Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zagranczni turyści o polsce "w życiu nie widzieliśmy piękniejszego kraju

Polecane posty

Gość gość

zagranczni turyści o polsce "w życiu nie widzieliśmy piękniejszego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ich pogięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prawda spójrz na lasy jeziora mazurskie wyżyny pojezierza wyżynę krakowsko częstochowską nasze góry i Bieszczady tatry pieniny niecki mnóstwo zabytków spójrz na Poznań Kraków Gdańsk szczecin Lublin na naszą mozaikę krajobrazu mamy wydmy pustynie błędowską czemu wy na wszystko co polskie narzekacie? "cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wy na wszystko co polskie narzekacie taki np Paryż nowy jork Londyn czy las Vegas są przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooooooooodpiiiiiszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84 z fona napier`dalam
Bo to turyści z Bangladeszu, chociaż Polska nie wiele lepiej na tle ich kraju wypada, klimat inny ale reszta to samo np. jeśli chodzi o zarobki to pod tym względem nie mamy powodów do czucia się lepszym od BANGLADESZU, Polska razem z Ukrainą i Rosją to Bangladesz Europy, tylko nieliczni są bogaci typu oligarchia cary, mery, itp. a takto to bardzo biedne kraje są pod względem społecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekaj to byli turyści z Niemiec Francji Włoch hiszpani Holandii Rosji kanady Austrii USA Szwecji Finlandii Czech i innych krajów więc przestań narzekać i polska to nie Bangladesz Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Polskie lasy ładnie co najwyżej wyglądają z satelit. Jak już się pojedzie do lasu widać jak polskie zwierzęta traktują swoją przyrodę - jako darmowe wysypisko śmieci :o Serio, pojedzcie do Czech, Słowację, Białoruś, o Niemczech nawet nie wspomnę. Poznacie, że przekroczyliście granię po braku stert śmieci przy drogach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie zarobki na tle Europy nie są niskie na Ukrainie Albanii są 4 razy niższe niż w Polsce w Mołdawii i Kosowie 7 razy Serbii 3razy w bosni i hercegowinie też 3 razy niższe czarnogorze 2,5 razy mniejsze Macedonii Rumunii Bułgarii Białorusi Turcji Kazachstanie są dwa razy niższe niż w Polsce jeszcze są w Litwie Litwie Węgrzech Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrzcie sobie na polske widać że wcale nigdzie po Polsce nie jeździcie wy nigdzie nie byliście polska to przepiękny kraj wy na wszystko narzekacie nic nie doceniacie np taka Holandia czy Belgia albo Litwa czy Białoruś co mają do zaoferowania? Mamy góry wyżyny pojezierza lasy jeziora mazurskie piękne zabytki miasta mozaikę krajobrazów mamy bagna nad Biebrzą mamy wyżyny jaskinie pustynie błędowską i wiele wiele innych ja jeżdżę i widzę że polska jest piękna ja do lasu mam blisko i nie widziałem tam wysypisk śmieci mamy też molo w Sopocie piękne tatry Karkonosze Bieszczady góry świętokrzyskie Kazimierz dolny puszcze białowieską kampinoską bory i wiele wiele innych atrakcji wy nie jesteście patriotami tylko śmieciami wy noc co polskie nie doceniacie my możemy być dumni z naszego kraju ja jeżdżę po Polsce i nikt mi nie wmówi że polska jest brzydka" cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
I wszystkie te twoje polaczkowe lasy, góry, wyżyny i niziny są z***bane śmieciami :o Nie mówiąc o walących się wszędzie zużytych prezerwatywach bo polacy jak zwierzęta muszą kopulać w rezerwatach przyrody :o Wypoczywać w polsce to jak wypoczynek w chlewie - jak jesteś swinią pewnie uważasz to za dobry wypoczynek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nigdzie śmieci polska to piękny kraj nigdzie śmieci nie widziałem spójrz na swoją szwecje p***boszwecje tam jest zimno i paskudnie i co Szwecja oprócz gór skandynawskich ma do zaoferowania? Tylko muslimow i ALLAH AKBAR i nigdzie w Polsce w żadnym lesie ani w górach i nigdzie nie widziałem śmieci ani wysypisk śmieci mieszkam w Polsce jeżdżę po Polsce i chyba lepiej wiem i nie pluj na kraj bo polska to piękny kraj skąd w was tyle jadu i nienawiści do wszystkiego co polskie i czemu wy tak tej polski nie lubicie? I Szwecja to nudne puste dziadostwo i dalej czyść w swojej Szwecji kible :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
