Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zagram w filmie o jedzeniu kupy za kasę

Polecane posty

Gość gość

oczekuje 1000 zł i mogę zagrać w filmie z gatunku human toilet gdzie dziewczyny korzystają z moich ust jako z kibelka. Mam 31 lat, 180 cm, 78 kg, jestem dobrze zbudowany, odpowiednio wyrzeźbiony. W filmie preferowałbym maskę zasłaniającą moją twarz, ewentualnie mogę się pokazać po uzgodnieniu gaży. Jak znajdą się propozycje to podam kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poraszka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem reżyserem takich filmów obecnie poszukujemy aktora ktory będzie służył za kibel 130 kg pannie z rozwolnieniem po całodziennej wizycie w mcdonaldzie. Twarz może być zaslonieta. 1000 zł to standartowa gaza dla amatorow w tego typu filmach. Jeśli jest pan zainteresowany proszę odpisać a podam kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, 130 kg mnie nie przeraża, wręcz przeciwnie, dodatkowo daje nutkę pikanterii, z tym McDonaldem nieco gorsza sprawa ale myślę, że podołam zadaniu. Pozdrawiam i czekam na więcej szczegółów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zainteresowany wystąpieniem w roli sedesu. Mam taką fantazje seksualną że moją żonę (w filmie) bzyka murzyn z dorodną pałą a ja na to wszystko patrzę i usługuje im, nalewam wina itd. Na koniec kładę się pod krzesłem klozetowym twarzą do góry i lecą mi na nią fekalia od bzykającej się parki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie jest pilnie potrzebny psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała męża z takimi fantazjami, to bym go czym prędzej zawiozła do psychiatryka na oddział zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie fantazje ma połowa facetów z tym, że może jeden na 100 z nich się do tego przyzna a 1 na 1000 odważy na to w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reżyser David
W takim razie zapraszam do współpracy :) Magdalena (aktorka) jest bardzo miła osoby niestety ostatnio przytrafiło jej sie udusic poprzedniego aktora pupa dlatego szukam nowego :) Niestety nie potrafi już sama zejść z łóżka podnosi ja mały dźwig który w tamtym momencie akurat miał awarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trol od kupy już wstał i nie ma nic do roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żryj goowno suko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reżyser David
Użytkowniku 92 witam. Mam dla Ciebie angaz. Nie do konca taki o jakim marzysz ale spodoba Ci się :) Gejowska parka wskakuje do wanny wypełnionej fekaliami i biorą romantyczna kapiel :) a Ty podajesz im drinki i myjesz plecki w tym czasie oni się zabawiaja. Po kąpieli twoim zadaniem będzie wylizac ich do czysta. Co myślisz 92 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reżyser David
92 właśnie takich ludzi potrzebujemy w naszych filmach. Od razy płace 3000 zł i podpisujemy kontrakt na kolejne 3 filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna byc takim obrzydliwym zboczencem ? Lajno to ty masz zamiast mozgu cwele z***bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagrajcie w ludzkiej stonodze, będziecie mieli stały dostęp do kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zera przy was to inteligentni ludzie jesteście biednymi ludźmi bez mózgu szczególnie 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Zależy czy to twój własny kal czy kogoś. Ja myśle że jednorazowy strzał nic nie zrobi ;) ja powiem szczsedze ze mnie kal nie smakuje ale już te poty w okolicy dupki czy cipki ( wiecie o co chodzi) to jest pyszne i wciągające niestety wole szczerze napisać bo i to każdy grzebie sobie w Gaciach i to zjada i się nie przyznaje... taka prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×