Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakazany antysystemowy film, poznaj prawdę jak Państwo kradnie i oszukuje

Polecane posty

Gość gość
Masakra. Banda czworga PiS, PO, SLD PSL. Urzędników jest 800 tys za komuny było 150 tys. Obecnie jest więcej limuzyn niż karetek pogotowia. Nie glosujcie na socjalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz nieźle przywalił bandzie, potem Korwin i w między czasie zwykli Polacy. Czas bandy czworga dobiega końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie iest żaden film antysystemowy, to szczera prawda. Ale bandy emerytów zaglosuja na to czerwone s****wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehehehe fajna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki ze rozwiales moje wątpliwości, pójdę zagłosować z mężem na Kukiza albo Korwina. Tylko ze jak glosy się rozloza to będą mieli po kilka procent, bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być idiota żeby głosować na bandę czworga. Sukinsyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kazdy o ty wie ale zeby porównywac pis do po sld czy ruchu palikota to znaczy ze nie zna sie na polityce i plecie głupoty zeby plesc narzekac i otym muwi max kolonko porównuje pis i po co zrobili https://www.youtube.com/watch?v=ySjKLH7ZD_M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( Pan na końcu filmu ...szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nieważne na kogo zagłosujecie byleby byl to kandydat antysystemowy:classic_cool: Wybory prezydenckie to tylko taka przymiarka do Sejmu, to tam muszą wejść wszyscy kandydaci i reprezentanci tych partii z poza Wiejskiej:classic_cool: Mam nadzieje że do wyborów sejmowych wystartują razem - Korwin, Kukiz, Kowalski, Braun i ich ludzie. Liderem powinien być ten co zdobędzie teraz najwięcej głosów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandal podczas uroczystości 70. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu Ravensbrueck. Organizatorzy przygotowali dla zaproszonych gości obiad. Niestety, byłe więźniarki musiały jeść posiłek z plastikowych naczyń, gdy siedzący tuż obok VIP-owie, w tym Anna Komorowska, jedli z porcelanowej zastawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
władza się rozpasała hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym żeby moje biedne dzieci nie musiały wyjeżdżać za chlebem. Myślę ze Korwin dostanie mój glos. Nie mam innego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja j***e to niech wyjada jak im cos nie pasuje, nie moge tego sluchac jak narzekaja te downy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zlodziejska szajka nie rząd suwerennego państwa. Mamy powtorke z rozrywki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm dziś x Inna Planeta, mówi ci to coś?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dapalej glosujcie na nierobow i zlodziei, dziki kraj same przekręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukradli juz 150 mln z OFE, są pieniądze jest zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjalizm sprawia ze wszyscy jesteśmy biedni. Tak naprawdę nie może istnieć socjalizm bez wczesniejszego kapitalizmu, dlatego Polska nigdy nie osiągnie poziomu krajów zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uu w polsce tak zle, bo ceny c*****e, jak jestescie p**********i cieciami to wszedzie bedzie wam zle. Fakt, ze jak ktos zaczyna przygode z zyciem, a np mial problemy w szkole, tak jak ja, bo mialem z glowa, to lepiej pracowac za 1000 funtow niz 1000zl, jak ktos ma plan na zycie, to latwiej bedzie mu wystartowac w anglii niz w polsce, ale u mnie rodzina jakos daje sobie rade, ciocia jezdzi porsche 911 najnowszym, bmw x5 najnowszy model, wujek ma bmw i8, chrzestny mi kupil perkusje za 6000zl w polsce, tera sobie bedzie kupowal sprzet do sluchania muzyki za 5000zl, winyle itp. Nie ten poziom co moja ciocia i wujek, ktorzy z tego co wiem, to nie maja zadnych kredytow, ale chata chrzestnego mi sie bardziej podoba, niz chata cioci ktora ma porsche. Nie wiem jakby wygladala sytuacja, jakbym podpisal kontrakt z wytwornia muzyczna w polsce a nie w anglii, przypuscmy, ze bede mial taka okazje w przyszlosci. Gdzie lepsze zarobki, gdzie lepsi ludzie, gdzie lepiej byc... TEgo nie wiem ;) Jestem mloda dupcia, mam 20 lat haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nakradli sie za komuny, proste. Znam taka jedna, jedno mieszkanie po matce za komuny kupione za grosze drugie po mężu tez z socjalu państwa, żyć k***a nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ta nakradli sie za komuny, kazdy kto ma kase w polsce, to zlodziej, wezcie k***a przestancie sie odzywac i won do fabryki do roboty, bo jestescie glupim bydlem, ktore nie potrafi samo myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jeździ porshe za milion, weź się fantasto p*****lnij w łeb a ty k***a na taśmie z**********z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, jeszcze cos? Wiedzialem, ze od razu bedzie pojezdzanie, haha. Szkoda na was czasu, zyjcie sobie dalej tak jak zyjecie, i umierajcie marnie. Niech wam ksiadz na cmentarzu zrobi pogrzeb, wpadnie rodzinka, paru znajomych i tyle po sobie zostawicie, cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce z toba gadac to wlazles tutaj, nawet matury nie masz idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedali mieszkania od Gierka to maja na porshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, Platforma rządzi 8 lat, i to za Platformy tylu urzędnków przybyło... No tak, ale to przeciez wina PiSu, tak jak głód w Afryce, a moze i tzęsienie ziemi w Nepalu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty buraku czego żeś w życiu dokonał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, PiS wam każe pracowac do smierci, tak? OFE tez PiS wyczyscil? Mozecie glosowac na kogo chcecie, tylko by wybielic swojego kandydata, nie oczerniajcie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×