Tak długo mieszkasz w tym polskim chlewie, że w przypływie polaczkowych urojeń uważasz sterty śmieci wyrzucanych przez twoich pibratymców za integralny element fauny i flory. Serio, rusz dupę z tego chlewu i zobacz, że może istnieć czysty las bez obspermionych prezerwatyw i puszek po piwie. Tak wiem, że pracując u polaka za 6zł/h na umowę o dzieło to może być trudne, ale biorąc chwilówkę na powinnaś dać radę. Tylko nie do Szwecji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to nie jest chlew tylko normalny i piękny kraj pojedź to zobaczysz i nie obrażaj Polaków bo mówisz również o sobie bo też Polakiem / polką jesteś i polska to nie chlew i co ci się w Polsce nie podoba? I nie mam urojeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty nie masz prawa nazywać się patriotą tylko świnią i jedyne co potrafisz to narzekać zbluzgać obrazić i tylko na to cię stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja nie pracuje za 6 złotych na godzinę i w Polsce płaca minimalna wynosi 12 złotych na godzinę a ja zarabiam 3,5 tysięca na miesiąc a zona 2,5 tysiąca dobrze nam sie żyje nie martwimy się czy nam starczy od 1 do 1 i troche pieniędzy odkładamy i nigdy nie braliśmy chwilówek i polska to jest tani kraj gdzie można żyć na przyzwoitym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio znajomy Grek pojechał do Polski. Po przyjeździe bardzo zachwalał że nasz kraj jest bardzo piękny,że wszędzie są drzewa i lasy. Zdziwiona byłam że tak mu się podoba. Chyba nie był na typowej polskiej dzielnicy tylko przejeżdżał autostradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce wcale nie żyje się źle większość osób z mojej rodziny i znajomych oraz większość osób z mojej miejscowości zarabia od 2 tysięcy wzwyż i nie jest tak źle jak ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm Polska to może nie jest brzydki kraj, ale znam ładniejsze jak Włochy, w ktorych kazde miasteczko ma swój klimat, tez jest pelno zabytkow, kościołów, kraje Skandynawskie np (fiordy , góry) Francja jest też urokliwa i to nie tylko Paryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym weźmy pod uwage, ze to zalezy od punktu widzenia bo dla nas piękniejsze mogą być kraje egzotyczne czy dalekie, a dla takich np Japonczykow Polska jest czyms ciekawym i egzotycznym, to zalezy co dla kogo jest powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop polonizacji europy
W Polsce jak w bangladeszu nie ma minimalnej stawki godzinowej(serio sprawdz sobie) a polska to jest chlew i smierdzi w nim goownem. Najbardziej polskę wychwalają polaczki co cały życie wegetowali w tej polaczkolandii, a potem za granicą mają dysonans poznawczy bo swoim rozumkiem nie rozumieją jak mogli żyć całe życie jak zwierzę, gdy mieli cywilizację kaeałek dalej na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie jest jak w Bangladeszu polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym na 36 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów i 187 wziętych w rankingu wpisz sobie list of countries by Human development Index 2015 oraz wpisz sobie to po szwedzku i w szwedzkiej Wikipedii poczytaj i wpisz sobie polska krajem wysoko rozwiniętym polska nie ma stawki godzinowej ale 1850 brutto to płaca minimalna czyli około 12 złotych na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze ze w pl jest tak tanio. mamy ceny dopasowane do zarobkow i to jest piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska wg PKB na osobę jest na 47 miejscu na 193 kraje wzięte w rankingu i jest 47 najbogatszym krajem świata też sobie po szwedzku w Szwecji wpisz i wyszukaj i zobacz sobie i w Polsce nie śmierdzi i nikt nie wegetuje wpisz sobie też autostrady w Polsce polska w czołówce oraz ranking wolności prasy 2015 polska wg wolności prasy jest lepsza od Szwecji z większą wolnością prasy też sobie poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to czy Polska jest piękna, brudna lub zaśmiecona. Po prostu inne kraje często są bardziej brudne, brzydsze i bardziej zaśmiecone. Serio. Pojedzcie do takiej Francji i przejdźcie się przeciętną uliczką. Polskie uliczki w takim porównaniu wypadają o wiele lepiej. Z naszą przyrodą też nie jest tak źle. Do tego dodać jeszcze standardową podlizuwę turysty "Piękny kraj, a ludzie jacy wspaniali!" i chwalenie gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymienie ci kraje w których w Europie zarabia się mniej niż w Polsce kraje w których zarabia się 7 razy mniej to Mołdawia 6 razy mniej Albania Kosowo 4 razy mniej ukraina 3 razy mniej bosnia i Hercegowina 2,5 razy mniej macedonia serbia dwa razy mniej Rumunia Bułgaria Białoruś Turcja Kazachstan Czarnogóra o 1/4 mniej łotwa 1/5 mniej Litwa mniej zarabia się jeszcze na Węgrzech Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są 5 najbardziej wykształconym krajem unii europejskiej polska edukacja jest 10 najlepszą na świecie lepszą niż w Szwecji mamy pyszne jedzenie polska sie najszybciej w UE rozwija w tempie 3,5 procent rocznie mamy również cieplejszy klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ty nawiedzony od Namysłowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×