyla jako worek na sperme .
  • gość 2017.08.13 [09:18]
    Facet jest tylko wtedy zakochany ,poki nie dostanie d**y ,seksu albo kobiety w czyms nie wykorzysta.To egoisci myslacy tylko o sobie i wlasnych potrzebach jak seks i nic wiecej, a ugotowac obiad poprac to moga sobie sami ,a na seks to moga chodzic na dzifki ,bo ze zon tez chca zrobic dzifki ,zeby im dawala na zawolanie.
  • Rescator555 2017.08.13 [09:19]
    @@ gość dziś [09:12]
    09;06No jak to po co, mozna razem jezdzic na wczasy ,na ryby, wspolnie spedzac czas, a faceci mysla tylko o lozku i niczym wiecej .sam sie przyznales ze kobieta jest tylko do seksu i rodzenia dzieci
    Mialbym zaplacic za wczasy baby ktora nie bedzie chciala seksu? Wyrzucone pieniadze oczko.gif . Na ryby jezdzi sie samemu, czas spedza sie z kumplmi. Mezczyzni mysla o wielu roznych rzeczach: o ambicjach zawodowych, forsie, uznaniu kolegow, sporcie itd. Natomiast w zwiazku z kobieta glownie o seksie, bo do tego im sa kobiety potrzebne. W pozostalych sprawach moga sie obyc bez nich, jeszcze im przeszkadzaja.
    ..wiec ja niebede sluzyla jako worek na sperme<<
    twoj wybor, znajdzie sie dosyc chetnych oczko.gif .
  • Rescator555 2017.08.13 [09:20]
    gość dziś [09:18]
    ..To egoisci myslacy tylko o sobie i wlasnych potrzebach jak seks.<<
    To moze powiesz o jakich niewlasnych potrzebach mysla kobiety ?
    Oczywiscie poza potomstwem.
  • gość 2017.08.13 [09:23]
    Zaplacic za wczasy to ja moge sobie sama, a wy faceci jak wymagacie seksu od kazdej kobiety przed slubem ,to mozecie chodzic na dzifki i dac spokoj tym kobietom z ulicy i nie wchodzic w zwiazki do seksu.Seks mozecie miec za kase w burdelu.
  • Rescator555 2017.08.13 [09:27]
    @gość dziś [09:23]
    Zaplacic za wczasy to ja moge sobie sama<<
    No to po co piszesz, ze masz jezdzic z mezczyzna. To sobie zaplac, jedz i nie zawracaj d...
    .. a wy faceci jak wymagacie seksu od kazdej kobiety przed slubem ,to mozecie chodzic na dzifki i dac spokoj tym kobietom z ulicy i nie wchodzic w zwiazki do seksu.<<
    A po co mamy wchodzic w zwiazki, jesli nie dla seksu? Wszystko inne mozemy miec bez kobiety, czesto lepsze i taniej.
    >>Seks mozecie miec za kase w burdelu. <<
    Seks w zwiazku wychodzi drozej niz ten w burdelu. Ale powinien byc lepszy oczko.gif .
  • gość 2017.08.13 [09:32]
    Niektórzy paszczaki wala konia po 6 razy dziennie . Natura . Natura . Natura .
  • gość 2017.08.13 [10:02]
    Ktoś mi może wyjaśnić na czym polega ten "przykładny mąż" ?
    Mam sporo koleżanek które wpakowały się w różne związki, w tym również małżeństwa i każda znajduje powód do narzekania, że jej mężczyzna nie jest taki jakiego ona chciała. Na pytanie jakiego by chciała żadna nie potrafi udzielić naprawdę konkretnej odpowiedzi, na drugie pytanie - po co z nim jesteś? - też nie. Wychodzi na to, że żaden facet nie dorasta do wyimaginowanych zachcianek współczesnej kobiety i nie wiadomo do końca jaki powinien być. Może w poniedziałek inny , we wtorek inny, a w środy i piątki taki sam?
    Jaki ma być ten przykładny mąż/partner?
  • Rescator555 2017.08.13 [12:50]
    @gość dziś [10:02]
    Ktoś mi może wyjaśnić na czym polega ten "przykładny mąż" ?.<<
    Z grubsza biorac, to taki facet ktory bedzie duzo dawal a malo wymagal, najlepiej nic. Ma zarabiac kupe szmalu, zajmowac sie dziecmi, a niczego nie wymagac.
  • gość 2017.08.13 [13:00]
    No jak ci nie pasuje że facet chce seksu, to znajdź sobie impotenta.
  • gość 2017.08.13 [13:08]
    Rescator jest gejem. Spróbuj seksu z kolegą będziesz w raju.
