Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaden mezczyzna nie nadaje sie do zwiazku malzenstwa.

Polecane posty

Gość gość

Facetom chodzi glownie o seks jak i przed slubem tak i po slubie.Dopiero po slubie wychodzi na jaw, jaki facet naprawde jest ,gdy przychodza problemy i choroby. Przed slubem nie idzie dokladnie sprawdzic faceta,jak sie bedzie zachowywal codziennie bo chodzi im generalnie zawsze o seks ,zeby mogl regularnie bzykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierałaś takich ale nie wszyscy są tacy więc nie wrzucaj ich do jednego wora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta wybiera a jak lecisz na debili to twoj problem. Masz to na co zaslugujesz tepa babo! Mezczyzni w wiekszosci sa dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa mezczyzni sa dobrzy to mi znajdz takiego dobrego madralo i to nie ja ich wybieram, tylko sami do mnie taccy jak juz lgna tym lepszym partiom tez chodzi generalnie o seks, tylko zaden sie do tego nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni jedza i trzeba im gotowac obiady . To problem . Maja potrzeby seksu i jedzenia . Najlepiej wyciąć pitola i żołądek . Wtedy będzie przykładnym mężem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego to juz doszliśmy na tym świecie . W głowie sie nie mieści . Zeeby mąż chciał seksu ,nie do pomyślenia ,chyba tym chłopom sie w głowach pomieszało a jeszcze by chcieli codziennie jeść i to nawet dwa albo 3 razy dziennie . Zgroza .fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ty nie odczuwasz potrzeby seksu ,to uwierz innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09;06No jak to po co, mozna razem jezdzic na wczasy ,na ryby, wspolnie spedzac czas, a faceci mysla tylko o lozku i niczym wiecej .sam sie przyznales ze kobieta jest tylko do seksu i rodzenia dzieci ,wiec ja niebede sluzyla jako worek na sperme .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest tylko wtedy zakochany ,poki nie dostanie d**y ,seksu albo kobiety w czyms nie wykorzysta.To egoisci myslacy tylko o sobie i wlasnych potrzebach jak seks i nic wiecej, a ugotowac obiad poprac to moga sobie sami ,a na seks to moga chodzic na dzifki ,bo ze zon tez chca zrobic dzifki ,zeby im dawala na zawolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplacic za wczasy to ja moge sobie sama, a wy faceci jak wymagacie seksu od kazdej kobiety przed slubem ,to mozecie chodzic na dzifki i dac spokoj tym kobietom z ulicy i nie wchodzic w zwiazki do seksu.Seks mozecie miec za kase w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy paszczaki wala konia po 6 razy dziennie . Natura . Natura . Natura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mi może wyjaśnić na czym polega ten "przykładny mąż" ? Mam sporo koleżanek które wpakowały się w różne związki, w tym również małżeństwa i każda znajduje powód do narzekania, że jej mężczyzna nie jest taki jakiego ona chciała. Na pytanie jakiego by chciała żadna nie potrafi udzielić naprawdę konkretnej odpowiedzi, na drugie pytanie - po co z nim jesteś? - też nie. Wychodzi na to, że żaden facet nie dorasta do wyimaginowanych zachcianek współczesnej kobiety i nie wiadomo do końca jaki powinien być. Może w poniedziałek inny , we wtorek inny, a w środy i piątki taki sam? Jaki ma być ten przykładny mąż/partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ci nie pasuje że facet chce seksu, to znajdź sobie impotenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator jest gejem. Spróbuj seksu z kolegą będziesz w raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to by tłumaczyło jego lewackie fascynacje LGBT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sfrustrowanym gejem. Spróbuj seksu z kolegą to przejdzie Ci frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to sfrustrowana durna narcystyczna idiotka. Gdyby mezczyzni mysleli tylko o seksie to nie byloby zadnych zwiazkow a wszyscy chodzili by do prostytutek. Sa mezczyzni, ktorzy nie chca tylko seksu a czegos wiecej ale ich wyzywasz bo przeciez sa np. prawiczkami. Twoim idealem jest doswiadczony impotent ale potem zaczniesz narzekac bo nie bedziesz czula sie pozadana i atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś A mnie duma rozpiera z patriotycznych poglądów, gdzie najważniejsze wartości to BÓG HONOR I OJCZYZNA. A rodzina to chłopak i dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Res nigdy tego nie zrozumiesz, bo jako lewicowiec masz ograniczone horyzonty, do tego stopnia ograniczone, że w stosunkach między ludzkich nie wyszedłeś poza własną płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie męczy Cię towarzystwo kobiet. Hetero nie mają takich poglądów. Twoja niechęć i pogarda do płci przeciwnej ma swoje źródło. Przestań walczyć z naturą chłopie. Mamy XXI wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;24Pierdolisz, nie znasz mnie dobrze ,bedac z facetami przekonalam sie niejedokrotnie, ze chodzilo im glownie o to zeby mnie wykorzystac. ja mialam sprzatac ,gotowac, dupy dawac, a moj facet sobie siedzial we foteliku zadowolony ,po bzykaniu .ale w domu ni c***a, nic nie robil, tylko o d*****niu myslal . Oczywiscie po pracy jak przyjechal nic w domu nie ogarnial bo by sie przemeczyl a ja harowalam i w d***e mial moje zdrowie, ze ja do pracy codziennie dojezdzam po poltora godziny i jeszcze mam mu dawac dup, na zawolanie .Egoista z****** i tak bylo z wieloma innymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta jak sie dawałas/dajesz wykorzystywać i nadstawiasz d**py to cię wykorzystują i traktują jak dziurę do seksu. sama sobie jesteś winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;24Taa zwiazki, to dlaczego jest tyle rozwodow ,bo zamocno dawania dup wymagaja, dla nich liczy sie tylko dobry seks i w d***e inne rzeczy maja, jak pranie, gotowanie, sprzatanie bo takie rzeczy ,to kobieta i meczyzna potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;47 A oni by sie wstydzili tak kogos traktowac wykorzystywac ,a seks kazdy uprawia w kazdym zwiazku bo to jest dla ludzi ale faceci to gnoje i zdania nie zmienie sa bez uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zdecydowana większość się nie nadaje do trwałych związków. U mnie w pracy jest taki lovelasik, który niedługo się żeni, a co chwilę gada o du/pach, ocenia kobiety jak rzeczy, robi niedwuznaczne aluzje jednej koleżance, jest typowym myślącym fiu/tem szowinistą. Nie rozumiem ani po co się żeni ani co w takim prymitywie widzie jego narzeczona (pewnie równie prosta jak ona). Nim kieruje chyba presja społeczna, taki typowy polski prosty chłopaczek, któremu za laskami wzrok lata jak w amoku, a jednocześnie musi robić to co rodzinka "każe". Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;24No kolejny co dla niego seks jest najwazniejszy ,a spadajcie wszyscy na dzifki a odemnie wara. jak chcecie te ogorki zakisic ,a ja jak bede chciala dziecko, rozmnoze sie przez invitro, bo dobrego meza ,ojca ni c***a nie idzie poznac nigdzie.Jak sa choroby problemy to sie umywacie tyle z was pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator to nasz naczelny kafeteryjny szowinista, znaczy się pan&właTca swojej żonki, co do której nie kryje się z tym, że mówiąc brzydko robi za jego nałożnicę i tak naprawdę tylko do tego jest mu potrzebna. Ciekawe czy wobec niej też jest taki szczery. Najgorsze jest to, że według moich obserwacji rzesze facetów mają bardzo podobne podejście do kobiet, znaczy się czysto użytkowe. Z tym że niemało prócz seksu wymaga także obsługi w zakresie innych czynności: mam tu na myśli prace domowe, a także przyrządzanie sytych, smacznych i urozmaiconych dań. No i jest też niemała grupa, która od kobiety domaga się spełnienia funkcji przedłużenia jego wspaniałych samczych genów - najlepiej w postaci dorodnego potomka albo i dwóch. Oczywiście od zajmowania się potomstwem w 95% byłaby ona, a on mógłby od czasu do czasu pójść z syneczkami pokopać piłkę albo połowić ryby, wszystko inne to w końcu babska robota, on nie będzie się bawi w takie głupotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że dla facetów jestem mięsem do ru/chania (mało którego, bo generalnie jestem "nie w typie"), dlatego z żadnym w bliższe relacje wchodzić nie zamierzam. Jak mnie chcica przyciśnie to jakiegoś fagasa do seksu się weźmie i tyle. Mam nawet w zanadrzu takiego, który wychwala mnie i niemalże błaga o spotkanie (w celach seksualnych rzecz jasna), więc żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×