  • gość 2017.08.13 [13:14]
    gość dziś [13:08]
    to by tłumaczyło jego lewackie fascynacje LGBT
  • Rescator555 2017.08.13 [13:17]
    @ gość dziś [13:14]
    to by tłumaczyło jego lewackie fascynacje LGBT..<<
    Twoja glupote tlumaczy jedynie narodowo-polskie prawictwo oczko.gif .
  • gość 2017.08.13 [13:18]
    Jest sfrustrowanym gejem. Spróbuj seksu z kolegą to przejdzie Ci frustracja.
  • Rescator555 2017.08.13 [13:23]
    @ gość dziś [13:18]
    Jest sfrustrowanym gejem. Spróbuj seksu z kolegą to przejdzie Ci frustracja.<<
    Rozumiem, ze piszesz to na podstawie doswiadczenia oczko.gif . Ale chyba marnie ci dogodzil ten kolega, bo widze, ze frustracja szybko wrocila.
    Daj mu d... jeszcze raz, moze za drugim razem bedzie ci lepiej.
  • gość 2017.08.13 [13:24]
    autorka to sfrustrowana durna narcystyczna idiotka. Gdyby mezczyzni mysleli tylko o seksie to nie byloby zadnych zwiazkow a wszyscy chodzili by do prostytutek. Sa mezczyzni, ktorzy nie chca tylko seksu a czegos wiecej ale ich wyzywasz bo przeciez sa np. prawiczkami. Twoim idealem jest doswiadczony impotent ale potem zaczniesz narzekac bo nie bedziesz czula sie pozadana i atrakcyjna.
  • gość 2017.08.13 [13:24]
    Rescator555 dziś [13:17]
    A mnie duma rozpiera z patriotycznych poglądów, gdzie najważniejsze wartości to BÓG HONOR I OJCZYZNA. A rodzina to chłopak i dziewczyna.
  • gość 2017.08.13 [13:29]
    Res nigdy tego nie zrozumiesz, bo jako lewicowiec masz ograniczone horyzonty, do tego stopnia ograniczone, że w stosunkach między ludzkich nie wyszedłeś poza własną płeć lapka.gif
  • Rescator555 2017.08.13 [13:33]
    @ gość dziś [13:24]
    A mnie duma rozpiera z patriotycznych poglądów..<<
    Od kiedy to co rozpiera ci o***t nazywa sie "duma" oczko.gif . No ale moesz to nazywac i tak.
  • Rescator555 2017.08.13 [13:35]
    @ gość dziś [13:29]
    Res nigdy tego nie zrozumiesz, bo jako lewicowiec masz ograniczone horyzonty..<<
    Jako lewicowiec mam strasznie ograniczone horyzonty, nie potrafie uwierzyc w minstrale za dolara, bomby tuskobaryczne czy kontakty z republika San Escobar. Do tego trzeba miec fantazje prawika, ktorej mi brakuje oczko.gif .
  • gość 2017.08.13 [13:46]
    Ewidentnie męczy Cię towarzystwo kobiet. Hetero nie mają takich poglądów. Twoja niechęć i pogarda do płci przeciwnej ma swoje źródło. Przestań walczyć z naturą chłopie. Mamy XXI wiek.
  • Rescator555 2017.08.13 [17:11]
    @ gość dziś [13:46]
    Ewidentnie męczy Cię towarzystwo kobiet. Hetero nie mają takich poglądów. Twoja niechęć i pogarda do płci przeciwnej ma swoje źródło. Przestań walczyć z naturą chłopie. Mamy XXI wiek..<<
    Twoja "teoria" jest kupe warta. To pedalki zgadzaja sie chodzic z babami na zakupy, pomagaja im dobierac ciuszki, chodzic na imprezy nie wymagajac od nich seksu. Natomiast ja wyraznie pisze, ze kobieta jest potrzebna mezczyznie glownie do seksu, a jesli gardze jakimis kobietami, to wlasnie niedajkami. Wiec cos jestes z logika na bakier.
  • gość 2017.08.13 [17:45]
    13;24Pie**olisz, nie znasz mnie dobrze ,bedac z facetami przekonalam sie niejedokrotnie, ze chodzilo im glownie o to zeby mnie wykorzystac. ja mialam sprzatac ,gotowac, d**y dawac, a moj facet sobie siedzial we foteliku zadowolony ,po bzykaniu .ale w domu ni c***a, nic nie robil, tylko o d*****niu myslal . Oczywiscie po pracy jak przyjechal nic w domu nie ogarnial bo by sie przemeczyl a ja harowalam i w d***e mial moje zdrowie, ze ja do pracy codziennie dojezdzam po poltora godziny i jeszcze mam mu dawac dup, na zawolanie .Egoista z****** i tak bylo z wieloma innymi facetami.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...